Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


dzimika

Citat: castor poslato 06 April, 2020, 14:21
Citat: dzimika poslato 05 April, 2020, 09:37
Castor,
Ovo malo prelazi na teoriju zavere od sredine, ali evo okoG5 inace polemika da li je G5 losiji od postojecih mreza se vodi vec neko vreme ali opet i Svedska i Norveska su krenuli sa uvodjenjem
moje misljenje sto se tice G5 je da zracenje jedne stanice nije veliko ali posto se ne postavlja jedna stanica onda postaje vece, drugi problem ako sam ja dobro shvatio je da treba da se postavljaju gusce kako bi se dobila brzina pa samim tim se i zracenje dodatno povecava ali brojke govore da su snage uredjaja dosta manje, a G6 jos uvek nije krenuo koliko znam

ono sto meni nije jasno u svemu tome, koja je to brzina mobilnog interneta koja ce biti dovoljna? Zasto nam treba G5 kad po mom misljenju i G4.5 (valjda) zavrsava posao, tu je zicni internet za bilo sta drugo

Citat: Taraba poslato 05 April, 2020, 13:47
@Castor: Prestao sam ozbiljno da shvatam doktorku kod ovog dela

Ljudi, ja sam samo proslijedio ono ¹to sam dobio od koleginice koja o svemu ovome zna malo vi¹e od svih nas. Nevjerovatno mi je da ste vas dvojica preskoèili (sluèajno ili namjerno) drugi citat, a koji je zapravo njezino mi¹ljenje, pa da ga ponovim:

CitatLicno smatram da je ovaj virus mnogo opasniji od virusa obicnog gripa i treba preduzeti preporucene mere. Medjutim, isto tako mislim da je sve prenaduvano kako bi "vladari sveta" uz njega provukli svoje necasne namere.

Mislim da je sve ovo samo vi¹e dima nego vatre, mada ima i ozbiljnih posljedica. ©to se 5G tièe, veæ ima nekoliko dr¾ava koje su prekinule ili stavile na neodreðeno dug stand-by uvoðenje 5G. Ni¹ta nije dokazano, to se tako prièa veæ godinama, tj. od uvoðenja mobilne telefonije u upotrebu.

Po meni, jedina dva efektivna rje¹enje za ovaj problem su ili 24/7 police hour ili da se ne radi ni¹ta. I jedno i drugo rje¹enje imaju svoje posljedice, mada mislim da ono prvo ima vi¹e efekta na ekonomiju svih, a ovo drugo na prorjeðivanje stanovni¹tva po principu - kome je suðeno da ode, ide ipak malo ranije.

Ja nisam preskocio, samo nisam komentarisao ostatak vec samo deo oko 5G

Sve u svemu svako ima svoje misljenje, koje je tacno videcemo vremenom

neskez

Citat: mkt poslato 06 April, 2020, 16:18
daj da se zarazim dok jos ima respitratora

Požuri dok još ima ko da te zakači na isti

Lazic

Citat: Slaninar poslato 06 April, 2020, 13:08
Pa ne veruje(mo). Ne peru ljudi ruke, ne dr¾e distancu - ne vode raèuna. Zato æe i morati 24h.
Ti si kanda malo na ¹izoja? Netaèno, netaèno i netaèno, neæe morati 24h... Osim u glavama ¹izoja i sliènih... Ne dr¾im odstojanje izmeðu ¾ene i dece, ni u kuæi, neæu ni na ulici zbog glupaka...

Taraba

Odstojanje ne vazi na ukucane, tuljane nijedan. :D Svakako si sa njima u kuci pa se gubi poenta na ulici, zar ne?
Roditelji sa decom su izuzeti iz max 2 pravila.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

da je covid zajeban ...jeste
da je panika jeste....
ali ja se vodim narodnom indijanskom...good day to die..

preziveh ratove devedesetih, preziveh sankcije, preziveh bombardovanje, preziveh i prevrate i ubustva premijera...preziveh uspesno i 38 godina na motoru, preziveh i cetri meseca neonatologije dva puta dnevno kad mi se cerka rodila, preziveh i to sto mi je rodjeni brazer umro od plucne embolije kao posledice preloma potkolenice u 21 veku.....pa zar jebeni mikroorgnizam da me uplasi....

ubija panika, ubija psihoza, ubija boravak u zatvorenom, ubija beznadje....a virus....on samo komplikuje stvari....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Ga¹par poslato 06 April, 2020, 12:43
Citat: Laziæ poslato 06 April, 2020, 12:42
Citat: Ga¹par poslato 06 April, 2020, 11:34
Ima¹ svesku kuæi?

