Glavni meni

Piaggio Beverly 125 Vlasnik 2002god.

Započeo gixxer, 09 Mart, 2020, 20:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

-Piaggio Beverly 125ccm 2002 god. vanserijski ocuvan, vodi se licno na mom imenu, i u mom vlasnistvu je od 2014-te
-Jedan od najstabilnijih scootera zato sto ima oba tocka 16 cola
-Brz i agilan, idealan za voznju po gradu, a i na otvorenom, max. brzina 100-110, potrosnja 3-3,5 lit
-Ovo je zadnji model sa karburatorom, kad sam kupovao, nisam hteo Efi model , jer im cesto crkava El. dizna koja kosta 150-200 Eu
-Motor je apsolutno u prvoj, fabrickoj boji, nikada nije padao, niti bilo sta slicno, cak ni sa bocne nogare
-Na njemu je sve fabricko, sem retrovizora, koje sam promenuo zato sto mi se fabricki nisu svidjali, stavleni su moderniji , lepsi, ali NE kineski
-Sediste celo, nepocepano, ima fabricku kisnu navlaku, rukohvati fabricki, plastike nisu izbledele od sunca
-Svake godine sam na pocetku sezone menjao ulje , filter ulja i vazdusni filter
-Prosle godine sam promenuo kais, rolnice i vodjice rolnica, uradjeno ciscenje varijatora i celog pogona kaisa, zamenjena rashladna tecnost i kociona tecnost
-Gume su odlicne, nisu za zamenu
-Display ispravan i u funkciji, kao i pinjon brzinomera, to su im tipske mane, kod moga ne
-Kad sam ga kupio,na satu je bilo 3250km,da li stvarnih,ili ne, ne znam,,ili je menjan display
-Posedujem 2 originalna fabricka kljuca
-Apsolutno ne treba nista da se popravlja, niti trosi na njega
-Moguca je mala korekcija cene za ozbiljno zainteresovane, prilikom razgledanja motora
-Tablica je SA , Senta-Ada, NIJE Sabac
-Razlog prodaje je neiskoristenost,za 6 godina sam presao sa njim 1750 km
-Moze se pogledati u Molu kod Ade u Vojvodini, cena je 1350 Eu
-Kontakt tel: 063-177-05-08


































viper

A cena?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

gixxer


gixxer

Ispravka,sugerirano mi je da model sa karburatorom ide do 2005,pogresno sam bio informisan oöd strane majstora koga sam pitao za savete kada sam kupovao

gixxer