Glavni meni

Ducati Monster 1200s

Započeo Major, 09 Mart, 2020, 16:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

Au,batice,pa ti si ozbiljno bezobrazno èeljade.Ja da ti dovedem mamicu , ne bi li se ti pokazao kao ozbiljan jebaè.Va¾i Baki,nije nikakav problem,ni to ¹to si okarakteriso veæinu  ljudi na forumu kao glupandere,ni to ¹to sam se ja stvarno osetio kao kompleksa¹ spram tebe,ni to ¹to tvrdi¹ da si emigrirant,ni to ¹to od Nemaèkog zna¹ da ka¾e¹ Muuuu,sve æe¹ ti to savladati preko neta,pa i da postane¹ frajer ali kada se budemo videli u¾ivo,nemoj da poène¹ da ¹tuca¹ na Nemaèkom,neæe biti lepo,a i truba je da se takav macan bruka.Ima da te presli¹am Nemaèki sve u ¹esnajst i Engleski i Italijanski i Ruski i ©panski,jednu reè ne bude¹ razumeo moraæe¹ na popravni.Zato kompjuter u ¹ake i uèi samo uèi

®or¾

Citat: redshadow poslato 10 Mart, 2020, 18:03
sto bi tebe gledao, koj ces mi kurac u zivotu.  iz ovoga sto vidim si mi poprilicno gadan covek a malo i pacenik da budem iskren.

dosao si ovamo da moralises kako se drugima ulece u oglas i to te nervira a u mojoj temi gde uff prica da je moja kaciga govno cutis.

covek sa tri grama mozga moze da zakljuci da imas nesto protiv mene, a sad ti je bila i prava prilika posto se jos par njih skupilo protiv
mene da poceskas jaja tim tvojim istim drugarima i da mene isprozivas. dve muve jednim udarcem. bravo za tebe mali covece.


Tvoja kaciga jeste govno,Marko je u pravu

TEEfqd

kako ti to mislis da mene preslisavas? vidi ja nisam kriminalac a i da budem iskren evo sad vidim da imas 60 godina, delovalo mi je ko da imas 18 u vr glave.
djeda da udarim bi me bilo sramota zivota mi. ajde, sve je moje govno, ti i tvoji drugari ovde ste super a major nam svima cini uslugu sa tih 14200 eura

Major


TEEfqd

Citat: Major poslato 10 Mart, 2020, 18:26
Jos nisi emigrirao?

jok, skupljam pare za tog tvog dukatija pa kad skupim- na put [rofl]

®or¾

Uop¹te nemoj da te moje godine spreèavaju,da bude¹ macan i ¹ta ti to znaèi ti i tvoji drugari?Mnogo si plitak,to su do juèe bili i tvoji drugari.Ti da udari¹ nekoga? Jel preko tastature? Drugo ja tebi nisam pretio batinama ali po¹to sam poliglota,mogu da te istestiram i da ti pomognem da lak¹e savlada¹ jezik.Biæe tu muke,vidim ali ja sam strpljiv i umem da prenesem znanje.Slobodno se javi kad bude¹ u " domovini" ubrzan kurs æu ti odr¾ati ,na bulju æe¹ progovoriti,hteo ne hteo

TEEfqd

cekaj cekaj, prvo me isprozivas iz cista mira. onda na odgovor na prozivku mi pretis batinama ili cime ne razumem, trazis neki problem od mene imas 60 godina.
idi bre djede upisi se u neki sahovski klub zajebi mene ove price. nemam pametnija posla nego kad dolazim da vidim porodicu s tobom da se vijam.

®or¾

©eæeru,nemoj tako grubo,ja sam mator.Bojim se da mi ne pozli kad vidim takvog macana.Vidi bre indijanac,da se vi¹e ne bi zajebavali,niko te nije prozivao iz èista mira,drugo ako stisne¶ muda da mi prika¾e¹ svoje znanje Nemaèkog,diplomu æu ti gratis obezbediti,tako da od sada pa u buduæe,èekam te na kursu,kada god bude¹ imao vremena.©to se pametnijeg posla tièe,hm pa nema¹ ti pametnijeg posla nego da kenja¹ po forumu.©ta bi? neæe Nemci da se socijalizuju sa emigrantima,tvog kalibra????

TEEfqd

ja pricam tecno nemacki a pravo da ti kazem imam i neki telc sertifikat o visokom znanju, trazili mi ovde.
ma nece nemci da se socijalizuju jebes im mater. visa rasa [rofl] . i ovako se selim za svajcarsku do kraja godine. ili one tamo.
ovde me porez demolira.

®or¾

 [srce]  [srce]  [srce]  [thumb_up] [clapp] sa sreæom ti bilo,©vajcarci obo¾avaju useljenike [cheers]

Major

Aj da nam sto pre odes

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Prodato po punoj ceni.
Moze lock