Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: Lazić poslato 26 Maj, 2020, 15:16
I naravno pizde iz ustavnog suda rekli da je sve po ustavu da šizoje i ekipa sami proglašavaju vanredno stanje... Fuj...

Da se ne zajebavamo. Virus ne zna boju zastave i ime zemlje. Pored svih tih mera zabrana opet je Srbija ispod
dobrog broja zemalja u kojima su gradjani smeli napolje. Ovde u DE se ozbiljno razmisljalo o produzavanju radnog
vremena do 22:00 za prodavnice, jer sto duze rade prodavnice to je frekvencija ljudi manja. Logicno.
A tu stare komunjare tj novonastali fasisti na vlasti sve rade kontra. I od logicnog i razumnog i protiv naroda i slobodnog misljenja. Olos.

Lazic


TEEfqd

Nema veze, vraticemo se kad bude opet kraljevina. Da opet porodicno proizvodimo krem drustva i dajemo profesore fakulteta doktore i slicno kako smo davali Srbiji poslednjih 80ak godina.
Komunjare mogu da ga puse samo. Sami sa sobom nisu ni za kurac sposobni iako su vecina trenutno.
A kovid? Tresla se gora rodio se mis.

Lazic

E ako je onaj neusmeni krem dru¹tva da ga jebem ba¹...

TEEfqd


DebeliZmaj

Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2020, 15:11
Bukvalno se bojim da odem u zemlju gde sam se rodio da posetim svoju malobrojnu familiju koja mi je ostala tu.
Razlog za strah? Fasizam.

Malo paradoksalno da nazivam Srbiju iz Nemacke fasistickom zemljom ali u to je evoluirala politika Srbije.
Da covek ne sme da izadje napolje da proseta zbog pretnje da ce ga organi vlasti baciti u lance pa u zatvor, to je definicija fasizma.

Za vreme karantina u DE sam kao slobodan gradjanin setao okolo, zavrsavao poslove... jos kad se setim
da je nekima argument bio u srbija protiv inostranstvo diskusiji "sloboda"..ispadne jos jadnija prica.

Srbija nista nece propustiti ako ti ne dodjes ... ikad ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Maj, 2020, 18:32
Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2020, 15:11
Bukvalno se bojim da odem u zemlju gde sam se rodio da posetim svoju malobrojnu familiju koja mi je ostala tu.
Razlog za strah? Fasizam.

Malo paradoksalno da nazivam Srbiju iz Nemacke fasistickom zemljom ali u to je evoluirala politika Srbije.
Da covek ne sme da izadje napolje da proseta zbog pretnje da ce ga organi vlasti baciti u lance pa u zatvor, to je definicija fasizma.

Za vreme karantina u DE sam kao slobodan gradjanin setao okolo, zavrsavao poslove... jos kad se setim
da je nekima argument bio u srbija protiv inostranstvo diskusiji "sloboda"..ispadne jos jadnija prica.

Srbija nista nece propustiti ako ti ne dodjes ... ikad ...

Uzimajuci u obzir brzinu komadanja zemlje koju su komunjare i vise od 50% degenerika u zemlji trenutno postigli
gotovo sam siguran da se kroz par decenija ta zemlja nece ni zvati Srbija.

TEEfqd

Zelim da istaknem cinjenicu da je predsednik drzave Srbije bio u vladi kao ministar
90ih godina, zapravo u najsramnijem periodu istorije drzave Srbije.
Ko je kriv za ratove nije ni bitno, rezultat jeste. Politika njega i njemu slicnom
dovela do pitaj boga koliko ljudskih zrtava, ekonomske propasti, parcanja zemlje isl. Od tada je drzava nekoliko puta promenila ime.
Kada kazem da se nece zvati Srbija za par decenija, sa takvim covekom na vrhu i njemu slicnima na vlasti i glasacima koji vuku na tu degenericnu stranu
sanse su uz puno postovanje na mojoj strani da tako bude. Da li volim da se to desi? Nemam nekih emocija prema tome, nit volim nit mrzim.

