Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Mart, 2020, 21:33
post express stopiran jer ce deliti penzije i dostavljati potrepstine....bex i aks a izgleda i dexpress ce raditi kao i od sad...

Zaboravih ko mi od kurira reèe da æe oni raditi sve dok rade apoteke po¹to prevoze lekove. Èini mi se Dexpress.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


monsterbnt

Citat: eclipse4 poslato 21 Mart, 2020, 22:22
http://www.youtube.com/watch?v=04XpiGCpYRg

Idiotizam....
Iako znam da ces nastaviti da gutas ove budalastine o 5g bozjim kaznama i slicno, evo ti pa pokusaj bar da odgledas kako se korona prosirila medju ljude.... Jedu ljudi krivi, al nije u pitanju biolosko oruzje tajni rat vlade iz senke ili vanzemaljci i reptilijanci uz podrsku sorosa...

https://www.liveleak.com/view?t=Tes8_1584556549&fbclid=IwAR18Qws1XBRUf-EcbSQhLc3rUEHjCu0sgu6qcwTYeo3YtkesLl2M3QKTm28
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

Citat: Taraba poslato 21 Mart, 2020, 15:09
Ovaj sto je kod nas umro covek isao na posao par dana pre toga.
Tvoja demografija ima 0.4% smrtnost, sto ce reci na 1000 njih 4 umre.
Nije strasna cifra kad je 150 zarazenih, al kad ih je 50000 ...

Coronavirus nije grip, to je upala pluca. Teska, hronicna upala pluca.
Ko je imao upalu pluca zna da nije zezanje.

сваке године између децембра и марта људи који имају проблема са плућима нешто закаче и деси се да симптоми бивају другачији ова корона је стара колико се зна шесто година тј овај тип модел или како се већ каже и свака мутација има другачије ефекте и ово може да буде намерно посејано а не мора да значи како год ефекти овога су као упала плућа и вирус хива у комбинацији и мало је људи умрло конкретно због вируса махом су у питању стари проблеми са организмом али вирус је ипак узрочник иницијала поетезач курац нешто



мене ако закачи умрећу од проблема које вучем 50 година а не од вируса али ће вирус и његова мутација или шта већ да појачају напад на мене и ћао ко је здрав ће мало теже да цркне и биће редак случај у статистикама

а упала плућа је стара колико и човек тако да је и вирус стар колико и планета

ја сваке године осетим све што налети на мене а ви здрави и не знате шта сте удахнули

моја прва бивша жена има хенопи годинама не умеју да нађу лек за ту бактерију лече је лековим за тбц иако је хенопи нетуберкулозна бактерија и њу ако навата корона ћао бајо у србији медицина нема појма шта је то буљук лекара никад чули има једва седам осам случајева који су регистровани

такви људи су на мети и такви требају да се пазе

milomir22

U Srbiji svako drugi preko 40 godina ima neku hronicnu bolest (astmu, hipertenziju, dijabetes, gojaznost, ...), a neretki imaju i kombinaciju vise hronicnih bolesti (moj otac ima prve tri, recimo, sve osim gojaznosti i ako njega potkaci, 85% ide pod zemlju). Mislim da bismo gore prosli od Italijana jer smo nezdravija nacija od njih generalno, kod njih cisti babe i dede od 80 godina, kod nas ce cistiti i mnogo mladje.

Daleko od toga da volim Vucica i da se slazem s njegovom politikom, a jos manje onu nakazu brnabich, ali mislim da treba uvesti jos drasticnije mere, u smislu full karantin za sve, jer je privreda i ovako i onako riknula.

Virus mora da se prelezi pa mora, kad-tad, ali je uvek bolje sto kasnije, jer je bolje da kolektivni imunitet stvaraju druge nacije, a ne mi, mi smo dovoljno zrtve dali ovom usranom svetu kroz ratove, ne moramo i ovde da ginemo.

