Glavni meni

mannol carburetor cleaner

Započeo sasa ns 1, 06 Mart, 2020, 16:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

prodajem mannol carburetor cleaner za 2 evra po komad,sa¹a novi sad 0641352299,mo¾e i za razna druga odma¹æivanja ukljuèujuæi i lanac i koænice jer cigurno ne ngriza gumu i druge zaptivne materijale



zlacjani

jel ima kolièinski popust 3 za 5 eura, ili moram da nadjem negde gvozenjak? (imam ga sigurno negde)

dzimika

Ostavi i meni jedan, kad budem u NS u skorije vreme doci cu da ga uzmem

sasa ns 1

ima i dalje carb klinera kome treeba

mrle

kako to radi i vredi li èemu?

sasa ns 1

toje odlièna stvar ,èisti sve ¾ivo ,ne nagriza gumice  ,el jefe je popravio motor sa njim.Neseæam se taèno ¹ta je bilo ali javiæe se on da objasni

DebeliZmaj

meni rekose da ume i dizne da ocisti ... ne samo da karbove :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 20 Oktobar, 2020, 13:03
kako to radi i vredi li èemu?
kad ti ne radi motor kako treba ti umesto da platis majstora da ti ocisti i sinhronizuje karbove, ti kupis sprej i prvo spolja operes a onda skines filter i dok motor radi prskas da unutra operes....i to je to.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1

najbolja varijanta je da ne¹to ¹to se spolja lako skine sa karba,a da ne remeti ni¹ta skine.Pre toga se potro¹i gorivo.To ¹to se skine se oèisti sprejom.Onda se ubrizga da se napuni iznutra sve ¹to mo¾e a da ne curi napolje.Ostavi¹ par minuta sve vrati¹ i upali¹ motor.Treba oèistiti i osovinu leptira jer se tu mo¾e desiti da zaglavi pa da bude ono pusti¹ gas a on idaqlje ide pun gas

ЯЭВОЛУТИОН

ova magicna krpa ne radi...ja joj kazem krpo brisi a ona i dalje lezi na stolu....da nije za crnogorsko trziste.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1

moj deda uvek kada mi je davo lopatu je govorio da ova lopata radi sama

sasa ns 1