Glavni meni

treba pomoc pri odgonetanju problema

Započeo Zverka, 13 Mart, 2011, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

treba proveriti koliko izadju gumice, ali cena originalnih gumica za moj motor zajedno sa novim cilindrom i oprugom u 3t-u su kostale 50e a nov glavni kocioni sam uzeo za 60 :D
doduse kad sam otvorio moj shvatio sam da su gumice u odlicnom stanju i da nije problem do njih vec je cilindar sam po sebi slab\
uglavnom to treba skinuti, otvoriti i proveriti kakvo je stanje unutra, moguce da je jedan od one dve gumice otisla ili se mozda jednostavno nesto unutra desilo, u svakom slucaju dok se ne otvori necete znati

ЯЭВОЛУТИОН

2004 godiste....motor je previse mlad da bi bilo bilokakve pojedenosti, pohabanosti, ili slicno.
Nesto je krivo od pada i to prouzrokuje problem. Predpostavljam da je kriv nosac kandze na cizmi, i onda plocice ne leze kako treba na disku i jednostavno ne moze da se dobije pumpa. Ali kako forumi uvek iznedre neke genijalne ideje ti menjaj pumpu, i ulje, i plocice i ....menjak bre sta hoces....i slusaj koga hoces. Sv650 ima problem sa mekim materijalom na cizmama i redovno pri padu dolazi do zakrivljenja cizama i nosaca kanzi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mohikanac

Probaj da ga ozracis i na gornjem srafu creva tj. na izlazu iz pumpe,pa onda i dole na kandzi.

Jer nekad ostane vazduha i na vrhu creva.

Zverka

ma vazduha nema 1000% taj deo sam  na motoru dobrano ispraksala ...tako da tu nemam sta da brinem
meni sve vise smrdi  na cilindar...kazem to je  jedino sto nisam videla  jos  na sta lici
inace sve smo skidali i chachlali
ko sto rekoh ...za dva dana trebao bi da se dotera motor u garazu pa  prvo za sta ce se ufatim s oprostenje LICNO je  da proverim taj  govnjivi cilindar ...
ubi bre glavu a nista ne pomaze

hmm cekaj  a da je  kriv nosac kandze ...neako mi logicno deluje da bi motor onda imao "seckajuce kocenje " varujante ko da je  pokrivljen disk ???ili sam mozda lupila pa ostala ziva
on glatko NEMA KOCENJE :) da lakse pojasnim...
ma znam sta cu ...sistem eliminacije ...krenem od gore na dole ...pa cu nanjusim problem al  ovaj put
ako hoce enk tera diverziju  sv-a ne pustam iz garaze dok se to ne zavrsi
Never ride faster than your angel can fly

:D

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zverka poslato 14 Mart, 2011, 14:52
ma vazduha nema 1000% taj deo sam  na motoru dobrano ispraksala ...tako da tu nemam sta da brinem
meni sve vise smrdi  na cilindar...kazem to je  jedino sto nisam videla  jos  na sta lici
inace sve smo skidali i chachlali
ko sto rekoh ...za dva dana trebao bi da se dotera motor u garazu pa  prvo za sta ce se ufatim s oprostenje LICNO je  da proverim taj  govnjivi cilindar ...
ubi bre glavu a nista ne pomaze

hmm cekaj  a da je  kriv nosac kandze ...neako mi logicno deluje da bi motor onda imao "seckajuce kocenje " varujante ko da je  pokrivljen disk ???ili sam mozda lupila pa ostala ziva
on glatko NEMA KOCENJE :) da lakse pojasnim...
ma znam sta cu ...sistem eliminacije ...krenem od gore na dole ...pa cu nanjusim problem al  ovaj put
ako hoce enk tera diverziju  sv-a ne pustam iz garaze dok se to ne zavrsi
On ima pritisak u cilindru ali kolicina ulja koji cilindar daje nije dovoljan da istera klipove dovoljno da bi motor kocio. Vi kako hocete ali ako nema nikakvo kocenje ne moze cilindar da bude problem, bar ne na 2004 godistu.
popusti srafove na obe kandze po dva milimetra i probaj onda da li ima kocnicu.
p.s.
Slusaj koga hoces ali radi kako ti pricam :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

ma nema ...sve cu oprobati pa sta bude radilo ...rekoh  vec ...
kad popizdim ide sistem eliminacije  jedno po jedno ...pa cemo videti sta je
ili ako mi pukne ludara samo cu reci da kupi sve komplet ...i bas me briga
:) 
u fazonu sta zna svinja sta je  dinja
(u ovom postu mislim na sebe tj  ako ne budem uspela da skontam sta je posle svega :D  )
Never ride faster than your angel can fly

:D