Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

то око како се преноси је посебна интрига али се не преноси тако лако као што се прича него ова моја риба каже да сад не смеју да је боцну јер може да умре оштећени су јој неки органи

то фора је у концентрацији да би најебо мораш дудахнеш кило на екс

ЯЭВОЛУТИОН

ta korona nije postojala dok su duvali bronzu i lepak......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Pazi, uopste teorija nije losa... pusaca nemas ni 15% u ambulantama(mislim na teze slucajeve)... info iz prve ruke, ne rekla kazala.
Sto se mene licno tice i dalje tvrdim: panika ide u korist mocnim ljudima, kvazi krizni stab je sve samo ne struka... cisti politicari bre...
Kako god okrenes vuce na to da bogati postanu jos bogatiji a sirotinja propadne nacisto.
Pod stekleno zvono od toga da se sakrijes ne mozes BREEEE !!!

Jbte gde su oni stari manijaci nestali? Ponasate se k'o babe koje cuce pored TVa sa "juuuu svi ce pocrkamo od koronuuuu... juuuu leleee meneeee..."

Koliko je ljudi samo umrlo zato sto nije dobilo adevkatnu medicinsku negu jer je samo korona bitna i aktuelna, jelte?
Koliko je porodica primilo pare da potpisu da je od korone(ne, nije rekla kazala ili prica s neta)?
Koliko onih koji su mislili da su zdravi, kao sportisti ali ih je taj strah u stvari oborio, beli mantili i slepo pracenje SZO metodologije? Malo je onih koji razumeju moc jbnog MOZGA I OPTIMIZMA !!!

I opet: proverili ste statistike mortaliteta iz prethodnih godina?
Kad nekom kazes "umrlo 2000 ljudi u prethodoj godini od toga i toga..." deluje kao jaooooo kuku lele a u stvari je nista ako uzmes u obzir da 100-120.000 ljudi ode od ovoga il' onoga u ovoj maloj srbijici... koja brojka je nromalna za neku vecu zemlju?

MM gardi ne znam sta bih rekao sem da se sakriju pod stakleno zvono... zajedno s monsterom, vi novinari ste nas do kolapsa sistema i doveli.
Od mene toliko, ko razume shvatice, ko je medijima i pricama hiptnorisan nikad nece. Gasi tv, pali jbni MOZAAAAK !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Nemam sta da gasim... nisam ni pusac... leleeee meneeeeeee ja sam onda ugrozena grupa... daj 3 maske...

milomir22

Citat: mrle poslato 08 Mart, 2021, 12:44
da postoji i da mo¾e da bude opasno, to jeste.
A da se prenosi kao ¹to prièaju, nije.
Prvi sluèaj je bio kada mi je æale imao koronu (a dobio je, nigde, ¾ivi u svojoj kuæi, ne deli ni¹ta ni sa kim...), a baba od 92 godine koja nije iza¹la desetak godina iz stana nije. A æale brine o njoj, sprema joj, hrani je...
I sluèaj od pre mesec dana, u èetvrtak odvedem dete da se testira, pozitivan, blagi simptomi... petak, subotu i nedelju sam spavao sa njim u krevetu, u kuæi bez ikakvih "mera" i ni¹ta.


Ima i do nepouzdanosti pcr testa, pcr hoce da prika¾e pozitivan na coronu i na obicnom, sezonskom gripu, jbg nije pouzdan ni 70%.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Citat: Glava Dole poslato 08 Mart, 2021, 20:01
Pazi, uopste teorija nije losa... pusaca nemas ni 15% u ambulantama(mislim na teze slucajeve)... info iz prve ruke, ne rekla kazala.
Sto se mene licno tice i dalje tvrdim: panika ide u korist mocnim ljudima, kvazi krizni stab je sve samo ne struka... cisti politicari bre...
Kako god okrenes vuce na to da bogati postanu jos bogatiji a sirotinja propadne nacisto.
Pod stekleno zvono od toga da se sakrijes ne mozes BREEEE !!!

Jbte gde su oni stari manijaci nestali? Ponasate se k'o babe koje cuce pored TVa sa "juuuu svi ce pocrkamo od koronuuuu... juuuu leleee meneeee..."

Koliko je ljudi samo umrlo zato sto nije dobilo adevkatnu medicinsku negu jer je samo korona bitna i aktuelna, jelte?
Koliko je porodica primilo pare da potpisu da je od korone(ne, nije rekla kazala ili prica s neta)?
Koliko onih koji su mislili da su zdravi, kao sportisti ali ih je taj strah u stvari oborio, beli mantili i slepo pracenje SZO metodologije? Malo je onih koji razumeju moc jbnog MOZGA I OPTIMIZMA !!!

I opet: proverili ste statistike mortaliteta iz prethodnih godina?
Kad nekom kazes "umrlo 2000 ljudi u prethodoj godini od toga i toga..." deluje kao jaooooo kuku lele a u stvari je nista ako uzmes u obzir da 100-120.000 ljudi ode od ovoga il' onoga u ovoj maloj srbijici... koja brojka je nromalna za neku vecu zemlju?

MM gardi ne znam sta bih rekao sem da se sakriju pod stakleno zvono... zajedno s monsterom, vi novinari ste nas do kolapsa sistema i doveli.
Od mene toliko, ko razume shvatice, ko je medijima i pricama hiptnorisan nikad nece. Gasi tv, pali jbni MOZAAAAK !!!


