Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 26 Maj, 2020, 19:41
Te¹ko,Balkan je ovo,nije tim tamo kulturnim i krajnje demokratskim nastrojenim nacistima iz Evrope i svijeta,stalo da nama doðe kr¹ten i ¹kolovan voða kojem je svoja zemlja i svoj narod ispred liènih interesa!! Oni æe nas sjebavati i spoticati nas,da bi dobili kvalitetnu radnu i umnu snagu,jeftinu ¹umu,vodu,mjesto za deponovanje svog smeæa,peglanja svoje vanjske politike preko na¹e grbaèe,plasiranje lo¹ih proizvoda,naravno skuplje,itd,itd...

I na kraju æe nas ubjeðivati da su ba¹ oni ti bogovi i da nam ba¹ oni nude rije¹enje,samo trebamo da klimamo glavom i da ga primamo,bez lubrikanta naravno!! 

Ima i do nas,sami se sjebemo tu i tamo,al kad nam je politika da je tuðe govno ljep¹e nego na¹a èokolada!!

istorija je pokazala da ovde skolovani i obrazovani ne smeju na vlastt.....kad je svinjar dosao na vlast on mozda nije znao da pise, ali je oko sebe okupio bolje od sebe i znao je koliko je bitno biti pisnem i skolovan....kad dodju skolovani i pismeni proradi sujeta pa se okruze gorim od sebe, a kulturu i obrazovanje zapostave na ustrb odrzanja na vlasti.....ista stvar se ponovila i kad je bravar bio na vlasti.....nas intelektualci jebu u mozak.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Moj æale pre 30 godina prièao kako bi nam bilo bolje da smo onda glasali za ©eæerovskog, ba¹ iz tog razloga...





Citat: DebeliZmaj poslato 28 Maj, 2020, 23:38
lazicu ne prizivaj... ako se namere ... resice i sprovesce te i vakcinisati
Koga zabole da se nameri na mene? A i da se namere moraju prvo da me naðu kod tetke...





Citat: monsterbnt poslato 29 Maj, 2020, 23:57
Genijalno je sto se bune protiv prisilne vakcinacije vakcinom koja jos i ne postoji.... Ceo taj antivaxx pokret bi protero u brda, nek se tamo lece ''prirodno ko nasi preci'' pa da vidimo koliko ce da prezive....
Da ne bude zabune, za ovo se sla¾em, meni samo niknu rogovi kad mi neko ka¾e da moram ne¹to, naroèito ako to dolazi iz vlade...

Ivicat


Lazic


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2020, 17:30
Koga zabole da se nameri na mene? A i da se namere moraju prvo da me naðu kod tetke...

zvace te kao satro iz bolnice dete ti tamo ovo ono ti otrcis tamo kad ono lisice ...
iskljuce ti kuci struju i cekaju te dotrcis da je prikljuci si eto ga ...
naci ce te naposlu ... udju u registrar NSZ i tamo nadju koje je pravno lice predalo M obrazac ...

ko hoce taj i moze da te nadje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

А ко хоће да га не нађу и то може да буде.
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

samo ako si van sistema, cim si u sistemu, radis, privredjujes ili primas penziju mogu da te nadju ...|

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

у мексику пандури претукли човека јер није имао маску на лицу и човек умро ено им омладина руши и пали клинац полио пандура бензином и запалио га


ако неко силом иде на твоје здравље на твоју личност на твоју породицу јер је то директан напад исто као да је извукао оружје на тебе а ти ништа ниси згрешио или га спречи ли га пусти или плати колико год да кошта то са вакцинама је погрешан приступ и нема везе са криминалом и уопштено никоме није до објасни и одлучи него је некоме до знаштикосам ја ја сам струка ја сам закон бла бла

нека те убоде против твоје воље ти на гробље он на гробље или он на гробље ти на стан и храну и боле те дупе

Dragan_kineziolog

A najsmje¹nije od svega ¹to svi protestvuju, tuku se sa policijom goloruki itd, a Srbi koji tobo¾e imaju najvi¹e oru¾ja po glavi stanovnika (legalnog), ne znam za vas, al kod nas svaka kuæa ima jo¹ toliko zakopanog, æute i kad ih policija tuèe bje¾e i tako...
Tezak je zivot nas nindzi

UFF

pa niko ne voli da kopa jbg
pogotovo na selu, pun im je kurac zemljoradnje  [rofl]

