Glavni meni

bmw servo i-abs ili abs III.....ili zasto bi neko napravio tako kvaljiv sistem

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Februar, 2020, 13:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot


slave74

Optuzba da neko nekom pregazi macku motociklom je sama po sebi nebulozna. Da nisi pio pjan verovatno bi i pao...
Odnesi komsiji svako mace koje nadjes pored puta

ЯЭВОЛУТИОН

trenutno sam u dubiozi...

abs servo na kojem radim je crkao od pregrevanja motora....tranzistor koji ga pobudjuje....videcemo za ostalo....prvo da nadjem ko ce da vikluje 12v rotor...posto su ovde vikleri postali fini.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Citat: slave74 poslato 23 Februar, 2020, 14:49
Optuzba da neko nekom pregazi macku motociklom je sama po sebi nebulozna. Da nisi pio pjan verovatno bi i pao...
Odnesi komsiji svako mace koje nadjes pored puta

Kontam da me je prijavio negde i da su mu se smejali. Iskreno, ne znam da li bih pao, jer tu nisam isao preko 40 km/h, obzirom da je uzbrdica i da uvek idem drugom, a bukvalno je 20 m od moje kuce.

Nego mene zanima kako je znao da sam mu ja bas pregazio macku, narocito sto na motoru imam serijski top koji i nije mnogo glasan, tako da ne verujem da je uspeo da cuje.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot


megaidiot

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Februar, 2020, 14:56
trenutno sam u dubiozi...

abs servo na kojem radim je crkao od pregrevanja motora....tranzistor koji ga pobudjuje....videcemo za ostalo....prvo da nadjem ko ce da vikluje 12v rotor...posto su ovde vikleri postali fini.
aj napisi koji je motor u pitanju, mora da ima zamenski tj da je taj isti isao u dosta uredjaja. te absove je ionako radio podizvodjac al sad ne mogu da se setim imena firme.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF


Lazic


ninja66

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Februar, 2020, 14:56
trenutno sam u dubiozi...

abs servo na kojem radim je crkao od pregrevanja motora....tranzistor koji ga pobudjuje....videcemo za ostalo....prvo da nadjem ko ce da vikluje 12v rotor...posto su ovde vikleri postali fini.
Da li si resavao neispravnost ABS-a na FJR 1300 ?
Kad premostim na servisnom dzeku kako uputsvo nalaze - centrala radi i dobijam cimanje obe poluge kocnice. Ali ABS ne radi.

ЯЭВОЛУТИОН

treba proveriti senzore i zvezde i njihovu zaprljanost....trebalo bi da radi ako radi na premoscenju...nazalost "napredni sistemi" na motorciklu nemaju nacin da ocitaju da li je senzor ispravan.....dakle peske...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Februar, 2020, 12:21
treba proveriti senzore i zvezde i njihovu zaprljanost....trebalo bi da radi ako radi na premoscenju...nazalost "napredni sistemi" na motorciklu nemaju nacin da ocitaju da li je senzor ispravan.....dakle peske...
Hvala.
Bice da je tako nesto. Od nas 6-7 u drustvu , na 4 FJR ne radi ABS.

PECA BMW

Citat: ninja66 poslato 24 Februar, 2020, 12:34
Bice da je tako nesto. Od nas 6-7 u drustvu , na 4 FJR ne radi ABS.

Pa nije bre to bmw pa da toliki abs - ovi ne rade .  :P
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ninja66 poslato 24 Februar, 2020, 12:34
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Februar, 2020, 12:21
treba proveriti senzore i zvezde i njihovu zaprljanost....trebalo bi da radi ako radi na premoscenju...nazalost "napredni sistemi" na motorciklu nemaju nacin da ocitaju da li je senzor ispravan.....dakle peske...
Hvala.
Bice da je tako nesto. Od nas 6-7 u drustvu , na 4 FJR ne radi ABS.

https://www.youtube.com/watch?v=wnvrsY-UPf4#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Joe kickass

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Februar, 2020, 14:56
trenutno sam u dubiozi...

abs servo na kojem radim je crkao od pregrevanja motora....tranzistor koji ga pobudjuje....videcemo za ostalo....prvo da nadjem ko ce da vikluje 12v rotor...posto su ovde vikleri postali fini.

Daj koju sliku (elektronike, motora...).