Ali kad vec bude razjebao sve i pobegne u Rusiju ili Kinu kao njegovi pajtosi iz 90ih, a to definitivno dolazi, mozda se stvori neka pokrajina
gde komunjare nece infiltrirati svoje ljude i gde ce moci normalni ljudi da dodju do izrazaja. To bih svakako voleo.

mali_zmaj

Te¹ko,Balkan je ovo,nije tim tamo kulturnim i krajnje demokratskim nastrojenim nacistima iz Evrope i svijeta,stalo da nama doðe kr¹ten i ¹kolovan voða kojem je svoja zemlja i svoj narod ispred liènih interesa!! Oni æe nas sjebavati i spoticati nas,da bi dobili kvalitetnu radnu i umnu snagu,jeftinu ¹umu,vodu,mjesto za deponovanje svog smeæa,peglanja svoje vanjske politike preko na¹e grbaèe,plasiranje lo¹ih proizvoda,naravno skuplje,itd,itd...

I na kraju æe nas ubjeðivati da su ba¹ oni ti bogovi i da nam ba¹ oni nude rije¹enje,samo trebamo da klimamo glavom i da ga primamo,bez lubrikanta naravno!! 

Ima i do nas,sami se sjebemo tu i tamo,al kad nam je politika da je tuðe govno ljep¹e nego na¹a èokolada!!
jin-jang

Slaninar

Mene odu¹evljavaju likovi koji za lika ¹to je sproveo onakav zakon o radu i koji sve ¾ivo rasprodaje privatnim kompanijama, misle da je "komunjara".   [rofl]

Verujem da im je prelepo u ¾ivotu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

Citat: Slaninar poslato 26 Maj, 2020, 19:52
Mene oduševljavaju likovi koji za lika što je sproveo onakav zakon o radu i koji sve živo rasprodaje privatnim kompanijama, misle da je "komunjara".   [rofl]

Verujem da im je prelepo u životu.
Pa nije komunjara vise, lepo si rekao. Ali poceo je tako. Evoluirao je u diktatora, a sistem mu je fasisticki.
Otud to sto ne smes da napustis kucu posle 17:00 a da ne zavrsis u betonjari. u 2020oj.
To je definicija Fasizma. Ako te to zulja, zali se onom ko ga je tako definisao, ne meni.

A to sto je donesen takav zakon o radu koji rasprodaje sve privatnim kompanijama je licni interes.
Licni interes fasistickog diktatora se kosio sa drzavnim interesom, zato je donesen taj zakon.
Da moze da profitira iz jos jednog ugla. Verovatno je bati jos neko ukrao licnu.

Ah, dosta o meni i o tome kako te odusevljavam i kako mi je u zivotu. Pomislicu da ti je zaista stalo.

Slaninar

Ne shvatam sad - jesu li komunjare, ili fa¹isti?

Po¹to, od svih politièkih pravaca, ta dva ipak iskljuèuju jedan drugi - koliko god to razni talenti poku¹avali izjednaèiti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

Citat: Slaninar poslato 26 Maj, 2020, 21:37
Ne shvatam sad - jesu li komunjare, ili fašisti?

Pošto, od svih političkih pravaca, ta dva ipak isključuju jedan drugi - koliko god to razni talenti pokušavali izjednačiti.

Bivse komunjare, a novonastali fasisti rekao bih.
Kako god da nazovem mislim na istu ekipu koja je na vlasti 30 godina.

Fašizam je ideologija radikalnog autoritativnog nacionalizma koje karakteriše moć diktatora, nasilna kontrola opozicije i kontrola sredstava proizvodnje, razmene i distribucije. Fašizam je naziv za ideologije i pokrete koji smatraju kako je država temelj ljudskog društva, odnosno institucija koja treba u potpunosti nadzirati svaki aspekt društvenog života. Fašizam je državno uređenje koje radikalno ograničava ljudska prava radi veće stabilnosti i bržeg napretka.

isecak iz wiki. Jel to to sto se desava u Srbiji? Meni lici na to. Posebno poslednja recenica.

