Glavni meni

Tomos Tori cross

Započeo feelgod, 05 Mart, 2020, 23:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

feelgod

Prodajem Tomos Tori cross u izuzetnom stanju. Pre 2 godine covek od koga sam kupio motoric je uradio generalnu i stavio nove krampon gume i nove panke na oba tocka. Motoric poseduje i jos jedan set spoljnih i unutrasnjih guma namenjenih za asfalt. Poseduje i nov lanac i skraceni prenos kako ne bi isao prebrzo za decu ali takav ima veci obrtni momenat pa ga lako mogu voziti i odrasli. Ogibljenje je stavljeno sa Tomosa T15 pa je motor visociji od standarda sto ga cini pogodnim za dete od 7/8 godina pa na vise (danas je probalo da vozi dete od 5 godina i nema sanse). Posto moje dete tek ima 1 godinu nije mi bas potrebno da ceka tolike godine pa je stoga i motor na prodaju.
Da napomene da na lancu ima dve brze kopce da moze brzo i efikasno da se skrati ili produzi lanac da bi vozio neko od 100kg i neko detence od 20ak kila. To je razlog zasto lanac izgleda toliko pusten jer ga ja konj vozim pa je lanac produzen maksimalno :)

Zamena je moguca za motorno ulje Motorex Formula 15W50 ili Bardahl XTC C60 15w50,
tank torbu za drumski motor ili kofer za dve full-face kacige tipa Kappa K53 ili Givi Maxia 52/56

Ulaganja trenutno nema nikakva a ako vas bilo sta dodatno zanima slobodno pitajte a ko zeli video moze me kontaktirati na Viber.
Sve sto vas zanima kontakt na PP ili 062/21-40-60.

Cena za pocetak 220e podlozna sitnoj korekciji.





UFF


El Jefe

Тц тц тц. Мислим на ону клупу десно.
Друштво за заштиту од животиња

feelgod

Sa SM tockovima izgleda bolje ali ja sam to drao po livati a i ocekivao sam neka daca da rade isto.
Daleko mi bre da cekam da dete toliko poodraste, tada ce vrv da bude neka druga moda :)

Motoric je rezervisan tokom vikenda.

feelgod

Otislo, neka je sa srecom novom klincu bajkeru :)