Svaki put kada izlazi¹ napi¹e¹ - Ja Igor Ga¹pareviæ, sa adresom ******************** iz Beograda, JMBG ********************, broj LK ******** napu¹tam kuæu u 10:33 zarad odlaska do prodavnice Maxi koja se nalazi neporedno pored moje zgrade.

Ja Igor Ga¹pareviæ, sa adresom ******************** iz Beograda, JMBG ********************, broj LK ******** napu¹tam kuæu u 12:48 zarad ¹etnje psa, Nemaèkog Boksera ¾ute boje. Pas se izvodi na povocu. 

Koja crna logistika? Najjednostavnije moguæe, omoguæi¹ izlazak iz kuæe, a ne dozvoli¹ okupljanja. Ovo sa zatvaranjem od subote u 13h do ponedeljka u 05h je maltretiranje, jer nema¹ pravo da obavi¹ neke osnovne stvari (npr odnese¹ ruèak starima i obolelima u drugoj zgradi).

Veæ mi se javlja kako Srbi upisuju bar 15-20 minuta buduæe vreme... :D

Razmi¹ljao sam i o tome  ;D
Ako te legitimi¹e u 13:05 a vreme na papiriæu 13:12, ide¹ u zatvor bato  :D

glupost teska
napises 15 papirica
svaki u drugi dzep i meris vreme da bi znao koji da izvadis

i svako ko je za 24h zabranu nek odmah ide po sendvic i prijavi se za komunalca jer je mozga bez

NE MOZES  da izbegnes da budes zarazen pre ili kasnije, koliko god efkisan i dugotrajan karantin bude bio opet ces se zaraziti, samo ce biti u talasima a agonija ce se produziti
i sta bi sa slobodom? ja hocu da izadjem i po cenu da se zarazim, to je moja stvar, drzavu treba da interesuje samo da ja posle ne prenosim dalje, ako se uopste zarazim i ako zaraza uopste postoji
lepo kazes svima koje su grupe ljudi najrizicnije pa ako neko sa 60+ hoce da se seta, neka ga, ko ga jebe, njegova sahrana, jedino sto bi ogranicavao je da se vec zarazeni krecu dalje.
dakle testiranje je obavezno i ako si pozitivan ides na sajam, ali se testiranje vrsi samo na zahtev ili na ulici, ne moze niko da ti bane na gajbu i odvuce te na sajam dumres cak iako si pozitivan
jer kakve veze ima ako jesi dokle god ne izlazis i ne ugrozavas druge, eto ujedno kako zarazene ili rizcne i ograniciti tj ubediti da ne izlaze a ne dozvoliti da cela nacija bude zakljucana zbog neceg sto mozda ni ne postoji

Glava Dole

Realno, onaj ko se oseca ugrozenm nek sedi kod kuce i samoizoluje se, ostali na svoju odgovornost najnormalnije i resen probelm... al kako ti da objasnis ljudima poentu i cemu to sto su videli u medijima vodi... ne treba nama korona, dovoljni smo sami sebi...

milomir22

Citat: UFF poslato 07 April, 2020, 00:31

glupost teska
napises 15 papirica
svaki u drugi dzep i meris vreme da bi znao koji da izvadis


Uff vec smislio nacin da zajebe sistem! Doduse Gasparov sistem.


Citat: UFF poslato 07 April, 2020, 00:31

NE MOZES  da izbegnes da budes zarazen pre ili kasnije, koliko god efkisan i dugotrajan karantin bude bio opet ces se zaraziti, samo ce biti u talasima a agonija ce se produziti


Tacno, pre ili kasnije ces 99.9% prelezati virus, ali je dosta bolja opcija kasnije, jer ne ucestvujes u pocetnoj fazi kolektivnog imuniteta, vec u kasnijoj, u sustini, svaki covek koji prelezi virus, doprinese sledecem zarazenom, jer za nijansu isti oslabi. Mozda izmisle i vakcinu u narednih 10ak meseci, tako da jos jedan + za odlahanje. Meni se ne svidja cinjenica da, ako zaglavis respirator, sanse su samo fifti-fifti da se prezivi.

