Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: Ivicat poslato 13 Mart, 2020, 10:51
Cene hiruskih maski u apotekama skocile na 200-250din po komadu.
Jebo im pas mater kapitalisticku, tu se lepo vidi da je drzavi cilj profit a ne zastita ljudi
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 13 Mart, 2020, 18:28
Citat: Ivicat poslato 13 Mart, 2020, 10:51
Cene hiruskih maski u apotekama skocile na 200-250din po komadu.
Jebo im pas mater kapitalisticku, tu se lepo vidi da je drzavi cilj profit a ne zastita ljudi

Narod tako hoæe - koliko ljudi zna¹ da su za komunizam?  :)

Vole! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ми из југославије не паничимо навикли смо на капиталистичке нападе




eclipse4

kosticu kad ides na tehnici pregled koliki vremenski period ti treba da im objasnis da je to zajsta motor?  ;D ;D

Kostić

ћао другари ја сам бане зову ме коста и коле ја сам рођен у Југославији и за технички нам је било потребно да мотор има позицију средње светло дуго светло стоп светло и кочницу мигавце смо давали руком мада данас моторцикли имају мигавце али их ови са дозволом слабо виде па и даље важи правило дај мигавац и покажи руком да хоћеш да скренеш ако вам је до да вас не оборе и то је то

моју државу су убили ја немам другу а у овој модерној сам присиљен да живим тј нисам присиљен али је осећам као своју иначе ја одавде идем само на орловачу и ја сам у овој држави криминалац и то ми је лепше него да одем у немачку код швеце да зарадим паре иако ме стално зове боље да ме хапси мурија него да служим непријатељу

ова изјава нема ништа са вама који сте одмаглили да се неко не увреди и не свати погрешно шта сам реко

технички? немам ја новац за то а и не би ме пустили исувише сам циганија и кварим углед небеског народа и замисли мој мотор није безбедан а ја тврдим да јесте јер је мој живот на њему а не живот неког мудросера који измишља безбедоносне приче


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

вариола прошла ево живе људи кинез дошо београђани покуповали сво брашно по максијима

stilgar

Citat: Kostiæ poslato 13 Mart, 2020, 20:31
вариола прошла ево живе људи кинез дошо београђани покуповали сво брашно по максијима
dobro je, jos ima zena koje znaju da mese hleb, ima nade... :)

Kostić

ако крене епидемија џаба им је што знају да месе кад су се све преселиле у београд а саће и пролећна кошава па кад крену ко жабари да ћакулају по терасама  најебаће :) није ово наивно али у случају немања медицине или народски речено не дај боже да се укотви код нас помреће људи због средњег века у медицини кинезе боле кита саграде две болнице за 15 дана

milomir22

Upravo to je najveci problem, za 90% obolelih koji ce imati blazi oblik isti qrac, jer ce se leciti kod kuce svejedno. Problem je za onih 10-15% tezih oblika kojima ce biti neophodno bolnicko lecenje. Jer ako mislite da ima dovoljno lekara, sestara, kreveta, respiratora i ostalih potrebnih medicinskih uredjaja, grdno se varate, bice prepusteni sami sebi i Bogu, a kasnije vrlo verovatno i popu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat

Znaci vi nevernici ste na*ebali :D

PS: Ne brini. Procitao sam da KC u Kg-u ima cak 25 respiratora, dok vodeca infektivna klinika u Bg-u ima samo 10. Pa kad beogradjani nagrnu kod nas :D

Joker

Ovo me podseca na izbore u Srbiji. Kako izadjes na ulicu i pricas sa ljudima, svi poljuju vlast. A dodju izbori, AV odnese ubedljivu pobedu. Tako i sa Coronom, svi opusteni, a prodavnice i apoteke opustosene... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: Ivicat poslato 14 Mart, 2020, 08:55
Znaci vi nevernici ste na*ebali :D

PS: Ne brini. Procitao sam da KC u Kg-u ima cak 25 respiratora, dok vodeca infektivna klinika u Bg-u ima samo 10. Pa kad beogradjani nagrnu kod nas :D
Ne znam da li si video na ¹ta lièi infektivna klinika u Bg... Èak se i preCednik ¹logir'o kad je video...

Kostić

она зелена зграда се руши диже се нова ово доле на улазу је пола сређено пола је средњевековни подрум за мучење

не бојте се за себе ти тешки случајеви ће да буду ако буду матори људи преко шес банки а шта има блажи и тежи? опа миле па то сценарио ко вариола мајор и минор само по плућима интересантно :)

постоје разне микробактерије које су проблем за плућа и имају до 20 посто смртних исхода али се не преносе лако а ове што се сваке године појави нека нова као да су програмиране и намерне што не мора да буде правило ипак све мутира на планети ово као да су модификовали упалу плућа и сакрили је као класично пролећно оно миле па бум по јајима ено југа окачио неку панику нападају амери европу војска им имуна на крају ће да испадне тешка теорија завере како је неко решио да нас пороби

ај што је свет луд и паничан ал зашто ми небески... ми смо кул ликови боле нас млићко :)


Andjelo


Andjelo


sremac

Ma jok to ¹alju tenkove u ¾elezaru na remont, kao mi
budala na leru, mudonja u kontra smeru

El Jefe

Колега ово су самоходне хаубице.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Zajebanti sa YouTube dali u 30 minuta vi¹e informacija i bolje objasnili, nego sve vesti ovih nedelja:

https://www.youtube.com/watch?v=CcWQDvpdI-A#

Koliko shvatam, sa merama izolacije smo veæ zakasnili.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen