Glavni meni

Ducati Monster 1200s

Započeo Major, 09 Mart, 2020, 16:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Sva sreca tu si ti da pravdu udelis

®or¾

Alo bre frajeru,ti be¹e prodavao onu izdrkanu kacigu po pravoj ceni za manijake?Ne zabijaj nos u tuðe oglase,¹ta posisao svu pamet sveta,zato ¹to si nauèio jezik preko yt?Sudeæi po  tome koliko si bezobrazan,predpostavljam,da si dobacio do ©nel,©nel ,©pricen,¹pricen,i ja bite,a u marketu pru¾i¹ pare na kasi,da kasirka sama uzme?Dr¾i se ti Youtube-uèi jezik,a ne bi bilo lo¹e,da prostudira¹ na istom ,par pravila normalne i drugarske komunikacije,umesto ¹to nam prosipa¹ gastarbajterske mudrosti,dok praziluk viri iz dupeta

con3

Major je uvek imao ekstra motore, al pored Duke1290 on uzeo ducati hahaha ,salim se vrh naravno .

®or¾

Naravno da jeste,uvek motori kao ispod èekiæa ali nije to poenta,nego ne mo¾e bre ni¹ta da se oglasi,pa bilo to i valjano,a da ne izazove nesuvisle komentare.Ima¹ povoljniju varijantu,ok kupi ili nemoj,ide ti oglas na tuki ok,preskoèi ga,ne nego æu da otvorim oèi celom forumu [blahblah]  [samoubistvo]

viper

Daj ga meni brate da ga èuvam, mazim i zovem ga djole.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

navajo

Vajperu, jedan je Djole....ne moze...smisli nesto drugo :)

Musko si, valjda bi pre mazio neku Dragicu, Milevu, Persidu, nego Djoleta😂😂😂

UFF

problem je sto vecina ljudi nesto prodaje samo kad zeli da proda
ali neki prodaju i kad ne zele da prodaju ali zele da zarade
pa onda ovim prvim ovi drugo nisu jasni

platio si ga 9, realno vredi 12, ne zelis da prodas ali stavis 15 FIKSNO i odes da se vozis, sta te bre zabole patka, oglas leba ne trazi

ne kazem da je to ovde slucaj ali svako neka trazi koliko zeli za ono sto prodaje
ako je skupo niko ga nece ni zvati pa nece ni prodati ili ce spustiti cenu ako stvarno resi da proda

a do tad se voza i zabole ga patka, nije ni planirao da proda
osim ako se neko ne upeca, sto ne planira nit ocekuje ali ako se bas desi pa lako ce dalje

eto, obrazlozeno polako i detaljno, da li je to visa matematika za nemacku?
samo u srbistanu tako razmisljaju?

viper

Ja æu maziti djoleta a ti se sama snaði.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

Citat: UFF poslato 09 Mart, 2020, 22:50
problem je sto vecina ljudi nesto prodaje samo kad zeli da proda
ali neki prodaju i kad ne zele da prodaju ali zele da zarade
pa onda ovim prvim ovi drugo nisu jasni

platio si ga 9, realno vredi 12, ne zelis da prodas ali stavis 15 FIKSNO i odes da se vozis, sta te bre zabole patka, oglas leba ne trazi

ne kazem da je to ovde slucaj ali svako neka trazi koliko zeli za ono sto prodaje
ako je skupo niko ga nece ni zvati pa nece ni prodati ili ce spustiti cenu ako stvarno resi da proda

a do tad se voza i zabole ga patka, nije ni planirao da proda
osim ako se neko ne upeca, sto ne planira nit ocekuje ali ako se bas desi pa lako ce dalje

eto, obrazlozeno polako i detaljno, da li je to visa matematika za nemacku?
samo u srbistanu tako razmisljaju?
Marko ,pravo u metu [cheers]

Major

Tacno tako. Nego uvek se nadje neki veliki mislilac koji ce da resi dilemu i da spase stvar...

TEEfqd

#30
Citat: Žorž poslato 09 Mart, 2020, 19:56
Alo bre frajeru,ti beše prodavao onu izdrkanu kacigu po pravoj ceni za manijake?Ne zabijaj nos u tuđe oglase,šta posisao svu pamet sveta,zato što si naučio jezik preko yt?Sudeći po  tome koliko si bezobrazan,predpostavljam,da si dobacio do Šnel,Šnel ,Špricen,špricen,i ja bite,a u marketu pružiš pare na kasi,da kasirka sama uzme?Drži se ti Youtube-uči jezik,a ne bi bilo loše,da prostudiraš na istom ,par pravila normalne i drugarske komunikacije,umesto što nam prosipaš gastarbajterske mudrosti,dok praziluk viri iz dupeta

izdrkana kaciga nosena 3 do 5 puta, kupljena za preko 300e a dajem je za 160? cena i jeste prava.
ti si meni nasao da pricas sta cu ja i gde cu da radim [rofl]. al zato vidim da znas sve o meni, a ja prvi put vidim tvoj nick. puca te kompleks debelo.
zapravo, ne puca kompleks samo tebe, cim se pokrene neka tema ubacuje se u pricu to gde zivim. kompleks nize vrednosti je jebena stvar. ja nisam gastarbajter.
ja sam emigrirao. ja sam ponosan na to.

a ti citaj malo pazljivije pa ces shvatiti ko ti je drugar. onaj ko ti uvaljuje kurac star 5 godina za cenu motora koji
je 2019 ili onaj koji skrece paznju na to. opusteno, to sto si glup nije nista novo, ne odvajas se od proseka ovde.

