Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2020, 09:48
Jbg, velike ribe jedu male ribe, zakon jaceg, politika ti je jaka koliko ti je vojska jaka, uvek bilo i bice.

E sad, sto smo mi (Srbi, Hrvati, Slovenci tu i tamo, Crnogorci, Bosnjaci) glupi kao ona stvar, pa smo poverovali da smo nesto dobili time sto su nas usitnili i onesposobili, da ne pominjem ratove i sta smo sve radili jedni drugima, jbg, bolje i ne zasluzujemo, ocigledno.

Jbt drzavu i serem se na istu u kojoj su arkan i ceca idoli mladima. Sta vise reci, a ne zaplakati!
da li stavarno mislis da je narod kriv...nije bilo uticaja sila koje su platile neke budala alave na vlast da podbodu narod i sloze im pricu da su ugnjetavani i da ce im biti bolje....jel bolje libiji nakon gadafiji....jel bolje iraku nakon sadama....jeste kurac....onima na vlasti tamo jeste bolje jer za njihovo vreme nisu mogli da se bahate...isto kao kod nas....dok je tito drzao majmune pod kontrolom stalno balansirajuci izmedju istoka i zapada sve je bilo u redu...kako je istok popustio , zapad je krenuo u parcelisanje zemlje samo iz razloga sto glupavi sloba nije shvatio da u toj drzavi rusi nisu prava strana, vec pogresna....da cetvrti rajh ima zelju da zavtsi posao treceg...sto su skoro i uspeli...jedine dve slobodne teritorije su srbija i engleska....mada o englezima mislim sve najgore....oni su nas kao i tada gurnuli u ruke nemcima, a onda izmakli svoju bulju...
pa vi braco srbi ponovo spasavajte pilote koji padnu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Mart, 2020, 15:44

da li stavarno mislis da je narod kriv...nije bilo uticaja sila koje su platile neke budala alave na vlast da podbodu narod i sloze im pricu da su ugnjetavani i da ce im biti bolje...


Narod je ispao glup, ako ja, koji sam ti ni rod ni pomoz' Bog, krenem tebi da slazem pricu kako ti je brat olos i gnjida koja te iskoriscava, a ti nasednes na pricu uzmes noz i ides da se koljes s bratom, sta si drugo nego li idiot bez kritickog misljenja i jasnog razuma. Ispali smo idioti i krivi smo sami.

Skoro je rekla jedna majcina drugarica recenicu koju cu zapamtiti za ceo zivot:
"Srbi su nekulturan, polupismen, prost i veoma pokvaren narod, a ni komsije nam nisu nista bolje!".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat

Evo ja ti iskreno zelim da ti se sto pre ostvare planovi i da odes za (bese?) Nemacku. Da sto pre zaboravis na Srbiju, Sumadiju i Kragujevac. Da sto pre naucis nemacki, postanes nemac i posecujes njihove moto forume.  [thumb_up]

milomir22

Nemac ne mogu da postanem nikada, jer to nisam i ne trudim se da budem. To sto znam nemacki, engleski i naravno, maternji srpski, jezik mi je samo veliki + ili ti mozda mislis drugacije?

A Kragujevac, Sumadiju i Srbiju necu zaboraviti niti je se odreci, ali sam svestan i sta je lepo i dobro u ovoj zemlji, a sta nije! Ne nosim povez preko ociju, niti planiram isti da stavljam.

Nadam se da cu nastaviti da posecujem i ovaj moto forum, a verovatno cu se uclaniti i na neke nemacke, narocito zimi.

Ja tebi zelim da uspes u svom zivotu, sta god ti smatrao uspehom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2020, 16:02
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Mart, 2020, 15:44

da li stavarno mislis da je narod kriv...nije bilo uticaja sila koje su platile neke budala alave na vlast da podbodu narod i sloze im pricu da su ugnjetavani i da ce im biti bolje...


Narod je ispao glup, ako ja, koji sam ti ni rod ni pomoz' Bog, krenem tebi da slazem pricu kako ti je brat olos i gnjida koja te iskoriscava, a ti nasednes na pricu uzmes noz i ides da se koljes s bratom, sta si drugo nego li idiot bez kritickog misljenja i jasnog razuma. Ispali smo idioti i krivi smo sami.

Skoro je rekla jedna majcina drugarica recenicu koju cu zapamtiti za ceo zivot:
"Srbi su nekulturan, polupismen, prost i veoma pokvaren narod, a ni komsije nam nisu nista bolje!".
ta mamina drugarica je retard....narod je kao motorcikl...moze doneti zadovoljstvo i pogibiju....nikad nije on kriv vec onaj ko sa njim upravlja....moze da se pokvari ali ako ga dobro odrzavas moze da sluzi dugo...neki stari narodi jednostvano odu u delove...nestanu...a neki narodi su sastavljani od delova.....neki put mozes da pogines samotorcikla i ako nema ni tvoje ni njegove krivice....neked si glup pa ne shvatas kako funkcionise motorcikl...odnosno svet....nard moze biti i nepismen i u isto vreme genijalan...moze da bezi a da bude hrabar....prost i komplikovan...
i reci majci da se ne druzi sa takvim drugaricama, jer su primeri svega sto nevoli kod srba....verovatno je razvedena ili je u braku sa nekim koga ne voli i skoro sigurno je nedojebana i nezadovoljna sobom i svojim izgledom....mozda nema ni dece.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 20 Mart, 2020, 20:06
Citat: Kostiæ poslato 19 Mart, 2020, 06:29
лазићу много си глуп тј ниси глуп него си горд квалитетан психијатар би те ставио у исту собу са уплаканим и посматрао би вас у медицинске сврхе и најсмешније је што лупеташ а не знаш у по чему (апропо најсмешнијег вируса на планети)
Gle ovako... Prvo hvala na komplimentu, pogotovo ¹to dolazi od tebe, mnogo mi znaèi... Drugo, prava je ¹teta ¹to ti nikad nisi sreo kvalitetnog psihijatra, mo¾da bi bio manje autodestruktivan... Treæe, èu li ti ikad za sarkazam? Verovatno nisi...






