Glavni meni

Ktm exc250

Započeo Gavrolini, 20 Februar, 2020, 02:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ne verujem ni ja sebi pa sto bi drugi verovali :)

dzimika


Lazic

Citat: Gavrolini poslato 19 Maj, 2020, 13:47
Ne verujem ni ja sebi pa sto bi drugi verovali :)
[rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [klanjam_se] [srce] [srce] [srce] :-* [andjeo] :-[

Gavrolini


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

A tacno sam znao

Gavrolini


friziderdzija

'el sam rek'o na poèetku teme...'el sam rek'o....
sa'æe opet neki XT da licka i picka, pa sve iz poèetka...

Gavrolini

Od xt priznajem samo 2kf...ostalo je buranija. A 2kf em nema vise dobar em ja necu vise na krmacu sa kurblom. Uzeo sam nesto drugo i zamisli nemam nista da diram na njemu. Mislim da je jedini motor koji se pravi od 96 do dan danas bez i jedne izmene.

dzimika

#69
Ladno si uzeo DR650 SE model :D to lutko :D

Edit: Nemas nista da diras jer je prethodni vlasnik vec sve sredio kao ti :D Nego sta je uradio sa onim strancem?

Gavrolini

Citat: dzimika poslato 13 Jul, 2020, 07:21
Ladno si uzeo DR650 SE model :D to lutko :D

Edit: Nemas nista da diras jer je prethodni vlasnik vec sve sredio kao ti :D Nego sta je uradio sa onim strancem?
stranac ide u delove na prodaju. Mislim da je okacio oglas na fb

dzimika

Bedak, on je bio skoro ceo, kolko rece samo cdi i bobina valjda falili

Taraba

Sta ces sa tom krmacom... to ko XT samo sa gorim vesanjem :D
Ili si gledao ovu dileju pa se predomislio?
http://www.youtube.com/watch?v=VJMYMC4jxKM#
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Samo si ljubomoran Tarabicu, nista vise :P

A gledao je ovaj klip i to je sigurno nesto sto ce nabaviti :D

https://www.youtube.com/watch?v=5DHxL2bL2nM#

Taraba

Nema ta saraga ni kocnice ni vesanje za 790.
Vi's da je morao da stavim amortizer volana da ne izgine sa tim :D
Dok sredis vesanje i kocnice - eto ti opet KTM.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Nisi bas u pravu, dr kosta preko jako malo, mislim da je u USA oko 5000$ a ktm je duplo od toga, cak i na snimku koji si postavio ima cena, mislim da za tu razliku u parama mozes da sredis vesanje i da ti ostane kusura, pogotovo sto au polovni delovi jeftiniji mozda nego kod nas a vala novih imas gde hoces i sve moze na kucnu adresu da ti stigne bez cimanja kao kod nas

Gavrolini

Ne znam kakvo je vesanje na fabrickom se
..ali na ovom su progresivne opruge napred, wilbers type 640 pozadi. I radi odlicno.

Gavrolini

Inace Tarabicu tvoj ktm je tacno 15kg laksi od fabrickog SE. Ovaj ima acerbis plasticni rezervoar i leovinci umesto fabrickog teskog auspuha a i tezina mi vise nije toliko bitna. Ne zelim vise da vozim tezak teren.

Taraba

To si rekao i prosli put, pa si opet uzeo rndalicu.... :D
Ti si covek sa dve konfliktne osobe - jedan koji zeli da lomi noge po sumi, i drugi koji bi u penziju, al mu ovaj prvi ne dozvoljava.

SE je super motor, moja dugogodisnja zelja za ADV touring, samo ih kod nas nema i delovi su kao da trazis za Buell.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Ne shvatas Tarabicu neke stvari,
Gavra zeli da vozi rndalicu, da lomi noge po sumi i sve sto ide uz to, ali onda shvati da ima nekog ko zavisi od njega i da nije vise tako mlad i kosti ne zarastaju tom brzinom plus samo mu jos to fali u svom ovom sranju sa nasim zdravstvom

Sto se delova tice jesi u pravu donekle, redak motor i jos redji delovi, mada za agregat jos i imas jer se isti agregat ugradjivao u freewind-a, dok drugi delovi opet mogu da se nadju po evropi, upgrade sto se tice dugih puteva je problem ali opet iz USA moze da se dopremi, kontejneri dolaze odande svakako