Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

Eo, smrdine vec krenule da valjaju maske i asepsole po kupujem prodajem. Fala bogu pa se brisu ti oglasi.
klasican divljak


con3

Kod nas u Va ima zarazenih koliko se prica,to se nigde ne spominje .

eclipse4

Citat: despic poslato 12 Mart, 2020, 16:55
jel neko zna nekog ko ima koronu? A prvog koga budem video da valja brasno, ulje, pastete sirotim pacenicima glupavim, cu da sabijem.

sto njega? pa nije on glup...treba pustiti debile nek kupuju

Lazic

Citat: SSZGO poslato 12 Mart, 2020, 16:59
izmisljena bolest, nekome je u interesu, samo kome i zasto

Nije izmi¹ljena, ali kao biolo¹ko oru¾je bi bila efikasna kao zaglavljena pu¹ka da nema ovolike marketin¹ke podr¹ke...

dzimika

Iskreno mislim da nije toliko naivno ako se stvarno ne pripazi

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 12 Mart, 2020, 10:37
Od svih nasih strategija ta i nije toliko sumanuta... Dodao bih samo jos domacu slaninu... Ako nista, ko se lepi za pijane koji mirisu na beli lik...
o koroni se prica ne o vampirima


despic

Citat: eclipse4 poslato 12 Mart, 2020, 20:56
Citat: despic poslato 12 Mart, 2020, 16:55
jel neko zna nekog ko ima koronu? A prvog koga budem video da valja brasno, ulje, pastete sirotim pacenicima glupavim, cu da sabijem.

sto njega? pa nije on glup...treba pustiti debile nek kupuju

Nije glup? Pa ti valjatori su najgluplji i najvise mi idu na q...Pa zbog takvih smekera pametnih se i pravi frka i lazna nestasica i potraznja...umesto svi lepo normalno da iskuliraju i nastave sa svojim zivoticima normalno. Nego masa ljudi misli da su mnogo bitni, i njihov mali zivotic! A to je vecinom onaj najgori sloj - pacovski. Ne sluzim nicemu i ne znam nista, al daj da se muvam tu i da prezivim. Fala bogu pa kod mene u kraju laganica. Izgleda da su ipak gospoda ovde, inace ne bih imao sta da jedem da sam otisao na karaburmu u maxi npr.
klasican divljak

megaidiot

despica za ministra policije, a onda da se uvede vecno vanredno stanje.

sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 12 Mart, 2020, 10:31
Јуче био у локалној апотеци. Народ покуповао сва средства за дезинфекцију. Ако не дај Боже буде потребе, имам ракије, а имам и карб клинер што ваља СалеНС за теже ситуације.
Vidi mora¹ biti precizan jer ja garantujem da ako pogodi¹ klinerom direktno virus nema da pre¾ivi.Zbog lekovitog dejstva kliner je poskupeo sa 2 na 20 evra po komadu.Takodje pojaèo sam me¹avinu u skuteru da odbijem sve komarce,ljude i viruse oko sebe.

eclipse4

Citat: despic poslato 12 Mart, 2020, 22:54
Citat: eclipse4 poslato 12 Mart, 2020, 20:56
Citat: despic poslato 12 Mart, 2020, 16:55
jel neko zna nekog ko ima koronu? A prvog koga budem video da valja brasno, ulje, pastete sirotim pacenicima glupavim, cu da sabijem.

sto njega? pa nije on glup...treba pustiti debile nek kupuju

Nije glup? Pa ti valjatori su najgluplji i najvise mi idu na q...Pa zbog takvih smekera pametnih se i pravi frka i lazna nestasica i potraznja...umesto svi lepo normalno da iskuliraju i nastave sa svojim zivoticima normalno. Nego masa ljudi misli da su mnogo bitni, i njihov mali zivotic! A to je vecinom onaj najgori sloj - pacovski. Ne sluzim nicemu i ne znam nista, al daj da se muvam tu i da prezivim. Fala bogu pa kod mene u kraju laganica. Izgleda da su ipak gospoda ovde, inace ne bih imao sta da jedem da sam otisao na karaburmu u maxi npr.

pa dal je glup onaj oji prodaje vazduh u esi ili onaj oji upuje taj vazduh a udise ga djabe? (na to sam mislio) nisam mislio da uporedim pacove i sahte :)

a narod da ima u glavi omlatili bi ga motkama a ne bi stajali od njega u red da pazare.

pre nei dan me zove lik (mislim prica totalno debilna al eto) kaze ima nesto jako vazno samnom al nije za "preko telefon"........decko sirotinja al na svom mestu....zove me sa mobilnog iz srbije (jebi ga) javim se kaze "znas sta morao da te zovem ako nije sudjeno da zazivi nek ode sve u picku matera a ako me prisluskuju ne odem i u zatvor"......prvo me zacudi,sta je bilo brale?

kaze,cuo si za migrante evo stigla prva dva busa kod nas.....i? pa kaze sta mislis sta ce biti kada ih bude bilo sve vise i vise,nego se razmisljam da me pomognes (zajsta mi ni sad nije jasno kako je zamislio da ga ja pomognem  [rofl] [rofl] ) da oformim paravojnu formaciju? .......znas ova izbeglicka govna ce biti sve vise i vise i neko mora da zastiti ovaj jadan narod kad vec drzava nece.


druze moj,ja da ti dam 2 tenka i 100 pusaka da ti sa tvojom bratijom od ukupno 50 ljudi zastitis jadan narod od.....pa recimo.....50.000-70.000? pa pre vi tih 50.000 mogla da zastiti vas goloruki nego vi njih naoruzani,da je sloge.
ti bi da se dizes da sacuvas narod a narod bi da sedi kuci i boli ga kurac za sta se desava oko njega?

pa,kaze, samo je pitanje vremena kad ce se silovati zene i obijati kuce.... ja mu kazem da sam svestan toga ali ako narod boli urac za sve,sedi kuci i cuvaj svoj dom a takav narod ko jebe,ako su stigli do litice i nece nazad nego ce u provaliju,nea ih,cak ih i guraj,olaksaj im put.

malo sam skrenuo sa teme...mada i nisam,vidis taj moj drg Vasa si zapravo ti....vi vidite da nesto tu nije u redu,ali narod misli drugacije....pa ako narodu ne smetanek odu i nek kupuju,pametni nece biti sigurno u tom redu,zar ne?

despic

Hahahah Nisam ja Vasa, daleko bilo. Bole mene q za narod...Znam da je narod glup i vecinski beskoristan...Samo mrzim jajare.
Ja se nikad nisam ciganisao pa sta mi fali...?

A da se malo vratim na narod, sto su slozniji i sto ih je vise - gluplji su
klasican divljak

megaidiot

jel to vasa micic, ortak od mise vacica?

Citat: El Jefe poslato 12 Mart, 2020, 10:31
Јуче био у локалној апотеци. Народ покуповао сва средства за дезинфекцију. Ако не дај Боже буде потребе, имам ракије, а имам и карб клинер што ваља СалеНС за теже ситуације.

ja klinerom kad otvorim novi sprej sve naprksam po kuci,  i zenu i dete, nema virusa ni prehlada ni nikakvih problema a svi veseli

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 12 Mart, 2020, 10:37
Dodao bih samo jos domacu slaninu...

Sad æu kao oni ludi USA preperi: 'Esam vam rek'o!  :)

Dobra stvar kod ove korone je ¹to sad mnogi ljudi shvataju da ruke treba prati kad se uðe u kuæu, kao i pre & posle jela. Svako zlo ima svoje dobro.  :)

https://www.youtube.com/watch?v=FglIYsOVpII#
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Cene hiruskih maski u apotekama skocile na 200-250din po komadu.

megaidiot

Citat: Slaninar poslato 13 Mart, 2020, 07:29
Dobra stvar kod ove korone je ¹to sad mnogi ljudi shvataju da ruke treba prati kad se uðe u kuæu, kao i pre & posle jela. Svako zlo ima svoje dobro.  :)
2020 godine...

Kostić

ја не перем руке не носим маску и возим се на пијац а ви се не зајебавајте ви сте директно угрожени јер кад неко кине на улици ви покупите кроз кацигу купите гас маске или паркирајте док друг вирус не изумре

ћелави из телевизора је ладно и без суза одјебао професора у пола реченице са оним драго нам је да сте били гост


смешно ми је

eclipse4

Citat: megaidiot poslato 13 Mart, 2020, 02:41
jel to vasa micic, ortak od mise vacica?

mica vasic ortak vi¹e macica......ne znam dal ga znas......tu je u 10 biz gde nema uopste turaka :)

eclipse4

Citat: Ivicat poslato 13 Mart, 2020, 10:51
Cene hiruskih maski u apotekama skocile na 200-250din po komadu.

list kupusa ima isti efekat ko i ta maska...mozda cak i bolji zbog vitamina C