Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

 [rofl] pa nek placaju onda ko ih jebe
a i bolje je tako za nas jer dok vecina placa ne isplati im se da sve menjaju kako bi naterali i manjinu na isto :D

despic

Jel ima jos neko da nije dobio 100e il sam ja jedini?
klasican divljak

dzimika

Tebi su izvrsitelji verovatno skinuli odma te pare i pre nego sto su legle :P

despic

Ako su toliko efikasni i efektivni neka im. Svaka cast
klasican divljak

dzimika

Pazi, nije iskljuceno da je tako bilo, pogledaj izvod iz banke jer su oni mozda dali nalog banci da im prenosi sva sredstva cim legnu, ako nisi prijavljen nigde oni sa bankom resavaju ako si prijavljen onda firmi gde radis salju resenje koliko od plate treba njima da se uplati, cak i ne legne na racun pa se prenosi nego direktno firma uplacuje deo plate izvrsiteljima

despic

Meni i dalje nije jasno kako privatna firma ima pravo da ti blokira racune u bankama... ne bi verovao kakve sam probleme imao sa rajfajzenom zbog te blokade. Ko da sam federalni prestupnik. Smesno jbt, secam se neki penzos bio kod izvrsitelja ova mu objasnjava kako ce mu od njegove mizerne penzije ostati samo neka osnovica neam pojma ni ja.
Znam za sve sto si rekao, iskreno ne verujem da su bas toliko azurni i sa ovim automatksim racunima koji se gase prilikom podizanja ali nije iskljuceno.
klasican divljak

dzimika

Preko suda, dobiju sudsku odluku na osnovu necega i onda sud to posalje firmi gde taj radi, igrom slucaja sam saznao u bivsoj firmi prosle godine

Lazic


Kostić

не пријављуј грешку ако је има може да се деси да те одведу у падињак за нешто неплаћено ако има грешка опрости се јефтиније је нико не може да скине ништа од тог новца он је наменски али може да се зајебе неко ако има неки налог за ћорку из неког разлога па оде у мурију да види где гори па га одведу или одмах да плати казну невезано за грешку грешка се исправи за себе и фиктивна адреса нема везе са тим новцем само да је лк важећа и нема бриге

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2020, 18:22
Zbog izbegavanja sudija za prekr¹aje... ???  [facepalm] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl]
Jao bre Petre, jadni tvoji roditelji...

ko hoce dakle moze da te nadje, razlog nije bitan ...
|a kad vec pominjes roditelje ... bese caleta i dalje drzis zatvorenog u starackom domu ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Hmm, on je tamo svojom voljom, pogotovo ga ja ne dr¾im zatvorenog... ;D

Kako nije bitan razlog, jedna stvar je tro¹ti dr¾avne resurse na potragu za ubicom ili trgovcem drogom, potpuno druga juriti nekoga za nevezan pojas ili prekoraèenje brzine... :o [facepalm]
Nisam rekao da ne mogu da me naðu, pod jedan i ne krijem se, pod dva nisam va¾an da bi se neko cimao da me tra¾i... :P ;D

DebeliZmaj

e to je kljicno ... nisi vredan da se neko cima ...
dok ne dodje novo zakonsko resenje da ce se i u to
ukljuciti privatni sektor ...

privatne potrazne grupe ... ne znam koji ce tacno biti termin
ali dobiju spisak, rade sa ovlascenjem suda/drzave i dovode te
pred sud i za to imaju pare, po privedenom licu ...
finanski motivisaa privatna vucibatina sa ovlascenjem osl :) ...
bice zanimljivo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Jun, 2020, 06:18
e to je kljicno ... nisi vredan da se neko cima ...
dok ne dodje novo zakonsko resenje da ce se i u to
ukljuciti privatni sektor ...

privatne potrazne grupe ... ne znam koji ce tacno biti termin
ali dobiju spisak, rade sa ovlascenjem suda/drzave i dovode te
pred sud i za to imaju pare, po privedenom licu ...
finanski motivisaa privatna vucibatina sa ovlascenjem osl :) ...
bice zanimljivo ...

"Dog the bounty hunter"?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

могуће али кад затвор буде приватна својина овако док је тањир државни тешко да ће да те тражи ако ниси платио казну већина плаћа мањина не нема потребе да једеш за џабе ниси ти њима украо па да те траже за то реално миси им ништа узео а ако даш ок ако не даш мало ће да те заплаше фикцијом блаблабла па ако платиш јеси аконе платиш ниси застарело мало је бесмислено да држава плати некоме да те доведе зато што ти ниси платио - купио свој саобраћајни прекршај без изазваног удеса са штетом или повредама а приватник неће да се јебе да те тражи џаба без да му се плати а ако зна да немате паре за казну опет му се јебе не треба му телевизор размислите мало :)

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Jun, 2020, 06:18
e to je kljicno ... nisi vredan da se neko cima ...
dok ne dodje novo zakonsko resenje da ce se i u to
ukljuciti privatni sektor ...

privatne potrazne grupe ... ne znam koji ce tacno biti termin
ali dobiju spisak, rade sa ovlascenjem suda/drzave i dovode te
pred sud i za to imaju pare, po privedenom licu ...
finanski motivisaa privatna vucibatina sa ovlascenjem osl :) ...
bice zanimljivo ...
[facepalm]

Lazic


milomir22

Nesto mi se javlja, da ce, cim prodju izbori, opet da uvode milicijski cas...

Daj Boze da gresim.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

neskez

Na jednoj doktorskoj grupi:

"Drage kolege, samo da vas obavestim. KBC "Dr Dragisa Misovic" je od danas ponovo covid bolnica sto znaci da su infektivna i pulmologija vec pune. Tako je bilo prosli put. Srecan nam derbi i predstojeci izbori."

[panic]

dzimika

Cekaj bre da prodju izbori pa ce onda da objavljuju zabrane, da se dobro ustolice prvo pa da onda jebu sve redom

Glava Dole

Najebali smo ako ovi zlotvori opet pobede... samo to mogu da kazem...