Glavni meni

Продајем дебелог

Započeo El Jefe, 10 Mart, 2020, 00:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

GSX 1400 Fi, 2007 55000. Км 3700Е 0642278957
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Flojd

Valjda neæe smetati ako podsetim ekipu da æe kupac ovog lepotana postati drugi vlasnik od izlaska iz salona.  ;)

Major


mrle

kako bih ja to upropastio za nekoliko meseci...

Taraba

sad ce redshaddow da ti kaze da je to mnogo i da u nemackoj ima za 2k sa duplo manje km i od babe neke.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Koja cak ni do pijace nije vozila nego stajao u garazi :P

TEEfqd

#7
sad sam bas sisao sa telefona gospodja je imala problem sa artritisom i gas je mogla da navrne samo do 3000 obrtaja.

nego kad vec pricamo o tome evo zadrzavam se samo na ovom forumu da bih naucio kako vozilo izgubi za prvih 5 godina samo 20% vrednosti i jos prodje prica
da je vrhunska stvar i popust. drugarska manijacka cena. il sam ja lud, ili svi ostali odavde nema trece.
tu misteriju kad razresim bice mi laksi zivot a i ne moram vise ni da dolazim, skoro 10 godina od mene dosta.
ono, mozda povremeno banem da se podsetim zasto sam napustio srbiju.

no da ne govnamo i ovaj topic, fin motor.

®or¾

Nema treæe,lud si,nema ni misterije,lud si i ne mora¹ vi¹e da dolazi¹,dovoljno je 10 god.Lud si svakako,a ne mora¹ ni da banjava¹,napustio si je zato ¹to si nesposoban da sebi organizuje¹ ¾ivot na naèin da ti bilo gde na kugli zemaljskoj bude super. [cheers] Svu sreæu ti zelim u ©vici sa porezom koji te neæe klati,putuj igumane i ne osvræi se [cheers]

CBRR1

Citat: redshadow poslato 11 Mart, 2020, 17:51
sad sam bas sisao sa telefona gospodja je imala problem sa artritisom i gas je mogla da navrne samo do 3000 obrtaja.

nego kad vec pricamo o tome evo zadrzavam se samo na ovom forumu da bih naucio kako vozilo izgubi za prvih 5 godina samo 20% vrednosti i jos prodje prica
da je vrhunska stvar i popust. drugarska manijacka cena. il sam ja lud, ili svi ostali odavde nema trece.
tu misteriju kad razresim bice mi laksi zivot a i ne moram vise ni da dolazim, skoro 10 godina od mene dosta.
ono, mozda povremeno banem da se podsetim zasto sam napustio srbiju.

no da ne govnamo i ovaj topic, fin motor.


Tebra ajde manje kenjaj, i molim te prilozi nase Drzavljanstvo nadleznima, uzmi tamo Svapsko, ionako su ti prcali babu pa ti sad gen proradio... Jezim se od ovih sto odu i pljuju SRB!!!

Major

On ti je sad veci Svaba od Nemaca..
E da ne trolujemo oglas coveku
Izvinjavam se morao sam :)

megaidiot

ma bre ovaj vam je talija, ima da se proda brzo kao i dukati.

feelgod

Citat: megaidiot poslato 11 Mart, 2020, 23:55
ma bre ovaj vam je talija, ima da se proda brzo kao i dukati.
Nesto se ovih dana mislim da ti i Crveni niste pomesalji nadimke :).

TEEfqd

Citat: Major poslato 11 Mart, 2020, 23:45
On ti je sad veci Svaba od Nemaca..
E da ne trolujemo oglas coveku
Izvinjavam se morao sam :)

jesam jesam, zato planiram da se selim iz svabije.

nego, nesto su vam argumenti na nuli ovih dana a uvrede na 10.
to konkretno za koliko motor izgubi vrednost i sta je drugarska cena.

a majore, jel delis zaradu sa ostalim manijacima kad prodas motor i oderes nekog?
koliko ti drze ledja to bi jedino bilo fer.

Major

Znaci isterali te i odatle...
Da evo i sa tobom cu pogotovo kad se budes vratio zovi da ti dam deo zasluzio si ga

milomir22

Jednom recju: MAKINA!

Pravi gvozdeni motor sa velikim sedistem za nas guzonje, a ne ovi prcvoljci koje danas prave gde ti pola dupeta visi sa repa, a neka suvozacica postaje misaona imenica.

Da je para, k'o sto nije, rado bih se obreo na necemu ovakvom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

TEEfqd

#16
Citat: Major poslato 12 Mart, 2020, 06:45
Znaci isterali te i odatle...
Da evo i sa tobom cu pogotovo kad se budes vratio zovi da ti dam deo zasluzio si ga


znaci ne delis. a ovamo ubiras kajmak sa manijackim cenama. smekerski. ja reko ti si donor foruma cim ovoliko rokas a svi te podrzavaju, ono nista od tebe. nego, znas koliko me zavrbelo mudo sta ti mislis o tome gde ja radim da bih obezbedio svoju porodicu [rofl]
jbg, kad se sve podvuce tesko je biti covek i reci da si odvrnuo cenu na maks, ego je jebena stvar. lakse je mene jednog vredjati i omalovaziti jelte. standardni recept kako uspeti u srbiji. zao mi je onih sto prolaze sve to u srbiji . ajd sad, uzdravlje i casti nesto momke

®or¾

Nema,potrebe da se oseæa¹ uvreðeno i omalova¾eno,uglavnom ti je saop¹teno,da ne zabada¹ nos gde mu nije mesto ali ne vredi ti ne razume¹.Da sam odmah shvatio tvoj intelektualni kapacitet,pisao bi sporije,pa bi valjda ukapirao.Ajmo jo¹ jednom,komentarisati vrednost i postavljenu cenu tuðe stvari,na naèin na koji ti to radi¹,je u najmanju ruku,neumesno,da ne ka¾em bezobrazno.Ovim i zavr¹avam polemiku,u zdravlju i ¾iv mi bio.Tipka ignori¹i korisnika je iz raja iza¹la

TEEfqd

neumesno. a kad admin kaze za moju kacigu ns oglasu govno onda nije, kapiram!

TEEfqd