Lo¹mi, taèno je, naroèito je bila prenapumpana prièa u startu, ali nemoj da negira¹ ne¹to od èega je pomrlo brdo ljudi. Znamo svi da je namerno pu¹ten, znamo i da je zbog neèije koristi i kreirana cela situacija, znamo i da æe neko debele pare namlatiti na vakcinama koje æe verovatno postati obavezne 1 godi¹nje, ali znamo i da se umire od ovog sranja.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

virus postoji, nije naivan za ljude sa slabim imunitetom, ali Milosu ne mozes da objasnis isto kao sto ne mozes da mu objasnis da 500e nije dovoljno za zivot u srbiji cak i ako si sam, to je dovoljno da se prezivi ali ne i da se zivi
kao sto napisah, 10% ljudi je kriticno, inace Milose taj tvoj info za pusace nije tacan, jos na pocetku je receno da te price da pusaci manje oboljevaju nisu tacne
kad se sve zavrsi ako se ikada budu objavili neki tacni podaci znacemo prave cifre
inace ustanovljeno je obdukcijom jednog beskucnika koji je umro jos u januaru ili februaru u Beogradu da je imao koronu ali nije od nje umro, tako da je zvanicno prvi slucaj ipak bio jos mnogo pre nego sto je zvanican datum

Glava Dole

Uhvatio si se za to od pre 2+ god. a nisi mrdnuo van BGa na duz tako da nisi merodavan. Ihahaaaj njih u mom okruzenju lezerno zivi i sa manje. Ne tvrdim da tako treba, ali da moze- moze. U bGu ne, nikako. U nekom manjem gradu gde su totalno drugi standardi da i ne serendaj vise dok ne pokusas u nekom takvom na minimum 3-4m.

I na osnovu cega ti tvrdis da taj info nije tacan? Rekla- kazala il ti reko dr. KoNJInana tvu?!

Samo ti izvoli, brani te propalitete i moje saucesce imas u tom slucaju... sta drugo da ti kazem....

dzimika

Pa ti jos uvek tvrdis to zato se i hvatam za to a nisi svestan koliko ne znas da nisi u pravu, to sto neko uspeva sa manje je prezivljavanje a ne zivljenje, taj neko ne moze sebi da priusti nista a ako radis samo da bi preziveo to onda totalno gubi smisao zivota

Sto se tice pusaca, sacekaj da se se sve zavrsi pa onda pricaj o brojkama jer tu pricu su plasirali isto na pocetku pa su kinezi opovrgli i rekli da je ukupno bilo 48% pusaca medju zarazenima kod njih


DebeliZmaj

Vi se svadjate oko 500e, meni malo xxxx i hocu gramzivo jos...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Ne svadjamo se, samo pokusavam ovim mladima da objasnim da od 500e ne moze da se zivi vec prezivi posto ne znaju razliku izmedju ta dva

mali_zmaj

dva brata neroðena sahranio,opet se ponavljam,kod obojice organizam bio oslabljen,ali kad ih je dohvatila korona,samo ih dokusurila..,upala pliæa jedan,a tromb u pluæima drugi!!

da li je zavjera ili nije ne znam,ne ulazim....samo znam da obojica nisu bili za umiranje. 48 i 54 godine!!   
jin-jang

milomir22

Citat: mali_zmaj poslato 11 Mart, 2021, 15:24
dva brata neroðena sahranio,opet se ponavljam,kod obojice organizam bio oslabljen,ali kad ih je dohvatila korona,samo ih dokusurila..,upala pliæa jedan,a tromb u pluæima drugi!!

da li je zavjera ili nije ne znam,ne ulazim....samo znam da obojica nisu bili za umiranje. 48 i 54 godine!!   

Jbg ba¹, ¹teta, samo nikom organizam nije potpuno zdrav, svako od nas ima neku falinku samo je pitanje da li znamo za istu.

A i nema pravila, ja znam èoveka koji je pre 2 godine imao stra¹nu upalu pluæa od koje je jedva pretekao, ostao pluæni i srèani bolesnik, jednom nogom u grobu, prele¾ao koronu nije je osetio, minimalni simptomi, da mu sin nije bio pozitivan, ne bi ni znao da je istu imao niti bi se testirao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

можда није удахнуо колко треба или је саставио зајебан имуни систем после те тешке упале али код тих грип трикова има само две врсте људи они који су једноставно имуни на грип и никад га видли и они који сваког пролећа јесен зима падају у несвест кад га дотакну

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 11 Mart, 2021, 15:24
dva brata neroðena sahranio,opet se ponavljam,kod obojice organizam bio oslabljen,ali kad ih je dohvatila korona,samo ih dokusurila..,upala pliæa jedan,a tromb u pluæima drugi!!

da li je zavjera ili nije ne znam,ne ulazim....samo znam da obojica nisu bili za umiranje. 48 i 54 godine!!   

kako su sahranjeni ako nisu ni rodjeni?  [neampojma]

mareskin

Do juèe sam bio zvanièno u izolaciji i prele¾ao koronu. Obostrana upala pluæa u zaèetku (vidi se na snimku, ali nije bila ba¹ velika po¹to sam do¹ao na vreme). Od simptoma temperatura, glavobolja, bolovi u nogama, rukama, zglobovima, zapu¹en nos. Izgubio sam èulo ukusa donekle (par dana sam oseæao skoro samo gorko), a onda i èulo mirisa koje se polako vraæa.
Rezultati su mi trenutno svi dobri. Idem ujutru na jo¹ jedan test d-dimera.
Umoran sam. Imam nekakav oseæaj pritiska u grudima, ali ga je imalo vi¹e prijatelja i roðaka koji su prele¾ali. Trebaæe vreme da se dovedem u red.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

meðu prvima po vakcinaciji, èetvrti po novozara¾enima i umrlima U Evropi.
I ¹ta sad?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

^^
Ni¹ta, èekamo da se rezultati izjednaèe, da budemo na prvom mjestu na obadve liste. [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…