Kinezi su jedina i slovima JEDINA nacija na svetu koja bilo kakvu pruzenu pomoc ne uslovljava politicki. Nadam se da ce ove nase politicke seronje umeti da cene ovaj veliki gest Kineza, jer eu kurcem nije mrdnula, dok Kinezi nisu prvi poslali pomoc. Posle su nam i ovi iz brisela poslali neke pare.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

мислим да су жабари мало појаснили како то фирца и да је мало људи умрло конкретно и директно од овог вируса и рецимо ако особа са хенопи бактеријом оболи од овог вируса има дебеле шансе да умре да не кажем сигурне ништа на планети није сигурно и у том случају вирус је узрок болест је смрт што значи вирус није усмртио човека него његова болест која би потрајала да га вирус није оробио и потпомого али и ако неко има срчаних проблема па гледа телевизор па га нападне паника може да умре и телевизор је изазвао смрт тј потпомогао је срцу да стане и наравно ако имате неких проблема са организмом и клепи вас ауто на пешачком ви мркнете а нисте морали осим ако вас не клепи мало јаче онда мркнете као и тих колико случајева у италији који су мркли директно од бабароге

иначе људе који имају хенопи бактерију може да убије дезодоранс и исто тако неке друге болести могу да убију неке маргине живота

овде је поента да се шири зараза и да је треба спречити а како је спречити да сви буду задовољни? никако

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2020, 06:58
U Srbiji svako drugi preko 40 godina ima neku hronicnu bolest (astmu, hipertenziju, dijabetes, gojaznost, ...), a neretki imaju i kombinaciju vise hronicnih bolesti (moj otac ima prve tri, recimo, sve osim gojaznosti i ako njega potkaci, 85% ide pod zemlju). Mislim da bismo gore prosli od Italijana jer smo nezdravija nacija od njih generalno, kod njih cisti babe i dede od 80 godina, kod nas ce cistiti i mnogo mladje.

Daleko od toga da volim Vucica i da se slazem s njegovom politikom, a jos manje onu nakazu brnabich, ali mislim da treba uvesti jos drasticnije mere, u smislu full karantin za sve, jer je privreda i ovako i onako riknula.

Virus mora da se prelezi pa mora, kad-tad, ali je uvek bolje sto kasnije, jer je bolje da kolektivni imunitet stvaraju druge nacije, a ne mi, mi smo dovoljno zrtve dali ovom usranom svetu kroz ratove, ne moramo i ovde da ginemo.

Kinezi su jedina i slovima JEDINA nacija na svetu koja bilo kakvu pruzenu pomoc ne uslovljava politicki. Nadam se da ce ove nase politicke seronje umeti da cene ovaj veliki gest Kineza, jer eu kurcem nije mrdnula, dok Kinezi nisu prvi poslali pomoc. Posle su nam i ovi iz brisela poslali neke pare.

Kako zna¹ da Kinezi pomoæ nisu nièim uslovili? Rekli na vestima?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ако вас не убије вирус на улици можете лако да оболите од аномије седећи у карантину па му дође исти курац овако умрете здраве памети онако живуцкате ни лево ни десно

milomir22

Zet mi je zavrsio politicke nauke, jos davno smo se dotakli teme Rusi vs Ameri, tad jos s Kinezima nismo imali nikakva posla, ni zelezara niti koncesije puteva. Tad mi je zet rekao da jedino Kinezi saradnju i investicije ne uslovljavaju politickim odlukama.

Rusi, EU i Ameri ista govna, s tim sto su Rusi nisu bas toliko indiskretno bezobrazni kao EU i Ameri.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Kinez ne uslovljava  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Hoces da ti nadjem sliku protokola koji je grad potpisao pre par godina sa kinezima? Pa da vidim onda sta ce zet da kaze

Kostić

једна тета гледа ову тему и каже да смо ми скуп свих неиспитаних болести и да би нас радо проучавала ја јој реко јок ништа гледај и ћути има довољно болесника на улици који ће да ти обезбеде плату (није бордел није бордељанка. нажалост)

milomir22

Citat: dzimika poslato 22 Mart, 2020, 09:07
Kinez ne uslovljava  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Hoces da ti nadjem sliku protokola koji je grad potpisao pre par godina sa kinezima? Pa da vidim onda sta ce zet da kaze

Pazi, svi, svaka sila imaju tendenciju sirenja i jacanja uticaja, kako geografski, tako i politicki, kulturoloski,...