Imamo diktatora.
Nacionalizam u Srbiji je oduvek bio radikalan i bez diktatora.
Imamo kontrolu sredstava proizvodnje razmene i distribucije (sam si pricao o zakonima o radu, dakle kontrolu ima)
Imamo nasilnu kontrolu opozicije (na primer pretnja smrcu organizatorima protesta cene goriva onomad)
Imamo ogranicavanje ljudskih prava radi stabilnosti i napretka.

Moje misljenje je da je dobar deo elemenata fasistickog sistema pokriven.
Ako se ne slazes, elaboriraj.

Slaninar

Gotovo da bih voleo da je to barem fa¹izam - za to bar treba neki red i malo muda.

Ovo kod nas meni lièi na kombinaciju anarhije i despotije.
Uz prodavanje nacionalistièke prièe, jer se masa na to prima.

Sa komunizmom veze nema, jo¹ od 1988. godine - jedino ¹to se poneki od tih garnitura tako nazivaju (nazivaju se jo¹ i vrednim, po¹tenim i ¹ta sve ne la¾u).

Ono po èemu blago podesæa na ¹vabiju iz tridesetih i èetrdesetih pro¹log veka, je ¹to goveda koja bi u svakom drugom sistemu bila niko i ni¹ta, ovde imaju polo¾aj, moæ, a znaju da nisu ni za kurac, pa grèevito odr¾avaju sistem (va¾i i za vlas' i za "opoziciju").
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Isto sranje,drugo pakovanje!! Malo pa malo , iskoèi neko,pa se samo malo dohvati vlasti,pa skonta¹ da je obièno govno!!
jin-jang

stilgar

Citat: redshadow poslato 26 Maj, 2020, 16:21
Nema veze, vraticemo se kad bude opet kraljevina. Da opet porodicno proizvodimo krem drustva i dajemo profesore fakulteta doktore i slicno kako smo davali Srbiji poslednjih 80ak godina.
Komunjare mogu da ga puse samo. Sami sa sobom nisu ni za kurac sposobni iako su vecina trenutno.
A kovid? Tresla se gora rodio se mis.
Ovako?


Lazic

Prisilno mi popu¹e kurac... Ne mogu sudije za prekr¹aje ni za saobraæajne prekr¹aje da me nahvataju, naroèito æe za vakcinaciju...




Citat: Slaninar poslato 26 Maj, 2020, 22:12
Gotovo da bih voleo da je to barem fa¹izam - za to bar treba neki red i malo muda.

Ovo kod nas meni lièi na kombinaciju anarhije i despotije.
Uz prodavanje nacionalistièke prièe, jer se masa na to prima.

Sa komunizmom veze nema, jo¹ od 1988. godine - jedino ¹to se poneki od tih garnitura tako nazivaju (nazivaju se jo¹ i vrednim, po¹tenim i ¹ta sve ne la¾u).

Ono po èemu blago podesæa na ¹vabiju iz tridesetih i èetrdesetih pro¹log veka, je ¹to goveda koja bi u svakom drugom sistemu bila niko i ni¹ta, ovde imaju polo¾aj, moæ, a znaju da nisu ni za kurac, pa grèevito odr¾avaju sistem (va¾i i za vlas' i za "opoziciju").
To je to...

DebeliZmaj

lazicu ne prizivaj... ako se namere ... resice i sprovesce te i vakcinisati
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Genijalno je sto se bune protiv prisilne vakcinacije vakcinom koja jos i ne postoji.... Ceo taj antivaxx pokret bi protero u brda, nek se tamo lece ''prirodno ko nasi preci'' pa da vidimo koliko ce da prezive....
Smrt SVIMA!!!!