Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: dzimika poslato 28 April, 2020, 10:27
Sad kad bi krenuo oko sebe da vidis ko je sve bolovao od nekog jaceg gripa od jesenas do februara shvatio bi da znas mnogo vise ljudi, druga stvar koliko je ljudi umrlo u tom periodu od tog gripa niko ne prica, u poslednjih par godina umire dosta mladih ljudi, od raznih bolesti, cak nekako deluje mnogo vise nego penzosa, odes malo na greblje i obidjes novije delove i samo pogledas godista rodjenja, da budem surov malo, neki ljudi bi umrli i da su dobili obican grip a kamoli nesto teze
ne kazem da korona ne postoji ali smatram da je gadno iskoriscena zarad neceg drugog, ko zna kada cemo videti prave brojke

Veæina mlaðih ili moje godi¹te, u poslednjih par godina, su umrli ili od kancera ili od srca.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

ovde izgleda treba da neko umre ... recimo Lazic ... dobro ne mora Lazic ( al ako mora..... ) ...
da bi  ljudi verovali da stvaro vreba pandemija :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 28 April, 2020, 13:13
ovde izgleda treba da neko umre ... recimo Lazic ... dobro ne mora Lazic ( al ako mora..... ) ...
da bi  ljudi verovali da stvaro vreba pandemija :)


A za¹to bilo ko mora da umre da bi bila pandemija?
Nekad su cele ¹kole imale va¹ke, pa niko nije umro od njih.
Mo¾e¹ imati bolest koja je zarazna, ali ne mora nu¾no biti smrtonosna.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

despic

Ne znam koliko si upoznat ali Lazic ne moze da umre, ne moze cak ni da se povredi...sleti s puta, upadne motorom u rupu od precnika 2 metra, dubine jedno metar, i izadje sa druge strane strane puta nasmejan. 
klasican divljak

balcan girl

lazic je pao u podrum na glavu i nije mu nista, macka koja je pala  u isti podrum je poginula  ;D ;D ;D ;D ;D prema tome ako umre lazic mi smo svi ionako vec mrtvi i nema ko da potvrdi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar


DebeliZmaj

pa zato sam i naveo njega ...kao primer ... realno bi mi bili zao ... mozda bi ga drzao slike u potpise al
samo neko vreme....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

klasican divljak

Lazic

Drug stari maleri¹e samog sebe... Ja prele¾ao odavno, jes' bilo gadno ali i ja uvek uzmem antibiotike na svoju ruku, èim se desi da mogu da di¹em samo dok stojim ili sedim... Dru¾e stari, ti se pripazi ozbiljno, totalno si na meti tako kilav... Bez ¹ale...

stilgar


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 28 April, 2020, 18:13
Drug stari maleri¹e samog sebe... Ja prele¾ao odavno, jes' bilo gadno ali i ja uvek uzmem antibiotike na svoju ruku, èim se desi da mogu da di¹em samo dok stojim ili sedim... Dru¾e stari, ti se pripazi ozbiljno, totalno si na meti tako kilav... Bez ¹ale...

dakle eto Lazic vam je (za sad) zivi dokaz da postoji neka bolestina ....

Elem preventivno sam na koktelu lekova jos od operacije... taman kao ajde gotovo ... kad posle mesec dana korona ... ali produzetak :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

jel jebo ko sta nesto ovih dana?
kako bilo?
sta jebo?
gde?

malo detalja......

Glava Dole

Ja se ubih od karanja.... i jebao.... i jebaooo... smorio se, dosadila mi ista.... pa promenuo ruku :)

Hvala na pitanju, a vi kako te? Ima zenske ima sve? :)

UFF

jbg ovi u amerikama izadju na protest sa legalnim dugim cevima, nije ni cudo sto nema policije da im nesto sere  [rofl]

Lazic





TEEfqd

Bukvalno se bojim da odem u zemlju gde sam se rodio da posetim svoju malobrojnu familiju koja mi je ostala tu.
Razlog za strah? Fasizam.

Malo paradoksalno da nazivam Srbiju iz Nemacke fasistickom zemljom ali u to je evoluirala politika Srbije.
Da covek ne sme da izadje napolje da proseta zbog pretnje da ce ga organi vlasti baciti u lance pa u zatvor, to je definicija fasizma.

Za vreme karantina u DE sam kao slobodan gradjanin setao okolo, zavrsavao poslove... jos kad se setim
da je nekima argument bio u srbija protiv inostranstvo diskusiji "sloboda"..ispadne jos jadnija prica.

Lazic

I naravno pizde iz ustavnog suda rekli da je sve po ustavu da ¹izoje i ekipa sami progla¹avaju vanredno stanje... Fuj...