Glavni meni

Popravka carbona

Započeo Gavrolini, 17 Februar, 2020, 21:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Da li znate nekog ko radi popravke i krpljenje carbona?

ЯЭВОЛУТИОН

carbon je epoxi armiran carbon vlaknima....ako je strukturalna popravka mozes i stakloplastikom, ako je estetska nece da moze......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Sta konkretno popravljas tj kakvo je ostecenje? Ako je estetski moze se zakrpiti ali ce biti vidljivo. Moze se popraviti i strukturno ostecenje tako sto se to mesto ojaca.
Radio sam kod drugara koji se bavi izradom karbonskih delova, pa nam je u jednom trenutku dosap karbonski ram od bicikle koji je napukao u jednom delu. Ojacali smo ga karbon kevlar platnom i funkcionise i dan danas.

Gavrolini

Imam stitnik auspuha koji bih voleo da sredim. Probijen je i napukao na par mesta.
http://i.postimg.cc/FFGFmNby/2020-02-17-19-44-26.jpg

Kanarinac

Mislim da ce ovde tesko moci da se odradi popravka, pre ce da se uzme kalup i da se pravi nov, a mislim da se to ne isplati tj verovatno na ebayu moze jeftinije da se nadje

ЯЭВОЛУТИОН

resio covek da popravlja a izlomice ga sledeci dan......moj drugar je kupio spoter da bu izvlacio bubotke na auspuhu na exc300....posto je bubotaka bilo posle svake voznje ozbiljno se namazao za peglanje lima......sad ga tri lokalna ozbiljna farbara zovu da pegla bubotke koji ne mogu da se pregituju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Marko je vise puta vrsio popravke karbona. Od sitnih delova do karbonskih ramova i pogona za bicikle.

Gavrolini

Verovatno nista od popravke. Iskusan majstor kaze da moze da bude lepo ali nikad vise cvrsto gde su prekinuta vlakna. Verovatno cu sam napraviti paukovu mrezu

PECA BMW

Ja bi ovo napravio od prohrom lima jer ocigledno trpi udarce stalne ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivicat

Samo sto karbon ne provodi toplotu.

Taraba

Nece stavlja nogu tamo - nije lud.
Karbon je bolji jer je elastican - udaris ga, on se savije i vrati.
Prohrom se savije i ostane savijen.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini


El Jefe

Купи нови карбонски штитник Гаврило, ово на слици ме подсећа на робију.
Друштво за заштиту од животиња

mkt

of topic
gavro jel to ona cvaja sto je bila u bg_u jedno veme 2015 te


u kakvom je stanju sad, tad je bila u losem




Gavrolini

Jeste ta. Stanje tuzno. Na srecu struja, agregat i ogibljenje su extra, sve ostalo jad i beda. Polako ga rasklapam celog i sredjujem sve.
http://i.postimg.cc/C5YjTdcR/IMG-20200219-144939.jpg

Gavrolini

Citat: El Jefe poslato 20 Februar, 2020, 01:20
Купи нови карбонски штитник Гаврило, ово на слици ме подсећа на робију.
A jbg na glanc nove ktm stavljaju takve jer najbolje stite.