Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic



ЯЭВОЛУТИОН

evo popustaju mere,,,,cisto da ne bude da je bila histerija za 100 ljudi....pa znam drajvera mrtvakih kola iz resnika...svakog dana nekog iz resnika transportuje....ej samo iz resnika
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


SSZGO

usa je odstampala 20 triliona novih dolara. pokriveno nicim. mali i srednji ljudi = vrednost dole, bogati ljudi  koji drze assets = vrednost gore.
nema nikakvog virusa, cista matematika
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Joker

Citat: SSZGO poslato 26 April, 2020, 06:45
usa je odstampala 20 triliona novih dolara. pokriveno nicim.

U dupe te spicim!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 26 April, 2020, 06:45
usa je odstampala 20 triliona novih dolara. pokriveno nicim. mali i srednji ljudi = vrednost dole, bogati ljudi  koji drze assets = vrednost gore.
nema nikakvog virusa, cista matematika

Nemoj me¹ati èinjenice i zakljuèke.
To ¹to je virus zajeban je jedna stvar.
To ¹to oni koriste sve ¹to mogu u svoju korist je druga stvar. Svaku situaciju, pogotovo kriznu, æe iskoristiti da se vi¹e obogate i smanje slobode ljudima. Ali to, samo po sebi, ne znaèi da kriza nije stvarna, tj. da virus nije zajeban.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

Drugar radi u covid intenzivnoj - ima i mladih (20+) i zdravih na respiratorima. Mozda ne umiru ali svakako zahtevaju ozbiljno angazovanje da ostanu u zivotu (transfuzije, kiseonik itd.)
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Kriza nije stvarna, virus nije ni¹ta zajebaniji nego obièan grip... Nego, ko od vas zna lièno nekoga ko je umro od korone? A da nije bio u riziènoj kategoriji... Ovo je sociolo¹ki test i èoveèanstvo je ozbiljno palo na istom... Drago mi je ¹to je planeta do¾ivela mali predah od najgoreg virusa, nas... Po zvaniènim podacima zara¾eno je 0.1% populacije, èak da ima i 10 puta vi¹e neregistrovanih sluèajeva, to je i dalje 1% populacije, ovo je vrhunska pizdarija za mazanje oèiju glupom narodu, a pokazalo se koliko ima jebenih retarda meðu nama... Svaki put kad vidim nekog kretena/kretenku u kolima sa maskom, doðe mi da dotiènima zalepim ¹lajmaru u facu...


@Taraba:
Prele¾ao sam ovo sranje, da sam znao tada ¹ta je sigurno bih zavr¹io na respiratoru, definitivno nikad nisam imao takvu upalu pluæa, ali i pored 30 godina pu¹enja, pre¾iveh... Jako mudo...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2020, 12:05
Kriza nije stvarna, virus nije ni¹ta zajebaniji nego obièan grip... Nego, ko od vas zna lièno nekoga ko je umro od korone? Da nije bio u riziènoj kategoriji... Ovo je sociolo¹ki test i èoveèanstvo je ozbiljno palo na istom... Drago mi je ¹to je planeta do¾ivela mali predah od najgoreg virusa, nas... Po zvaniènim podacima zara¾eno je 0.1% populacije, èak da ima i 10 puta vi¹e neregistrovanih sluèajeva, to je i dalje 1% populacije, ovo je vrhunska pizdarija za mazanje oèiju glupom narodu, a pokazalo se koliko ima jebenih retarda meðu nama... Svaki put kad vidim nekog kretena/kretenku u kolima sa maskom, doðe mi da dotiènima zalepim ¹lajmaru u facu...

Iskreno se nadam da se nikad neæe¹ razuveriti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Jel poznaje¹ lièno nekoga ko nije bio rizièna grupa, a umro je ba¹ od korone? Ti¹inèina tamo... Jeb'o opasan i zajeban virus koji se izbegava pranjem ruku i zabranom okupljanja... Kao i svaki grip...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2020, 12:08
Jel poznaje¹ lièno nekoga ko nije bio rizièna grupa, a umro je ba¹ od korone? Ti¹inèina tamo... Jeb'o opasan i zajeban virus koji se izbegava pranjem ruku i zabranom okupljanja... Kao i svaki grip...

Skvo je ¾ivela jedno vreme u Italiji, pa zna ljudi od tamo, sa severa - ka¾u da je zajebano, da puno ljudi umire. Ono - kom¹ije, poznanici. Sad - ko je od njih bio zdrav, a ko samo nepregledan, jebem li ga.

Znam indijanca koji putuje po svetu non-stop, pa ga sranje zateklo u ©paniji - mlad cimer mu se razboleo, gadno, ali pre¾iveo. Isto ka¾e da je dosta zajebano tamo.

