Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic

Citat: milomir22 poslato 26 Mart, 2020, 09:55
Uffe, batali netflix neko vreme...

Ne mora ni¹ta da batali osim cipela od pre 35 godina... :o ;D ;D ;D

milomir22

Jbt cizal, ko da je bitan dizajn cipela, ionako ce biti umazane vampirskom krvlju ili onih belohodaca ili nekih trecih kuraca...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

juga



ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 27 Mart, 2020, 12:20
Jebeni retard... Na vlasti...
proizvod digitalne evolucije.....u davna vremena su politicari ili oni koji su time zeleli da se bave, morali biti retoricari.....sposobni da ljude svojim govorom ubede u  ono sto pricaju....sada je samo bitno da izgledas groteskno da bi bio politicar...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Da jbt, morao si da bude¹ do jaja dobar govornik, posebno elokventan, da bi idiote(koji danas glasaju za ¹izoja) ubedio da te slu¹aju...

ЯЭВОЛУТИОН

sizoje ima dobru spiku.....kao i seselj...kao i vuk draskovic..kao i djindjic....ali mi nije jasno da ne mogu da nadju nekog da na lokalu bude sa dobrom spikom....ili bar da im zabrane da pricaju i kraj..

po informacijama iz medija, sizoje spasava svet uz pomoc vekovnih prijatelja....i uz podrske vekovnih neprijatelja....nas zapravo svi vole i svi nam pomazu.....a 4000 jednokratno preko penzije.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

©izoju mogu da veruju samo osobe sa IQ ispod 90, taèka. ©e¹elju samo najgori olo¹i koji su ¹etali planetom, taèka. Vuku Dra¹koviæu(u pro¹lom vremenu) samo kompletne budale, taèka. Ðinðiæu ja nikad nisam ni¹ta verovao ali kad ga sad poredim sa svima pre i posle njega, doðe k'o svetac jeb'o te... :o

©izoje ima dobru spiku za orangutane...

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 27 Mart, 2020, 14:29
©izoju mogu da veruju samo osobe sa IQ ispod 90, taèka. ©e¹elju samo najgori olo¹i koji su ¹etali planetom, taèka. Vuku Dra¹koviæu(u pro¹lom vremenu) samo kompletne budale, taèka. Ðinðiæu ja nikad nisam ni¹ta verovao ali kad ga sad poredim sa svima pre i posle njega, doðe k'o svetac jeb'o te... :o

©izoje ima dobru spiku za orangutane...
ljudi veruju u ono sto zele....a ne veruju u ono sto ne zele....dok god ljudi zele nesto on ce im pricati to sto zele i oni ce verovati.....oni koji ne zele da ga slusaju nece cuti to sto on prica pa sam tim nece imati u sta da veruju.....

ljudi zele da postoji raj i pakao....jer bi prvi bio nagrada za dobre a drugi kazna za zle, i ako znaju da to ne ide bas tako.....ali svejedno veruju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

btw....moj cale nije nesto mirisao tita, kleo u slobu, vuka nije podnosio a fasciniran bio seseljem. djindjic mu je bio nalickani peder a misljenje o vucicu ne mogu da ti opisem....nema niko pametniji...uopste ne mozu da navatam neku pravilnost o odnosu prema vlasti.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

au...ko da opisujes mog matorog
s tim sto je vucic poceo malo da mu smrdi u poslednje vreme...ili se samo folira
klasican divljak

mareskin

Citat: Laziæ poslato 27 Mart, 2020, 14:29
©izoju mogu da veruju samo osobe sa IQ ispod 90, taèka. ©e¹elju samo najgori olo¹i koji su ¹etali planetom, taèka. Vuku Dra¹koviæu(u pro¹lom vremenu) samo kompletne budale, taèka. Ðinðiæu ja nikad nisam ni¹ta verovao ali kad ga sad poredim sa svima pre i posle njega, doðe k'o svetac jeb'o te... :o

©izoje ima dobru spiku za orangutane...

S tom razlikom da je samo Ðinðiæ ubijen. Svi ovi veliki "branioci" srpstva postali milioneri, a srpstvo nikad u gorem polo¾aju. Tako da mo¾e da se diskutuje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat


eclipse4

Citat: despic poslato 27 Mart, 2020, 19:50
au...ko da opisujes mog matorog
s tim sto je vucic poceo malo da mu smrdi u poslednje vreme...ili se samo folira

da su i njih na vreme ubili sad bi samo njihove kurvetne bile pune ko brodovi.....kao sto je i ova od pokojnog legalnog kriminalca djindjuve

na zalost drzava nije imala dovoljno jovanoca sa musima ko ovaj sto je u zatvoru.

da sam na vlasti njega bih prvog oslobodio i dao mu alat zaq lov i pustio bi lovnu sezonu a zatvorio granice za politicare...

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 27 Mart, 2020, 20:37
...
na zalost drzava nije imala dovoljno jovanoca sa musima ko ovaj sto je u zatvoru.

da sam na vlasti njega bih prvog oslobodio i dao mu alat zaq lov i pustio bi lovnu sezonu a zatvorio granice za politicare...

©to je nelogièno, jer su na vlasti njegovi politièari.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

da su njegovi ne bi bio tamo gde je.....obavio posao a onda ga prodali....zato mu treba par dana na slobodi da covek naplati dugove :)