motor nov 17600 posle 5 godina i 18k km skoro italijan iz garancije 14200. jasno je meni kako se u srbistanu razmislja, zato je srbistan tu gde jeste. rame uz rame sa zulu i svahili.

ps, dovedi mamu na spricen da vezbam malo nemacki sto sam pokupio iz otpisanih po njoj. ja wohl [rofl]

TEEfqd

ispasce jos da je covek ponudio vrhunsku cenu na kraju nego kompleksasi prebacili temu na to gde zivim. hahahahaah, pilicari. a ovaj pamti moj svaki post da izrazi kompleks u pravom trenutku. pa bolje da te tata u maramicu pa pustio vodu nego sto si takav. bar bih ja to zeleo za sebe kad bi bio takav slepac [rofl]

Major

Citat: redshadow poslato 10 Mart, 2020, 01:53
ja sam emigrirao. ja sam ponosan na to.

Ajde malo da emigriras i sa foruma posto je tamo sve bolje onda idi na te svabske forume pa njima prosipaj mudrosti....

TEEfqd

Citat: Major poslato 10 Mart, 2020, 07:39
Citat: redshadow poslato 10 Mart, 2020, 01:53
ja sam emigrirao. ja sam ponosan na to.


Ajde malo da emigriras i sa foruma posto je tamo sve bolje onda idi na te svabske forume pa njima prosipaj mudrosti....



svaba je za razliku od tebe covek i ocenjuje takav motor u istom stanju na 9 do 10 hiljada. a ti svojim manijacima dajes specijalno 14200. nisi ni blizu svabi majore

Major

Pa nisam zato i kazem. Ne znam sto se zadrzavas ovde na forumu nema nama pomoci..

TEEfqd

Citat: Major poslato 10 Mart, 2020, 07:45
Pa nisam zato i kazem. Ne znam sto se zadrzavas ovde na forumu nema nama pomoci..

to se tice mene zar ne. vidis ako ti mozes da budes bezobrazan cenom, ovaj magarac gore da se sam javlja da proziva pa mogu i ja da kazem sta mislim, nismo na blowjob bikersu

®or¾

 [rofl]  [rofl]  [rofl] Vidi,©vræo,skaèe¹ po jajima svima redom,svojim mudrolijama.Naravno da pamtim sve ¹to proèitam.Ti si me svojim intelektom oèarao,odavno,postao sam tvoj fan,a pamtim zato ¹to nisam imbecil poput tebe.Vidi da ti ka¾e ne¹to èika
®or¾.To ¹to si ti za ¾ivota uspeo da dobaci¹ do Male Krsne i Lajkovca,pa se iznebuha na¹ao u velikom svetu,ne znaèi da bilo ko treba ozbiljno da te shvata.Ti si bre nabeðena mukica,koja je konaèno uspela da se probije u ¾ivotu [rofl]  [rofl]  [rofl],zato u¾ivaj u svakom minutu svoje samospoznaje.E sad po¹to sam ja magarac,imaæe¹ priliku kada god bude¹ hteo,da mi to saop¹ti¹ teta tet,ako me razume¹ ¹ta ¾elim da ti ka¾em.Sve mi krivo ¹to vidim da ti je i pi¹a narasla od kako si u ¾ivotu uspeo,¾ao mi je ¹to ti se to nije ranije desilo.Da si se ozbiljno pozabavio ,suprotnim polom,verujem da ne bi bio toliko ogorèen i bezobrazan.Taj komentar koji je obrisan,nisam uspeo da vidim na vreme,veæ æe mi neko od drugara preprièati,verujem da je mudrost isijavala iz tebe.Ako ne¹to nisi razumeo,shvatio ili ¹ta god,ne sekiraj se,ima na netu google translate,a mo¾da ima  ne¹to i na youtube,pa samo napred,uèiti je pozitivno.Mo¾da ti jednog dana stigne iz gluteusa u tikvu,pa ne¹to i ukapira¹,mada sumnjam [cheers]

®or¾

Citat: redshadow poslato 10 Mart, 2020, 07:52
Citat: Major poslato 10 Mart, 2020, 07:45
Pa nisam zato i kazem. Ne znam sto se zadrzavas ovde na forumu nema nama pomoci..

to se tice mene zar ne. vidis ako ti mozes da budes bezobrazan cenom, ovaj magarac gore da se sam javlja da proziva pa mogu i ja da kazem sta mislim, nismo na blowjob bikersu
Nismo,ali da je blowjob moguæ jeste,sa zadovoljstvom æu da ti pru¾im priliku da ga poduæka¹

TEEfqd

sto bi tebe gledao, koj ces mi kurac u zivotu.  iz ovoga sto vidim si mi poprilicno gadan covek a malo i pacenik da budem iskren.

dosao si ovamo da moralises kako se drugima ulece u oglas i to te nervira a u mojoj temi gde uff prica da je moja kaciga govno cutis.

covek sa tri grama mozga moze da zakljuci da imas nesto protiv mene, a sad ti je bila i prava prilika posto se jos par njih skupilo protiv
mene da poceskas jaja tim tvojim istim drugarima i da mene isprozivas. dve muve jednim udarcem. bravo za tebe mali covece.


TEEfqd

vidis, dok se nisi pojavio u temi da otvoreno saljes prozivke ja sam argumentovano sve pricao u vezi ovog motora i cene.
kad neko kaze, cena za manijake ja pretpostavljam da je to cena gde ce neko profitirati ali nisko, ne biti bezobrazan.
tu je bio moj zajeb. cena za manijake je zapravo sinonim za dranje postao. a zorz, ko je zorz druze [rofl]