Citat: Kostiæ poslato 20 Mart, 2020, 17:11
Citat: mkt poslato 19 Mart, 2020, 15:49
cuvaj se  [rofl] [rofl]

боли ме курац ја трипут у години имам по два бронхитиса и једну блажу упалу плућа ево педес година овај сидаш плус трип ил ће да ме макне на један ил ће да умре ако ме ћапи :)
©ta da ti ka¾em, ako fasuje¹ Koronu, gotov si... :P

Ako fasuje Koronu zvat æemo ga Kore! ;)
jin-jang

Lazic


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2020, 22:55
Citat: eclipse4 poslato 21 Mart, 2020, 22:22
http://www.youtube.com/watch?v=04XpiGCpYRg
Nalupeta se budala... Predpostavljam da su italijanskim dedama masovno ugradili 5G u guzice...









kolega iz italije kaze zato sto su im skoro sve bolnice stare kao i zgrade i ulice itd...nemaju dovljno respiratora nit opreme,cim je neki stari na respirator a djodje mladji covek u kriticnom stanju skidaju sa starije osobe i stavljaju mladjoj.stara populacija gradjana i sto je najgore mnoooogi italijani imaju radnje u kini i kinezi imaju tu,kada se saznalo za problem u italiji je bilo odavno vec prekasno.

ja nisam italijan i nemam pojma.


ali eto kako se svabe cuvaju od korone,sliku mi je poslao kolega iz bolnice koji radi u delu kuhinje gde se VRACA hrana SVIH pacijenata iz bolnice,medju njima i sa staciona 11 gde su bolesni od korone




ovo na slici treba biti umotano u zutu kesu a zatim u plavu kesu i na njoj treba stajati natpis CORONA

ovo su ljudi cistili i kad su stigli na zadnji posluzavnik (koji naravno ne mozes videti dok ne sklonis onaj ispred njega) videli da pise corona.

ja sam pozvao to odeljenje i pitao zasto je tako poslato na sta mi je sestra rekla da je licno higijenicarka izdala naredbu da se ne pakuje vise u zute kese jer "radnici prepoznaju sta je i onda bacaju ceo posluzavnik sa posudjem i prave stetu bolnici"

zvao sam higijenicarku i rekla mi je da nije to nista i da se korona prenosi samo kapljicnim putem,ako su pacijenti imali rukavice i masku nema straha.a to sto mu glava bila to i strujanje vazduha kad otvoris vrata,izvadis tepe posluzavnike ko jebe? po njenom,a ovako "ne pipaj oko jer se zarazis i preko cackanja oka"
ja sam joj rekao da radnik nije imao masku sto ce dokazati i kolege njegove kao i dijet asistentkinja koju su oni odmah pozvali a ona mi rekla nek sledeci put nosi masku onda.ja joj kazem "covek ima porodicu kuci i decu" ona meni ladno kaze to ce mu jednog dana i deca doneti kuci.

i tako videcemo u ponedeljak kad im sef dodje,ja sam im rekao tj njemu da se dogovore i nek kazu da imaju slike i snimke i da ce da pozovu policiju i ministarstvo zdravlja ako sef bude bio na "strani korone"

katastrofa

milomir22

Rusi su resili igricu s koronom, tolika zemlja koja ima dugacku granicu s Kinom, a ubrzo cemo ih prestici po broju zarazenih, oni imaju oko 270 i brojke lagano rastu, ne kao kod nas. U cemu je caka, jebem li ga, ali interesantan podatak.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bogdan

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2020, 21:20
Rusi su resili igricu s koronom, tolika zemlja koja ima dugacku granicu s Kinom, a ubrzo cemo ih prestici po broju zarazenih, oni imaju oko 270 i brojke lagano rastu, ne kao kod nas. U cemu je caka, jebem li ga, ali interesantan podatak.
malo vise
https://yandex.ru/maps/covid19?ll=40.026462%2C49.610888&z=5

eclipse4

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2020, 21:20
Rusi su resili igricu s koronom, tolika zemlja koja ima dugacku granicu s Kinom, a ubrzo cemo ih prestici po broju zarazenih, oni imaju oko 270 i brojke lagano rastu, ne kao kod nas. U cemu je caka, jebem li ga, ali interesantan podatak.


ЯЭВОЛУТИОН

logicno je da je tamo gde je zgusnutija populacija ima vise zarazenih....na galapagosu verovatno nema nijedan...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


CBRR1

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Mart, 2020, 12:54
logicno je da je tamo gde je zgusnutija populacija ima vise zarazenih....na galapagosu verovatno nema nijedan...

Sutra idem na Galapagos da im kinem, sta kurac...

El Jefe

А докле морамо ми Цигани да перемо руке?
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

da ga ja tuzim za pokusaj ubistva....ovo je za ljude u full treningu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Радници немају времена да вежбају
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Mart, 2020, 12:54
logicno je da je tamo gde je zgusnutija populacija ima vise zarazenih....na galapagosu verovatno nema nijedan...

ja mislim da nema veze sa populacijom a da ima vise veze sa prljavim vazduhom i ljudima kojima su pluca i srce vec naceti.
i verujem da sto su industrije vece u tim mestima vise obolelih ima.