Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


milomir22

Nisu tako pricali '99 kada su prvi avioni nato alijanse poleteli iz avijana, majke im ga nabijem zabarske. Dosla maca na vratanca. Ako i treba! Volim sto su ih pustili niz vodu, a ne mogu da kazem nista bolje ni za jebene engleze!

Da se ogradim, zao mi je naroda koji tamo, ni kriv ni duzan umire u buljucima, ali mi je drago sto su svi shvatili sta je eu u biti. Trulo govance.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 27 Mart, 2020, 21:28
da su njegovi ne bi bio tamo gde je.....obavio posao a onda ga prodali....zato mu treba par dana na slobodi da covek naplati dugove :)

Nisu ga njegovi ni stavili u zatvor.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2020, 22:19
Citat: milomir22 poslato 26 Mart, 2020, 09:55
Uffe, batali netflix neko vreme...

Ne mora ni¹ta da batali osim cipela od pre 35 godina... :o ;D ;D ;D

ne moram ni to jer su zimske cizme a ne cipele  ;D

imam i 5.11 model koji koriste nasa PTJ jedinica (to sam slucjano saznao kod lokalnog uvoznika na nbg posto sam ih vec porucio iz usa) sa fast rope i pun kurac drugih nepotrebnih sranja koje su lakse izdrzljivije i brze ali nisu toplije :)

sasa ns 1

Citat: milomir22 poslato 27 Mart, 2020, 21:59
Nisu tako pricali '99 kada su prvi avioni nato alijanse poleteli iz avijana, majke im ga nabijem zabarske. Dosla maca na vratanca. Ako i treba! Volim sto su ih pustili niz vodu, a ne mogu da kazem nista bolje ni za jebene engleze!

Da se ogradim, zao mi je naroda koji tamo, ni kriv ni duzan umire u buljucima, ali mi je drago sto su svi shvatili sta je eu u biti. Trulo govance.
[/quoteizgleda da je virus efikasniji od na¹e vojske

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 27 Mart, 2020, 21:28
da su njegovi ne bi bio tamo gde je.....obavio posao a onda ga prodali....zato mu treba par dana na slobodi da covek naplati dugove :)
Vidi se da si mlaða generacija... Bio malo govno kao kinac, ostao malo govno do dan danas... U jednom trenutku zahvaljujuæi raspadu zemlje, Slobi i Arkanu postao neki faktor, kojih par dana na slobodi da naplati dugove, ne zanosi se glupostima...








Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Mart, 2020, 19:22
btw....moj cale nije nesto mirisao tita, kleo u slobu, vuka nije podnosio a fasciniran bio seseljem. djindjic mu je bio nalickani peder a misljenje o vucicu ne mogu da ti opisem....nema niko pametniji...uopste ne mozu da navatam neku pravilnost o odnosu prema vlasti.....
Citat: despic poslato 27 Mart, 2020, 19:50
au...ko da opisujes mog matorog
s tim sto je vucic poceo malo da mu smrdi u poslednje vreme...ili se samo folira
Nisam imao pojma koliki mi je æale car... Nije mogao Tita da vidi na oèi, pogotovo Milo¹eviæa, da ne pominjem Ko¹tunicu, ©e¹elja i satelite...













Lazic


sasa ns 1

u austriji da si radio i godinu dana ima¹ neku mikronsku penziju pa ako si i strani dr¾avljanin

ЯЭВОЛУТИОН

u francuskoj i grckoj nije tako.....u nemackoj jeste...tako da unije je unija ali kurac...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


srbac


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Mart, 2020, 22:03
u francuskoj i grckoj nije tako.....u nemackoj jeste...tako da unije je unija ali kurac...

Pokojni teèo je radio u Nemaèkoj i Francuskoj (èini mi se) nekoliko godina. Tetka jo¹ uvek prima neki novac na ime penzije. Svake godine mora da im po¹alje pismo sa potvrdom da je ¾iva.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

u nemackoj da u francuskoj mora vise od cetri godine valjda.....inace znam matorog koji je radio godinu dana u nemackoj, godinu u engleskoj, godinu u svici i godinu u austriji....to mu je pored srbije gde je napabircio do 15 godina zbirno radnog staza....na kraju 80 e nemacka, 90 funti engleska, 110 svajcaraca i oko 150 austrijanaca.....i nasa oko 14000 dinara,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2020, 10:57
Citat: eclipse4 poslato 27 Mart, 2020, 21:28
da su njegovi ne bi bio tamo gde je.....obavio posao a onda ga prodali....zato mu treba par dana na slobodi da covek naplati dugove :)
Vidi se da si mlaða generacija... Bio malo govno kao kinac, ostao malo govno do dan danas... U jednom trenutku zahvaljujuæi raspadu zemlje, Slobi i Arkanu postao neki faktor, kojih par dana na slobodi da naplati dugove, ne zanosi se glupostima...



najgore je kad su ljudi velika govna......sve dok si malo govno odlicno je....cak je i predobro.

sasa ns 1


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

sasa ns 1

¹ta da radim kada mi se èaèka nos,ima li neko predlog

dzimika

Stavi malo bibera u prahu na prste ili neki ljuti sos, brzo ces se odvici :P

El Jefe

Био у БГ. Сивило и празнина. На Ушћу три човека. Про Мото не ради због кризе,  на некој дечијој установи поред њих фигура зле вештице на зиду са све отровном јабуком у руци, Боже ме опрости као да излази из зида. На излогу ветеринарске амбуланте на Новом Београду слике животиња које ваљда илуструју посао којим се баве. Само ми је нејасно откуд слика медведа. Дафинитивно време је да се поново појави Фантом да Београд мало живне и дође себи.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

kurac fantom..za vreme policijskog casa nikose silne kamere po gradu....mena vise bezanja od narodne milicije...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11