Licno ne znam sta je bolje, pustiti ljude da rade sta hoce ili ih ogranicavati. Svedjani su rekli da im je ekonomija br. 1, i da su pustili prirodu da odradi sta ima. Isto su radili i englezi, pa se na pola puta predomislili, pa sad uveli ogranicenja. To mi je najcrnje, fakticki si uveo ogranicenja uz minimalnu dobit. 'Ocu kakim, necu kakim.

U sustini, sto je najtuznije, ako bismo bili dovoljno disciplinovani da postujemo prostorna ogranicenja i nosimo samo maske, sto je sasvim izvodljivo, jedina zrtva koju bismo podneli bi bila restorani i kafici. A ovako, ako ne postujes prostorna ogranicenja, a uglavnom se ne postuje, makar ono sto ja vidim, i ne nose svi maske, a ne nose ih, dzabe ti ovaj pandurski cas. Ides na sve ili nista, ovako polovocno je pitanje sta ce se dobiti. Ako vec cekam ispred banke, prodavnice ili cega vec u redu, isto mi je bio na 20 cm iza coveka ispred sebe ili na metar-dva. Nazalost, ljudi izgleda da slabo to kapiraju.

Inace meni su smesni likovi koji su u ogromnom strahu, a sve ih cesce vidjam, natakere masku i misle da su 100% zasticeni. Maskom cuvas druge od sebe u slucaju da si zarazen, a ne sebe od drugih.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mareskin


Ako sa maskom ide¹ u kraðu, onda èuva¹ sebe od drugih ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Citat: UFF poslato 07 April, 2020, 00:31
Citat: Ga¹par poslato 06 April, 2020, 12:43
Citat: Laziæ poslato 06 April, 2020, 12:42
Citat: Ga¹par poslato 06 April, 2020, 11:34
Ima¹ svesku kuæi?

Svaki put kada izlazi¹ napi¹e¹ - Ja Igor Ga¹pareviæ, sa adresom ******************** iz Beograda, JMBG ********************, broj LK ******** napu¹tam kuæu u 10:33 zarad odlaska do prodavnice Maxi koja se nalazi neporedno pored moje zgrade.

Ja Igor Ga¹pareviæ, sa adresom ******************** iz Beograda, JMBG ********************, broj LK ******** napu¹tam kuæu u 12:48 zarad ¹etnje psa, Nemaèkog Boksera ¾ute boje. Pas se izvodi na povocu. 

Koja crna logistika? Najjednostavnije moguæe, omoguæi¹ izlazak iz kuæe, a ne dozvoli¹ okupljanja. Ovo sa zatvaranjem od subote u 13h do ponedeljka u 05h je maltretiranje, jer nema¹ pravo da obavi¹ neke osnovne stvari (npr odnese¹ ruèak starima i obolelima u drugoj zgradi).

Veæ mi se javlja kako Srbi upisuju bar 15-20 minuta buduæe vreme... :D

Razmi¹ljao sam i o tome  ;D
Ako te legitimi¹e u 13:05 a vreme na papiriæu 13:12, ide¹ u zatvor bato  :D

glupost teska
napises 15 papirica
svaki u drugi dzep i meris vreme da bi znao koji da izvadis

i svako ko je za 24h zabranu nek odmah ide po sendvic i prijavi se za komunalca jer je mozga bez

NE MOZES  da izbegnes da budes zarazen pre ili kasnije, koliko god efkisan i dugotrajan karantin bude bio opet ces se zaraziti, samo ce biti u talasima a agonija ce se produziti
i sta bi sa slobodom? ja hocu da izadjem i po cenu da se zarazim, to je moja stvar, drzavu treba da interesuje samo da ja posle ne prenosim dalje, ako se uopste zarazim i ako zaraza uopste postoji
lepo kazes svima koje su grupe ljudi najrizicnije pa ako neko sa 60+ hoce da se seta, neka ga, ko ga jebe, njegova sahrana, jedino sto bi ogranicavao je da se vec zarazeni krecu dalje.
dakle testiranje je obavezno i ako si pozitivan ides na sajam, ali se testiranje vrsi samo na zahtev ili na ulici, ne moze niko da ti bane na gajbu i odvuce te na sajam dumres cak iako si pozitivan
jer kakve veze ima ako jesi dokle god ne izlazis i ne ugrozavas druge, eto ujedno kako zarazene ili rizcne i ograniciti tj ubediti da ne izlaze a ne dozvoliti da cela nacija bude zakljucana zbog neceg sto mozda ni ne postoji