Ovde kod nas - za sad, sreæom, ne znam ikog da se razboleo, kamo li ne¹to ozbiljno, ili da umre. Isto kao ¹to ne znam nikog ko ima sidu, jebiga.

Ovo ¹to ka¾e¹ za virus - elementarna logika. Naèin na koji se prenosi i naèin na koji se to suzbija. Ne shvatam poentu? Ako nisu zombiji, onda je ni¹ta? Jebe¹ bez gumice i "valjda neæe!"    ?   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Pranje ruku i zabrana okupljanja... Vrhunska medicina 21-og veka...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2020, 12:19
Pranje ruku i zabrana okupljanja... Vrhunska medicina 21-og veka...

Pranje ruku je uvek bilo preporuèivo - mene fascinira ¹to sad ljudima moraju obja¹njavati, ono, kad doðe¹ od napolje, peri ruke, ne diraj lice prljavim rukama i slièno.
Nismo roboti, ljudi smo, nismo se toliko izmenili u poslendjih 1000 godina.

Zabrana okupljanja - kad nema¹ vakcinu za zaraznu bolest, koja se prenosi relativno lako (i bez fizièkog kontakta), ¹ta drugo? Ima¹ bolju ideju? Daj, znao sam oduvek da si materijal za Nobela, prosvetli nas.  :)  Imama zip vezice, izolirku i WD40, samo reci kako. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

I idemo ponovo. Jel da ti opet kazem da virus nema radno vreme? Da pomoc starima nije to sto bakutu od 93god zatvoris ko da je nekog odrobijala? Da se korona ne ubija tako sto zatvoris sve na 3 dana pa pustis odjednom ko pse s lanca na gomilu? Time sto ostavis ljude bez posla ili smanjenim primanjima ispod granice opstanka? Da nastavljam?

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2020, 12:19
Pranje ruku i zabrana okupljanja... Vrhunska medicina 21-og veka...

Nije da se hvalim al prao sam ruke i pre korone :)


Lazic

Relja, Milo¹ ti je odgovorio... Zbog toga je pizdarija... Zabrana okupljanja ne znaèi zatvaranje celog naroda i hap¹enje ¹etaèa pasa i penzionera... A ko ne zna da ruke treba prati i ne treba lizati podove i gelendere i treba d'umre od korone...

jevta

Koliko je istina da se mere preterane toliko je istina da smo mi kao narod stoka iz inata ne bi po¹tovali normalna uputstva

Lazic

Vuèiæu, ti li si?

Dva meseca niti sam ja ikome pri¹ao na manje od 3 metra, niti iko meni...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2020, 12:28
Relja, Milo¹ ti je odgovorio... Zbog toga je pizdarija... Zabrana okupljanja ne znaèi zatvaranje celog naroda i hap¹enje ¹etaèa pasa i penzionera... A ko ne zna da ruke treba prati i ne treba lizati podove i gelendere i treba d'umre od korone...

Virus nema radno vreme, ali postoji vreme kada se ljudi masovnije okupljaju.

Kontam da nisam glup, ali ne bih voleo biti u poziciji odluèivati o merama (i snositi odgovornost za iste). ©ta god da odluèi¹, zajebao si se.

Sad ne umire hiljade ljudi od korone u Srbiji, pa svi laju kako su mere nepotrebne, preterane. Da krenu da umiru, lajali bi kako su blage mere i kako "dr¾ava ni¹ta ne radi" - pa i bilo je povike ¹to se ¹kole ne zatvaraju dok se zakuvavala stvar (i tu mislim da jesmo malko zakasnili).

Kako biste ti i Milo¹ to organizovali?
Uz uzimanje u obzir toga da je ¹irenje eksponencijalnom brzinom.

Ne znam kako je kod vas, ali ovde po NS ljudi uglavnom ne dr¾e odstojanje i skupljaju se (normalno) kad mogu, dru¾enje i to.

Lièno ba¹ vodim raèuna, kontam ono - da se pona¹am kao da sam zarazan. Opet, kad vratim film u poslendjih mesec dana, barem nekoliko ljudi sam mogao zaraziti, da sam tada bio zarazan. I svaki od njih je mogao zaraziti jo¹ barem 3-4 ljudi. I oni tako dalje...

Zajebano je. Proèitao sam dobru izjavu epidemiologa: "stroge mere se mogu uvesti ili prerano, ili prekasno" - ba¹ vezano za taj eksponencijalni rast.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Јел умро неки Циганин од короне? Прање руку је прецењена ствар
Друштво за заштиту од животиња