Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: balcan girl poslato 10 April, 2020, 11:28
jbg neki cete da poginete a neki cemo da prezivimo  [rofl] [rofl] [rofl] pa verovatno hoce da vas pobiju bice da niste oprali sudove i tako to  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ja se spasio.

Ostoja

Sudove?
Amaterski, ja i kuæu usisao, ne pravim buku da ne budim ¾enu, jutarnja kafica je èeka na stolu pored pepeljare, èiste, naravno.....
Samo sam oprezan...


:P :P
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasa ns 1

ovo je klasièna ¾enska taktika gde koriste sve situacije da zavedu svoju nevidljivu strahovladu.To znaæi nevidi¹ je al te je straa

Lazic


sasa ns 1

¹to ova korona nije poèela u decembru pa da taman prezimimo

SSZGO

Citat: sasa ns 1 poslato 14 April, 2020, 16:06
¹to ova korona nije poèela u decembru pa da taman prezimimo

i jeste pocela u decembru, samo u kini... a u srb i evropi je tek pocela tako da ce da preleti
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 14 April, 2020, 19:13
Arapin se javlja iz kuænog pritvora... ;D

jok bre vozi ono govno za penzose i upravlja dronom po okolini grada.....i drzi individualne treninge.....para ko blata a zamrzli placanje kirije i dazbina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

nista nisu zamrzli, sem poslova... nista ne radimo sedimo kod kuce, placamo kirije, nemamo nikakav prihod ali imamo ogroman rashod. nadam se da ce stanovlasnici da nam daju par meseci gratis...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasa ns 1

Citat: SSZGO poslato 15 April, 2020, 01:18
nista nisu zamrzli, sem poslova... nista ne radimo sedimo kod kuce, placamo kirije, nemamo nikakav prihod ali imamo ogroman rashod. nadam se da ce stanovlasnici da nam daju par meseci gratis...

dodjite malo kod nas ,ovde se zaradi u p.m.

sasa ns 1

Citat: SSZGO poslato 14 April, 2020, 17:05
Citat: sasa ns 1 poslato 14 April, 2020, 16:06
¹to ova korona nije poèela u decembru pa da taman prezimimo

i jeste pocela u decembru, samo u kini... a u srb i evropi je tek pocela tako da ce da preleti

onda æemo mi da preletimo lepo vreme jer za 6 meseci je pola oktobra i ladnoæa ponovo a ova jo¹ nije ni pro¹la.Zato se za proleæe ka¾e PROLEÆE a leto da LETI znaèi eto nama opet tema -priprema motora za zimu.!!!!!!!!!!!!!!


Lazic

Citat: SSZGO poslato 15 April, 2020, 01:18
nista nisu zamrzli, sem poslova... nista ne radimo sedimo kod kuce, placamo kirije, nemamo nikakav prihod ali imamo ogroman rashod. nadam se da ce stanovlasnici da nam daju par meseci gratis...
Znam da pare ne tro¹i¹ na droge i kurve, kapiram da mo¾e¹ da prebleji¹ par meseci, dodu¹e to mo¾e i ovde bilo ko sa boljom platom i manjkom dugova, nego vidi Amere, do kraja Korone ima da ih 30 miliona ostane bez posla... Samo Hitler fali...

UFF

prosecan amer rodjen u minusu a za zivota zaduzio i praunuke  [rofl]
naucili i navikli da trose jos nezaradjeno pa ako sutra umru zabole ih da vracaju
e zato i treba da potraje malo duze
da se nauce pameti

SSZGO

najveci problem je renta, ja sam usao u posao sa rentom stanova, tako d asad rentiram dva i imam u njima 5 stanara, to jest imao sam, jedan je izasao, dva placaju pola, tako da ce stanari da me ukopaju  jer u aprilu je sve zatvoreno cak ne mogu ni da gledaju stanove sada. da nije toga ne bi bio problem
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mareskin

Citat: UFF poslato 15 April, 2020, 03:31
prosecan amer rodjen u minusu a za zivota zaduzio i praunuke  [rofl]
naucili i navikli da trose jos nezaradjeno pa ako sutra umru zabole ih da vracaju
e zato i treba da potraje malo duze
da se nauce pameti

Oni kad im zafali para bombarduju nekoga. Ne brinem se ja za njih.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gvozden

@Szzgo
budi srecam da nisi u Australiji, doneli su zakon da ne mozes da izbacis stanara tj korisnika lokala.

mali_zmaj

Èek ti renta¹ da bi rentao,tj. iznamljivao!?! Aaaa !! I sad prc,ako tebi gazda ne spusti rentu,sjeba se.  [panic] 
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11