Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

пробајте да живите свој живот без да гурате себи туђ прљав курац у уста лепше је каже мени једна на улици зашто ви немате маску ја јој реко заражен сам идем и кашљем на одбегло живље она заћутала и жали се ја је гледам иди тамо одакле си дошла па се жали јел те неко теро да дођеш у џунглу - није после кад ме види само дигне нос и прође поред мене а добра је риба штета што је бдсм глава

Kostić

једном ће неко погрешној особи да одржи мудрос модерног живота па ће да добије преко носа ево код нас у селу ниједан опасни ћелави биа крими значка  тип лик не носи маску и нико им не приговара само оборе поглед кад пролазе поред таквих и шта ћемо сад

mrle


monsterbnt

Naravno da lazu.... Znam novinare iz pomenutih medija koji su cak intervjue izmisljali, i (posle masno placali na sudu)... Al racunica im je prosta... dal vise para ili stete... Ove opskurne portale niko ni ne tuzi jer nemas sta da im uzmes...

DZ, za tvoj info vise zaradim na jednoj fudbalskoj utakmici... pare ne donosi sranje nego dobra slika... A ti se batali moralisanja sve dok ti je jedino zivotno zadovoljstvo pisanje i sranje po svemu i svima....
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Slaninar poslato 21 Jul, 2020, 09:57
Citat: monsterbnt poslato 21 Jul, 2020, 09:39
Naravno da ce svetske vlade sve iskoristiti, kao sto inace koriste svaku katastrofu za svoju promociju i ciljeve. Politicari su takvi....
Ni panicari ni ''korona skeptici'' nisu u pravu.... Panicari uticu na mentalno, skeptici na fizicko zdravlje... Naravno da ne treba upadati u apsolutnu paniku i zatvarati sve, ali prevelika opustenost je jos gora, a poricanje svega jer se vodis logikom trogodisnjeg deteta i gutas sve price o svim mogucim zaverama ko kokice u cineplexu je apsolutna glupost. Ponasaj se odgovorno, ponasaj se normalno bez panike, ne seri po nauci posle 3 YT klipa, i bice ok... Prezivecemo i ovo nekako...

Upravo tako.
Mada neæemo svi pre¾iveti - mislim da je to realna procena.  :)

https://www.youtube.com/watch?v=SiB8GVMNJkE#


da li je ikad snimljen bolji film?  [djavo]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

UFF


El Jefe

Ако си интелектуално неупадљив онда није.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: UFF poslato 21 Jul, 2020, 23:58
da li je ikad snimljen bolji film?  [djavo]

Za malo da se slo¾im, ali sad kad videh ¹ta Jefe napisa:
Za nas skromijih kapaciteta - Fight Club je svakako fenomenalan film.

Inaèe, jo¹ bolji mindfuck je film 12 Monkeys.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ау


боља је сцена кад баба објашњава како деда без ушију не сме много да једе у злим дусима јамбуја

Kostić

шта ви мислите о томе да и заражени кењају у шољу а из шоље иде у саву из саве у водовод имамо ли филтер маске ако ико пије чесму да не изгинемо ко мравињак

Glava Dole

Pa to se bar lako resava... vezes maskicu ispod slavine a casu punis ispod maske :)

Kostić

итересанта идеја али мени се живи још мало бар док ми се диже


dzimika

Samo polako, bice toga i kod nas, nismo mi bas toliko daleko po siromastvu od njih, samo nas krediti i cekovi odrzavaju da plutamo

sasa ns 1

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/dr-kon-ovo-sto-se-sada-desava-je-eksplozivno-prokuzavanje-broj-sumnjivih-slucajeva-u/33mj84g
zaboravio je da napomene da svega posle 3-4 nedelje antitela ostaju svega kod 10-15 % ljudi.Èemu onda proku¾ivanje osim da se svi razbolimo.Ta istra¾ivanja su kineska ,engleska a i na¹a.To je ono ¹to sam ja èuo a verovatno je svugde tako.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња