Glavni meni

Продајем дебелог

Započeo El Jefe, 10 Mart, 2020, 00:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: feelgod poslato 12 Mart, 2020, 00:29
Citat: megaidiot poslato 11 Mart, 2020, 23:55
ma bre ovaj vam je talija, ima da se proda brzo kao i dukati.
Nesto se ovih dana mislim da ti i Crveni niste pomesalji nadimke :).
ni ja ni moji nismo imali nista sa komunistima

luka2205

e srbi dragi i ostali. citam komentare sa oba ogl. pored toliko nesrece i tuge oko nas, mi nikako da se slozimo ili bar uvazavamo i postujemo. ni oko jednog oglas. toliko otrova sa obe strane, ne zelim nikoga ovde da branim ili napadam, kad neko nekome proziva majku, a neko nekoga naziva ludim. sta covek da misli. vise ne razlikujemo, ni sta je dobro, ni sta je lose, a dosta smo i sami krivi zbog toga, dozvolili smo da nas ovo tesko vreme toliko odalji jedne od drugih. niko ovde nije srecan, ni mi koji smo otisli iz jedine zemlje koju imamo, koju volimo i koja nas voli, ni vi koji ste ostali da se borite, kako preziveti u zemlji u kojoj je sve sto je vredelo degradirano, a isplivalo ono nagore. ali to nije opravdanje za bilo koga od nas, da postanemo losi ljudi i da mislimo samo na sebe, vec naprotiv, da se vise i pomazemo i uvazavamo. sve se da  lakse izdrzati ako imamo dobre ljude oko nas i ako se okrenemo Bogu.
izvinite ako sam nekoga povredio ovim textom.
aleksandar
Svi pravi ¾ivoti su lepi i te¹ki.

TEEfqd

buraz covek od 60 godina se javlja da mi preti batinama a ja proveo preko 5 godina u ringu poceo sam da mucam od udaraca u jednom trenutku. i uplasicu se od nekog. za admina kad je nesto onda se cuti a ovamo se na meni primenjuju dupli standardi. bas se skupili losi ljudi svaki dan hvalim sto sam otisao. odo i sa ovog foruma, standardno, banucu za par godina da vidim jel se sta promenilo. sve najbolje od srca, bez zezanja, trebace vam

®or¾

Vidi Aleksandre,sve mogu da svarim,èak i ljudsku glupost,bezobrazluk nikako.Pogotovo kad ide od nekog ko je eto zamislio da nekom ovde otvara oèi,bez i jednog ozbiljnog argumenta.Ovog mamlaza  sam puko na ignor,a i tebe æu,bude¹ li nastavio u ovakvom tonu.Kakva bre tuga i nesreæa? Jedan klipan manje na forumu [cheers]

®or¾

Citat: redshadow poslato 12 Mart, 2020, 11:20
buraz covek od 60 godina se javlja da mi preti batinama a ja proveo preko 5 godina u ringu poceo sam da mucam od udaraca u jednom trenutku. i uplasicu se od nekog. za admina kad je nesto onda se cuti a ovamo se na meni primenjuju dupli standardi. bas se skupili losi ljudi svaki dan hvalim sto sam otisao. odo i sa ovog foruma, standardno, banucu za par godina da vidim jel se sta promenilo. sve najbolje od srca, bez zezanja, trebace vam
Pa jbt,ti stvarno nisi normalan,pa sad mi je jasnije odakle,manjak koncentracije,¹ta si ti u ringu radio?Mucao???Vidi indijanac,javno æe biti objavljen datum na forumu kada pravim fe¹tu,dobrodo¹ao si i ti.Garantujem ti da te niko neæe ni pipnuti,doði da se dru¾imo.U meðu vremenu uèi jezike,ve¾baj disanje,da ne muca¹ i nauèi da broji¹,Ja se svojih godina nikada nisam stideo,a nemam ni jedan razlog da uva¿avam neku mandovèinu,koja je zamislila ,da je bogom dana da bilo kome otvara oèi.Evo nije u rukavicama,kada god i gde god,po¹to tvrdi¹ da sam ti batinama pretio,a ja to nisam ni jednog momenta uradio,mo¾emo da se sretnemo,jedino bi bilo lepo da disanje nave¾ba¹ ,da ne muca¹ preterano.Nema¹ ti uroðenu govornu manu,nego su te izgleda tamburali do iznemoglosti.D¾ak se to be¹e zove???? [rofl] magarèino belosvetska.Idi sa foruma ko te jebe kad si tupav

Major

Citat: El Jefe poslato 10 Mart, 2020, 00:03
GSX 1400 Fi, 2007 55000. Км 3700Е 0642278957


Ajde da ne ubijemo oglas coveku.
Da ga prodas brzo :)

mrle

Citat: mrle poslato 11 Mart, 2020, 14:53
kako bih ja to upropastio za nekoliko meseci...
¹ta nekoliko , za mesec dva, ZZR sam sjebao posle tri nedelje.

Major

Citat: mrle poslato 12 Mart, 2020, 15:15
Citat: mrle poslato 11 Mart, 2020, 14:53
kako bih ja to upropastio za nekoliko meseci...
¹ta nekoliko , za mesec dva, ZZR sam sjebao posle tri nedelje.

G R E H
:D

sasa ns 1

neko ,ovde niko nevadi ke¹ za debelog

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

u zamenu? sa listom ili 'nako?

UFF

jebi ga, da ovaj nas nemac uskoro svajcarac zna majora i u kakvom su stanju bili svi njegovi motori ne bi kenjao nista o ducati-u
takvo stanje kosta i u nemackoj i tu ne vazi formula pada vrednosti sa godinama