Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

losmi


ЯЭВОЛУТИОН

ovo ce da bude kratkorocno pogubno po privredu a dugorocno okrepljujuce po penzione fondove sirom sveta.....jutros mi bi doktor i kaze da je 95 posto onih koji su podlegli penzioneri....ostatak su ljudi koji imaju vec problema sa zdravljem.....
eblezi zele da rasterete svoj penzioni fond a vucic cuve glasacko telo.....

deluje surovo ali svaka masovna epidemije seletivno jede slabe , stare i bolesne...tako je bilo od pamtiveka....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Bilo je izuzetaka. Spanska groznica npr.

Citat: dzimika poslato 19 Mart, 2020, 09:48
...moja procena je oko 100000 mrtvih kod nas kad se ovo zaleti lepo zbog kasnjenja u svemu i preporuka da se ide u soping u Milano

Tom logikom u Kini ce biti 20 000 000 mrtvih. Za sada ih je 'samo' 3245.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot

Citat: Ivicat poslato 19 Mart, 2020, 12:04
Bilo je izuzetaka. Spanska groznica npr.

Citat: dzimika poslato 19 Mart, 2020, 09:48
...moja procena je oko 100000 mrtvih kod nas kad se ovo zaleti lepo zbog kasnjenja u svemu i preporuka da se ide u soping u Milano

Tom logikom u Kini ce biti 20 000 000 mrtvih. Za sada ih je 'samo' 3245.
ma nije tolko strasno kao projekcije, ali kinezi su bukvalno zatvorili sve u zarazenim pokrajnama i kraj price, a mi smo se sprdali, sprdali i sad ne znamo sta radimo.

Slaninar

Citat: megaidiot poslato 19 Mart, 2020, 12:13
Citat: Ivicat poslato 19 Mart, 2020, 12:04
Bilo je izuzetaka. Spanska groznica npr.

Citat: dzimika poslato 19 Mart, 2020, 09:48
...moja procena je oko 100000 mrtvih kod nas kad se ovo zaleti lepo zbog kasnjenja u svemu i preporuka da se ide u soping u Milano

Tom logikom u Kini ce biti 20 000 000 mrtvih. Za sada ih je 'samo' 3245.
ma nije tolko strasno kao projekcije, ali kinezi su bukvalno zatvorili sve u zarazenim pokrajnama i kraj price, a mi smo se sprdali, sprdali i sad ne znamo sta radimo.


Juèe se vraæam predveèe s posla i vidim ljudi sede u kafiæima. Nisu krcati, ali daleko od praznih.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Citat: megaidiot poslato 19 Mart, 2020, 12:13
Citat: Ivicat poslato 19 Mart, 2020, 12:04
Bilo je izuzetaka. Spanska groznica npr.

Citat: dzimika poslato 19 Mart, 2020, 09:48
...moja procena je oko 100000 mrtvih kod nas kad se ovo zaleti lepo zbog kasnjenja u svemu i preporuka da se ide u soping u Milano

Tom logikom u Kini ce biti 20 000 000 mrtvih. Za sada ih je 'samo' 3245.
ma nije tolko strasno kao projekcije, ali kinezi su bukvalno zatvorili sve u zarazenim pokrajnama i kraj price, a mi smo se sprdali, sprdali i sad ne znamo sta radimo.


Upravo to, bilo bi 20 miliona mrtvih u kini da nisu zatvorili, a zatvorili su celu regiju a ne grad samo, u drugim regijama su smanjili kretanje maksimalno, Hong Kong nije radio jer je vecina zaposlenih iz drugih regija a mi ne mozemo 7 miliona ljudi da zatvorimo i kao nije ustavno da se zatvore granice
Koliko sam razumeo Englezi idu na drugu opciju, da sto vise ljudi odjednom dobije imunitet a da najslabiji stradaju

mkt

ma jebes ustav, zatvaraj granice za sve
jebo ih uskrz i bozic jbt pa i taj bog ili sta vec je u karantinu verovatno hah

exgmum44

Treba uraditi sledece:
1.kupiti krec
2.kupiti boju za drvo
3.kupiti boju za metal
4.cetke valjkove i ostali pribor.
smestiti se u svoje domove i lagano farbati zidove,ograde(ko zivi u kuci),vrata,kapije...druzeci se sa svojima koje smo zapostavili zbog mnogo cega.
cupkati travicu,zasaditi nesto pa sta nikne ko ga jebe,druziti se sa svojima,igrati davno zaboravljene igrice,jamb,tablic,monopol....
ko moze i ima volje voditi ljubav :violina:,lagano trositi resurse sljive,kajsije i ostalih vocnih alkoholnih derivata i cekati da ovo sranje prodje .
Taman cemo se zbliziti ponovo i videti sta je osnov drustva koji smo izgubili(ne svi ali...)a to je porodica,i kad se ponovo sjedinjimo kao porodica mnogo  sta cemo prebroditi lakse,videcemo da je gomila perifernih stvari bezpotrebno i biti ponovo zdravo drustvo...
ja vrv zatvaram tek otvorenu radnju od ponedeljka i cekam ponovno otvaranje i borbu sa racunima,al ko ga jebe bice para ,bice svega idemo dalje...