Aj da te pitam jednu realnu situaciju. Nisam zara¾en, nemam ni jedan simptom, ne oseæam se lo¹e, ali sam potencijalni prenosilac bolesti jer sam bio u kontaktu (pisao sam jo¹ ranije) i evo meni se ne sedi kod kuæe, i¹ao bih da pro¹etam i da pojedem ne¹to u gradu i da dokupim ¹ta mi treba u Maxiju. Za sebe se ne pla¹im ni najmanje, ali da li bi bilo ok prema tim ljudima da im prenesem potencijalno?

Po¹to bi mnogima od vas ovo i bilo skroz ok, zbog toga se i uvode mere zabrane.

A ¹to se sistema tièe, postoji jo¹ jednostavniji koji znam da primenjuju u Dubaiu i u Grèkoj. SMS na jedinstveni broj sa potrebom, ima¹ pravo na XY izlazaka u trajanju koje ti je definisano porukom i doviðenja prijatno.

milomir22

Citat: SSZGO poslato 06 April, 2020, 12:30
Citat: ®or¾ poslato 05 April, 2020, 16:01
Pratim Al D¾aziru i èekam da èujem vest,kako su Arapske pièke na èelu sa Sszgo,zapalile Dubai,jer nisu oni zeèevi koji ga primaju u bulju,zavuèeni u kuæe,sad kada su im zatarabili grad i ogranièili kretanje 24/7 [rofl]  [rofl]  [rofl] [rofl]

nije isto biti u ovoj jebenoj policijskoj drzavi. i tu . ja kao stranac ne smem da uradim ili napisem ista protiv sistema jer te prijavljuju komsije i hapse te uz neke smehotresne kazne tipa 50000 eur

Aha ti si inace kauboj Dzimi, ali samo u Srbiji. Brate, ako si mudonja, mudonja si svud i mudonju ne zanimaju nikakve smesne ili ozbiljne kazne. Dakle, nisi mudonja nego samo kenjas.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

nesic1


Ivicat


Glava Dole

Citat: Ga¹par poslato 07 April, 2020, 10:40
Citat: UFF poslato 07 April, 2020, 00:31
Citat: Ga¹par poslato 06 April, 2020, 12:43
Citat: Laziæ poslato 06 April, 2020, 12:42
Citat: Ga¹par poslato 06 April, 2020, 11:34
Ima¹ svesku kuæi?

Svaki put kada izlazi¹ napi¹e¹ - Ja Igor Ga¹pareviæ, sa adresom ******************** iz Beograda, JMBG ********************, broj LK ******** napu¹tam kuæu u 10:33 zarad odlaska do prodavnice Maxi koja se nalazi neporedno pored moje zgrade.

Ja Igor Ga¹pareviæ, sa adresom ******************** iz Beograda, JMBG ********************, broj LK ******** napu¹tam kuæu u 12:48 zarad ¹etnje psa, Nemaèkog Boksera ¾ute boje. Pas se izvodi na povocu.  

Koja crna logistika? Najjednostavnije moguæe, omoguæi¹ izlazak iz kuæe, a ne dozvoli¹ okupljanja. Ovo sa zatvaranjem od subote u 13h do ponedeljka u 05h je maltretiranje, jer nema¹ pravo da obavi¹ neke osnovne stvari (npr odnese¹ ruèak starima i obolelima u drugoj zgradi).

Veæ mi se javlja kako Srbi upisuju bar 15-20 minuta buduæe vreme... :D

Razmi¹ljao sam i o tome  ;D
Ako te legitimi¹e u 13:05 a vreme na papiriæu 13:12, ide¹ u zatvor bato  :D

glupost teska
napises 15 papirica
svaki u drugi dzep i meris vreme da bi znao koji da izvadis

i svako ko je za 24h zabranu nek odmah ide po sendvic i prijavi se za komunalca jer je mozga bez

NE MOZES  da izbegnes da budes zarazen pre ili kasnije, koliko god efkisan i dugotrajan karantin bude bio opet ces se zaraziti, samo ce biti u talasima a agonija ce se produziti
i sta bi sa slobodom? ja hocu da izadjem i po cenu da se zarazim, to je moja stvar, drzavu treba da interesuje samo da ja posle ne prenosim dalje, ako se uopste zarazim i ako zaraza uopste postoji
lepo kazes svima koje su grupe ljudi najrizicnije pa ako neko sa 60+ hoce da se seta, neka ga, ko ga jebe, njegova sahrana, jedino sto bi ogranicavao je da se vec zarazeni krecu dalje.
dakle testiranje je obavezno i ako si pozitivan ides na sajam, ali se testiranje vrsi samo na zahtev ili na ulici, ne moze niko da ti bane na gajbu i odvuce te na sajam dumres cak iako si pozitivan
jer kakve veze ima ako jesi dokle god ne izlazis i ne ugrozavas druge, eto ujedno kako zarazene ili rizcne i ograniciti tj ubediti da ne izlaze a ne dozvoliti da cela nacija bude zakljucana zbog neceg sto mozda ni ne postoji

Aj da te pitam jednu realnu situaciju. Nisam zara¾en, nemam ni jedan simptom, ne oseæam se lo¹e, ali sam potencijalni prenosilac bolesti jer sam bio u kontaktu (pisao sam jo¹ ranije) i evo meni se ne sedi kod kuæe, i¹ao bih da pro¹etam i da pojedem ne¹to u gradu i da dokupim ¹ta mi treba u Maxiju. Za sebe se ne pla¹im ni najmanje, ali da li bi bilo ok prema tim ljudima da im prenesem potencijalno?

Po¹to bi mnogima od vas ovo i bilo skroz ok, zbog toga se i uvode mere zabrane.

A ¹to se sistema tièe, postoji jo¹ jednostavniji koji znam da primenjuju u Dubaiu i u Grèkoj. SMS na jedinstveni broj sa potrebom, ima¹ pravo na XY izlazaka u trajanju koje ti je definisano porukom i doviðenja prijatno.

Kako da zarazis onog ko je preventivno sedeo kod kuce? Onog ko hoce da proseta ne mozes da jebes u zdrav mozak, terorises ga, pljackas i unistavas mu zivot jbte.

Ali ne, kad napises na papiricu korona zaobilazi. Pravo po sendvic.

Citat: nesic1 poslato 07 April, 2020, 11:43
https://www.youtube.com/watch?v=vPC0TPMXhr8&feature=youtu.be&app=desktop#

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

[samoubistvo]

Gašpar

Citat: Glava Dole poslato 07 April, 2020, 14:26
Citat: Ga¹par poslato 07 April, 2020, 10:40
Citat: UFF poslato 07 April, 2020, 00:31
Citat: Ga¹par poslato 06 April, 2020, 12:43
Citat: Laziæ poslato 06 April, 2020, 12:42
Citat: Ga¹par poslato 06 April, 2020, 11:34
Ima¹ svesku kuæi?

Svaki put kada izlazi¹ napi¹e¹ - Ja Igor Ga¹pareviæ, sa adresom ******************** iz Beograda, JMBG ********************, broj LK ******** napu¹tam kuæu u 10:33 zarad odlaska do prodavnice Maxi koja se nalazi neporedno pored moje zgrade.

Ja Igor Ga¹pareviæ, sa adresom ******************** iz Beograda, JMBG ********************, broj LK ******** napu¹tam kuæu u 12:48 zarad ¹etnje psa, Nemaèkog Boksera ¾ute boje. Pas se izvodi na povocu.  

Koja crna logistika? Najjednostavnije moguæe, omoguæi¹ izlazak iz kuæe, a ne dozvoli¹ okupljanja. Ovo sa zatvaranjem od subote u 13h do ponedeljka u 05h je maltretiranje, jer nema¹ pravo da obavi¹ neke osnovne stvari (npr odnese¹ ruèak starima i obolelima u drugoj zgradi).