Nigde u svetu, pa ni u Kini, nema "besplatnog rucka", sigurno je da ocekuju nesto zauzvrat, ali su daleko pristojniji u svojim ocekivanjima od EU, SAD, pa mogu slobodno reci i podlih Rusa. Nemojmo biti naivni, svako juri svoj interes, ali opet napominjem, Kina jos uvek najvise daje, a najmanje ocekuje. Verovatno ce se i to vremenom promeniti kad dovoljno prosire i ojacaju svoj uticaj, ali za sada su ubedljivo najbolji saradnici-finansijeri u odnosu na sve druge.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2020, 09:31
Citat: dzimika poslato 22 Mart, 2020, 09:07
Kinez ne uslovljava  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Hoces da ti nadjem sliku protokola koji je grad potpisao pre par godina sa kinezima? Pa da vidim onda sta ce zet da kaze

Pazi, svi, svaka sila imaju tendenciju sirenja i jacanja uticaja, kako geografski, tako i politicki, kulturoloski,...

Nigde u svetu, pa ni u Kini, nema "besplatnog rucka", sigurno je da ocekuju nesto zauzvrat, ali su daleko pristojniji u svojim ocekivanjima od EU, SAD, pa mogu slobodno reci i podlih Rusa. Nemojmo biti naivni, svako juri svoj interes, ali opet napominjem, Kina jos uvek najvise daje, a najmanje ocekuje. Verovatno ce se i to vremenom promeniti kad dovoljno prosire i ojacaju svoj uticaj, ali za sada su ubedljivo najbolji saradnici-finansijeri u odnosu na sve druge.

Brat Si-Ðiping daje da biramo pozu?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

milomir22

EU nije htela ni u krevet da te pusti, vec onako na ulici bj, kao kurvu najjeftiniju, tako da ni biranje poze nije najgora opcija, jebani cemo biti svakako.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2020, 09:37
EU nije htela ni u krevet da te pusti, vec onako na ulici bj, kao kurvu najjeftiniju, tako da ni biranje poze nije najgora opcija, jebani cemo biti svakako.

To smo birali - nije valjao komunizam i bratstvo & jedinstvo. Sad smo mali, razjedinjeni, sa kretenima na vlasti, pa æe nas sve jebati ko kako hoæe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

milomir22

Jbg, velike ribe jedu male ribe, zakon jaceg, politika ti je jaka koliko ti je vojska jaka, uvek bilo i bice.

E sad, sto smo mi (Srbi, Hrvati, Slovenci tu i tamo, Crnogorci, Bosnjaci) glupi kao ona stvar, pa smo poverovali da smo nesto dobili time sto su nas usitnili i onesposobili, da ne pominjem ratove i sta smo sve radili jedni drugima, jbg, bolje i ne zasluzujemo, ocigledno.

Jbt drzavu i serem se na istu u kojoj su arkan i ceca idoli mladima. Sta vise reci, a ne zaplakati!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bogdan

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2020, 09:31
Citat: dzimika poslato 22 Mart, 2020, 09:07
Kinez ne uslovljava  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Hoces da ti nadjem sliku protokola koji je grad potpisao pre par godina sa kinezima? Pa da vidim onda sta ce zet da kaze

Pazi, svi, svaka sila imaju tendenciju sirenja i jacanja uticaja, kako geografski, tako i politicki, kulturoloski,...

Nigde u svetu, pa ni u Kini, nema "besplatnog rucka", sigurno je da ocekuju nesto zauzvrat, ali su daleko pristojniji u svojim ocekivanjima od EU, SAD, pa mogu slobodno reci i podlih Rusa. Nemojmo biti naivni, svako juri svoj interes, ali opet napominjem, Kina jos uvek najvise daje, a najmanje ocekuje. Verovatno ce se i to vremenom promeniti kad dovoljno prosire i ojacaju svoj uticaj, ali za sada su ubedljivo najbolji saradnici-finansijeri u odnosu na sve druge.
mislim da Kina sve planira na mnooogo duzi vremenski period  pa se manje primecuje , a i suptilniji su sto rece TesaTesanovic o svojim utiscima iz Kine

Lazic

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2020, 06:58
Kinezi su jedina i slovima JEDINA nacija na svetu koja bilo kakvu pruzenu pomoc ne uslovljava politicki.
Gre¹i¹ silno sinko... Samo proveri kome najvi¹e duguju para SVE zemlje koje su povukle priznanje Kosova... I onda zamisli ¹ta im je sve ¹izoje obeæao...

Lazic