evo ovog momenta mi udje zena 70+ [veryangry] u radnju i trazi mi naocare 12cm sirine jer joj treba za setnju sa zatamnjenim staklima...NEMAM rekoh i poslah kuci...naravno nema masku,rukavice maramicu ,jos uvek ima zajebanih po ulicama njima niko nista ne moze pa ni virus..eben narod.
nisam panicar,ai polako shvatam da se ovde nikad nista nece promeniti dok je zajebanih i maloumnih...... kao Jovic

dzimika

Ja sam se pripremio delimicno za majstorisanje od sledece nedelje, posto necu dolaziti na posao bar kuci nesto da uradim, cekaju me dva motora da zavrsim, alata da napravim, raznih stvari od metala, tako da cu imati zanimaciju dok sam kuci

Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Mart, 2020, 11:34
ovo ce da bude kratkorocno pogubno po privredu a dugorocno okrepljujuce po penzione fondove sirom sveta.....jutros mi bi doktor i kaze da je 95 posto onih koji su podlegli penzioneri....ostatak su ljudi koji imaju vec problema sa zdravljem.....
eblezi zele da rasterete svoj penzioni fond a vucic cuve glasacko telo.....

deluje surovo ali svaka masovna epidemije seletivno jede slabe , stare i bolesne...tako je bilo od pamtiveka....

модификована вирусна упала плућа је таман што би рекли природно да не испадне наметнуто одстранити оно што не привређује капиталу а то су управо пензионери болесни и жгољадија

mkt


bogdan

srecom imam jos 2 nedelje ( 14 dana ) do penzije , dobro je izvukoh se   :D   , e da 20 casova je  [clapp] za medicinare

ЯЭВОЛУТИОН

nece se zavrsiti epidemija za 14 dana..jos si na ivici provalije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


nesic1

каки курц организованост, тек сад ћемо видети колико немамо државу, каже лик другарица му има 4 дана темп звала оне бројеве и само је шетају, зови овога зови онога и на крају јој дрско рекли да иде код лекара опште праксе, значи имаш све симптоме и терају те да идеш аутобусом у амбуланту да заразиш брдо људи, важно је арати јер народ гута говна на тв-у а праксу јебеш, таман кад поцркају пензоси направило се место да се из еу увезе још милка миграната на причу да нам дигну наталитет. Џабе изолација кад се гастарбајтери шетају слободно, и још ће човек да извози храну да и ту додатно заради.

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

Kostić

Citat: mkt poslato 19 Mart, 2020, 15:49
cuvaj se  [rofl] [rofl]

боли ме курац ја трипут у години имам по два бронхитиса и једну блажу упалу плућа ево педес година овај сидаш плус трип ил ће да ме макне на један ил ће да умре ако ме ћапи :)

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 19 Mart, 2020, 06:29
лазићу много си глуп тј ниси глуп него си горд квалитетан психијатар би те ставио у исту собу са уплаканим и посматрао би вас у медицинске сврхе и најсмешније је што лупеташ а не знаш у по чему (апропо најсмешнијег вируса на планети)
Gle ovako... Prvo hvala na komplimentu, pogotovo ¹to dolazi od tebe, mnogo mi znaèi... Drugo, prava je ¹teta ¹to ti nikad nisi sreo kvalitetnog psihijatra, mo¾da bi bio manje autodestruktivan... Treæe, èu li ti ikad za sarkazam? Verovatno nisi...




Citat: Kostiæ poslato 20 Mart, 2020, 17:11
Citat: mkt poslato 19 Mart, 2020, 15:49
cuvaj se  [rofl] [rofl]

боли ме курац ја трипут у години имам по два бронхитиса и једну блажу упалу плућа ево педес година овај сидаш плус трип ил ће да ме макне на један ил ће да умре ако ме ћапи :)
©ta da ti ka¾em, ako fasuje¹ Koronu, gotov si... :P

Kostić

ај не сери за то глуп си јеси глуп да си паметан не би драмио ко тај твој непријатељ ако је сарказам онда повлачим то да си глуп квалитетне психијатре слабо познајем тј знам једног који је хтео да буде ја сарказам је слаба супа за једног диогена у мени :)


ако ме ћапи неће да ми буде смешно  :P


исти си сајхо тип као и онај али да не залазимо у озбиљне психолошке филозофије много су тешке за дијалог  и то што сам ти реко да си глуп не значи да не волим да галамим с тобом и да те сматрам нижим бићем или шта већ трип бај сербменталити

Lazic

Nisam se ¹alio bre, stvarno mi je drago kad mi ti ka¾e¹ da sam glup... :D Znam da me ne smatra¹ ni¾im biæem nego samo galami¹, volim i ja tvoju ludu glavu kad ne preteruje¹... :)