Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Mart, 2021, 12:19
ekonomski tigar upuvani zmaj

Prijatelju odbili zahtev za kredit kod Fonda za razvoj jer nije imao rast od 70% prometa u poslednje tri godine :D :D :D :D :D :D
Ja mu ka¾em da oni ne miniraju predsednika po¹to smo po njemu ostvarili rast od bar 300% u poslednje tri godine i ako im ne¹to nije jasno da njega pitaju :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2021, 23:45
Citat: mali_zmaj poslato 11 Mart, 2021, 15:24
dva brata neroðena sahranio,opet se ponavljam,kod obojice organizam bio oslabljen,ali kad ih je dohvatila korona,samo ih dokusurila..,upala pliæa jedan,a tromb u pluæima drugi!!

da li je zavjera ili nije ne znam,ne ulazim....samo znam da obojica nisu bili za umiranje. 48 i 54 godine!!  

kako su sahranjeni ako nisu ni rodjeni?  [neampojma]



da ti kazem "bratiæi" mno¾ina,kako sam u Istri govorio,ne bi me razumio,nisu roðena braæa no jedan od pokojnog ujaka sin,drugi,je drugo koljeno sa majèine strane,da ne ulazim u detalje!!  zato ,po¹to nije roðen brati,ovdje se kaze neroðeni. Kako se ka¾e u Srbiji pojma nemam. Roðak ili ¹ta??
jin-jang

Ivicat

Ja sam razumeo. To ovi klinci ne razumeju :D.
Kod nas se kaze brat iz familije/od ujaka i sl. Rodjak je siri pojam koji obuhvata i brata, strica, bratanca,...

castor

Citat: mali_zmaj poslato 15 Mart, 2021, 20:20
nisu roðena braæa
Sam si sebi odgovorio... pUFFta malo podprckuje, ali si se sam namjestio.
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

kako bre nisu rodjena.....uff je u pravu.....brat je brat....ja imam neku bracu a u opte nismo rodjaci.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Ljudi su mrtvi,a vi serete oko gluposti iz èiste dosade..
jin-jang

milomir22

Proðe vi¹e od godinu dana od pokretanja teme, nismo odmakli ni makac, opet prete policijskim èasom, radnje, butici, zlatare, tr¾ni centri, kafiæi i restorani, 90% maloprodaje zatvoreno. Ovde u Kg-u je jebeno sablasno. Nigde nikog. Klasièna presija da se primi vakcina.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

ja lepo kazem, brojke se povecavaju, cim sam cuo pre neki dan izjavu da nece biti vakcinacija obavezna ja cujem samo da ce biti

DebeliZmaj

Ja bi  samo da zahvalim njegovoj ekselenciji ambasadiru NR Kine i bratskom narodu NR Kine na vakcinama ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

ako je prelezalo toliko koliko su rekli asimptomatskih je dosta vise i ako su vakcinisali toliko koliko su rekli, do skoka obolelih nebi smelo da dodje....neko nas laze.
a mrtvi ko mrtvi...od neceg mora da se umre....ovde nas najvise ubija srbija....ostale smrti su samo nusprodukt mesta zivljenja.
tamo gde prestaje realnost i pocinje realiti
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: milomir22 poslato 18 Mart, 2021, 18:19
Proðe vi¹e od godinu dana od pokretanja teme, nismo odmakli ni makac, opet prete policijskim èasom, radnje, butici, zlatare, tr¾ni centri, kafiæi i restorani, 90% maloprodaje zatvoreno. Ovde u Kg-u je jebeno sablasno. Nigde nikog. Klasièna presija da se primi vakcina.
odmakli smo toliko da sam malo pre oti¹ao do Ponèa u Po¾e¹koj, lepo pi¹e ¹alter ne radi, samo dostava... i taman da odustanem, neka devojka stoji sa strane (kao nekad ¹verceri deviza) i tiho mi ka¾e da joj ka¾em ¹ta ¾elim i da sednem u auto, doneæe mi...
i palaèinke kupujemo na crno, ispod tezge, napredak.

milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Mart, 2021, 10:13
ako je prelezalo toliko koliko su rekli asimptomatskih je dosta vise i ako su vakcinisali toliko koliko su rekli, do skoka obolelih nebi smelo da dodje....neko nas laze.
a mrtvi ko mrtvi...od neceg mora da se umre....ovde nas najvise ubija srbija....ostale smrti su samo nusprodukt mesta zivljenja.
tamo gde prestaje realnost i pocinje realiti

Ba¹ tako, neko nekog jebe...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mareskin

Citat: mrle poslato 19 Mart, 2021, 12:40
Citat: milomir22 poslato 18 Mart, 2021, 18:19
Proðe vi¹e od godinu dana od pokretanja teme, nismo odmakli ni makac, opet prete policijskim èasom, radnje, butici, zlatare, tr¾ni centri, kafiæi i restorani, 90% maloprodaje zatvoreno. Ovde u Kg-u je jebeno sablasno. Nigde nikog. Klasièna presija da se primi vakcina.
odmakli smo toliko da sam malo pre oti¹ao do Ponèa u Po¾e¹koj, lepo pi¹e ¹alter ne radi, samo dostava... i taman da odustanem, neka devojka stoji sa strane (kao nekad ¹verceri deviza) i tiho mi ka¾e da joj ka¾em ¹ta ¾elim i da sednem u auto, doneæe mi...
i palaèinke kupujemo na crno, ispod tezge, napredak.

Dostava u auto. Sasvim regularno. Isto tako ima¹ moguænost da u butiku prodaje¹ prehranu i onda sme¹ da radi¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gvozden

Nego...prica se u po svetu da buksne lece koronu...a? Jel se prati moda ili sta,  da se samo bodemo?  Di su antivakseri trtmrt...veguni, alo ljudi..
A farma prestala sa briketiranjem, ne znam, idu teska vremena sad ce da pisu za pojas i broje zihernadle..

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

чији је онај глово где год да нешто отворим тај глово ми искаче ко наш змај по темама ово што мрле каже мени се свиђа треба се довити ко деведесетих него  имунитет се састоји од урођеног или стеченог урођени узалуд приме вакцину стечени најебу ако се не придржавају правила док не стекну имунитет ако вакцина постане обавеза биће обавеза и да неко најебе ако неко умре аи бесмислено је да вакцина за грип буде обавезна пола света га никад није имало а и никад неће

Kostić

тај пончо је некада био фотографска радња држали је неки наши пријатељи сад је њам сервис има једна и у железнику та је старија

mrle

Citat: Kostiæ poslato 20 Mart, 2021, 18:26
тај пончо је некада био фотографска радња држали је неки наши пријатељи сад је њам сервис има једна и у железнику та је старија
Dr¾ao Trajan, sada sinovi Sa¹a i Dime.