Kostić

па није ваљда поента да народ одкопа гвожђе и сатре пандуре и шта онда настане јао поента је да се свако брани за себе или да власти те свецке мало мућну главом а главом ће да мућну кад им спале мурију и војску на ситне појединачне чарке неће мора да има апндура не чувају они само те болеснике што се на власт праве чувају они и мир смешно звучи ал јебига код нас ако дође до тога да прете и отимају људе за боц боц ко зна шта ће да буде ипак је то директан удар на појединца а неће сви да трпе овако докле год је глобално бла бла сви ће да серу ко фоке и да се праве кобајаги јер њега не дотиче у кућу му не улази тако да не брините доће време кад умисле да могу па како кога е

или у три просте ко не разуме немој да спалиш пандура с којим се табаш на протесту он није дошо да те улови и одведе код менгеле кона на боц боц ако изађеш на улицу да се дереш против потабајте се мало па кућама а не да потаманите мурију па после изађу сви лопови и разбојници и скину те голог на улици јер нема кода чува мир

а кад ти дође шуки укућу онда му кажеш ти мени боц ја теби боц мада ја сумљам да ће такав сценарио нама да се деси ми смо релативно цивилизован народ може онај кон да прети колко оће ал има неко и мудар ваљда ако има јелда а има мислим надајте се да има ако нема па добро колатерална штета неће да буде велика овај модеран инфоера народ више кмечи и реално је нејач у души


castor

Citat: DebeliZmaj poslato 08 Jun, 2020, 09:00
zvace te kao satro iz bolnice dete ti tamo ovo ono ti otrcis tamo kad ono lisice ...
iskljuce ti kuci struju i cekaju te dotrcis da je prikljuci si eto ga ...
naci ce te naposlu ... udju u registrar NSZ i tamo nadju koje je pravno lice predalo M obrazac ...

ko hoce taj i moze da te nadje ...

Za tako ne¹to treba i malo inteligencije, a ne samo moguænosti...
It's the ride that matters, not the bike…

dzimika

Imaju oni inteligenciju, ne manjka to njima toliko koliko se cini, samo je problem sto niko ne primenjuje zakone jer da ih primenjuju na narodu a ne na sebi onda bi se narod mnogo vise bunio i na kraju pobunio

ЯЭВОЛУТИОН

nekada je posojalo pravilo da radnike tretiras kao ljude kako bi bili zadovoljni i radili sto kvalitenije kako bi se poslodavac polako obogatio....onda je dosla globalizacije....sta ga zabole za radnike u svojoj zemlji kad ima tamo neke radnike za koje ga takodje zabole kurac, a i ako oni nece da rade za bedne pare onda ce naci neke druge radnike u nekoj drugoj zemlji....a sve to su omogucile vrhuske drzava kako bi izvulkle sitnu korist za sebe a veliku za velike poslodavce....odnosno sve nih kurac zabole za svoj narod koji ih je postavio na to mesto....zato im treba skinuti glave...svima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 08 Jun, 2020, 09:00
Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2020, 17:30
Koga zabole da se nameri na mene? A i da se namere moraju prvo da me naðu kod tetke...

zvace te kao satro iz bolnice dete ti tamo ovo ono ti otrcis tamo kad ono lisice ...
iskljuce ti kuci struju i cekaju te dotrcis da je prikljuci si eto ga ...
naci ce te naposlu ... udju u registrar NSZ i tamo nadju koje je pravno lice predalo M obrazac ...

ko hoce taj i moze da te nadje ...
Zbog izbegavanja sudija za prekr¹aje... ???  [facepalm] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl]

Jao bre Petre, jadni tvoji roditelji...

Gašpar

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2020, 18:22
Citat: DebeliZmaj poslato 08 Jun, 2020, 09:00
Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2020, 17:30
Koga zabole da se nameri na mene? A i da se namere moraju prvo da me naðu kod tetke...

zvace te kao satro iz bolnice dete ti tamo ovo ono ti otrcis tamo kad ono lisice ...
iskljuce ti kuci struju i cekaju te dotrcis da je prikljuci si eto ga ...
naci ce te naposlu ... udju u registrar NSZ i tamo nadju koje je pravno lice predalo M obrazac ...

ko hoce taj i moze da te nadje ...
Zbog izbegavanja sudija za prekr¹aje... ???  [facepalm] [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl]

Jao bre Petre, jadni tvoji roditelji...

Od svega nabrojanog, jedino je realno da te naðu preko poreske prijave....

Lazic

Zbog izbegavanja sudija za prekr¹aje, ma evo ubi¹e se... :o ;D

Tri Marka na forumu pi¹u svoja iskustva veæ deceniju, i dalje nevernih Toma na sve strane... Ne vrede ni èlanovi zakona, ni slike zastarevanja, ni oslobaðajuæe presude... [facepalm]