Veæ mi se javlja kako Srbi upisuju bar 15-20 minuta buduæe vreme... :D

Razmi¹ljao sam i o tome  ;D
Ako te legitimi¹e u 13:05 a vreme na papiriæu 13:12, ide¹ u zatvor bato  :D

glupost teska
napises 15 papirica
svaki u drugi dzep i meris vreme da bi znao koji da izvadis

i svako ko je za 24h zabranu nek odmah ide po sendvic i prijavi se za komunalca jer je mozga bez

NE MOZES  da izbegnes da budes zarazen pre ili kasnije, koliko god efkisan i dugotrajan karantin bude bio opet ces se zaraziti, samo ce biti u talasima a agonija ce se produziti
i sta bi sa slobodom? ja hocu da izadjem i po cenu da se zarazim, to je moja stvar, drzavu treba da interesuje samo da ja posle ne prenosim dalje, ako se uopste zarazim i ako zaraza uopste postoji
lepo kazes svima koje su grupe ljudi najrizicnije pa ako neko sa 60+ hoce da se seta, neka ga, ko ga jebe, njegova sahrana, jedino sto bi ogranicavao je da se vec zarazeni krecu dalje.
dakle testiranje je obavezno i ako si pozitivan ides na sajam, ali se testiranje vrsi samo na zahtev ili na ulici, ne moze niko da ti bane na gajbu i odvuce te na sajam dumres cak iako si pozitivan
jer kakve veze ima ako jesi dokle god ne izlazis i ne ugrozavas druge, eto ujedno kako zarazene ili rizcne i ograniciti tj ubediti da ne izlaze a ne dozvoliti da cela nacija bude zakljucana zbog neceg sto mozda ni ne postoji

Aj da te pitam jednu realnu situaciju. Nisam zara¾en, nemam ni jedan simptom, ne oseæam se lo¹e, ali sam potencijalni prenosilac bolesti jer sam bio u kontaktu (pisao sam jo¹ ranije) i evo meni se ne sedi kod kuæe, i¹ao bih da pro¹etam i da pojedem ne¹to u gradu i da dokupim ¹ta mi treba u Maxiju. Za sebe se ne pla¹im ni najmanje, ali da li bi bilo ok prema tim ljudima da im prenesem potencijalno?

Po¹to bi mnogima od vas ovo i bilo skroz ok, zbog toga se i uvode mere zabrane.

A ¹to se sistema tièe, postoji jo¹ jednostavniji koji znam da primenjuju u Dubaiu i u Grèkoj. SMS na jedinstveni broj sa potrebom, ima¹ pravo na XY izlazaka u trajanju koje ti je definisano porukom i doviðenja prijatno.

Kako da zarazis onog ko je preventivno sedeo kod kuce? Onog ko hoce da proseta ne mozes da jebes u zdrav mozak, terorises ga, pljackas i unistavas mu zivot jbte.

Ali ne, kad napises na papiricu korona zaobilazi. Pravo po sendvic.

Citat: nesic1 poslato 07 April, 2020, 11:43
https://www.youtube.com/watch?v=vPC0TPMXhr8&feature=youtu.be&app=desktop#

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

[samoubistvo]

Mali, jezik za zube s tim sendvièom!

Ne razume¹ poentu pa je bolje da se ne pravi¹ pametan.

dzimika

Kako to mislis Gaso da se ne razume ? Ja te stvarno ne razumem bre :P

Gašpar

I ja sva¹ta prièam  [rofl] [rofl] [rofl]

Ne znam deèka, prièali smo ranije o elektriènim mopedima i vidim da se u tu tematiku razume i na tome svaka èast, ali zadr¾i se na tome ¹to zna¹ i usavr¹avaj se. Ne mo¾e¹ znati sve i to najbolje.


Najvi¹e mi se sviða retorika - Nemam argumenata, idi po sendviè  [rofl] [rofl]  ali dobro, nauèiæe kad sazre, kao i ja  ;D

dzimika

Pa to ti kazem, zar te ne potseca na nekog sa pocetka foruma ? :D

Gašpar

Citat: dzimika poslato 07 April, 2020, 15:20
Pa to ti kazem, zar te ne potseca na nekog sa pocetka foruma ? :D

Uh, tu je konkurencija ba¹, ba¹ velika  ;D