Glavni meni

Koje ste skupove posetili ove godine? Utisci?

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 17:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

R.I.P.

Od moto skupova koje sam posedtio ove godine izdvajam
1. Moto susret Umag
Iako je poèetkom maja meseca bilo oèajno vreme to me nije spreèilo da, zajedno sa suprugom, odem za Umag. Hmmm utisci ? Najbolji :))))))
2. Moto susret Smed. Palanka
extra sunèan dan, lepa organizacija , extra vo¾nja i dru¾enje :)))
 
ride in peace

sasamajstor

Volim da idem na skupove ali ne svakog vikenda vise radi voznje nego radi skupa.
Bio ove sezone prvo Ulcinj prijatno iznenadjen gostoprimstvom moja preporuka,Sarajevo standasrno svake godine,Sm.Palanku sam slucajno otisao usput zadrzao se celih 30 min.Uzice vasariste pravo ali simpaticno,i Bratunac extra mada to i nije klasican moto skup mada tamo se osecam kao domaci.Sto se tice pucaca meni nesmetaju a i razbijaju monotoniju,i Valjevo lepo mesto.

DebeliZmaj

tek sad videh temu ... onaj na adi sto ej bio ;)
sreo zilion nekih ljudi koje znam iz totalno drugih pricha ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

goranvojska

meni skupovi sluze da vidim meni znane ljude a to sto pucaju .pa to je ikonografija susreta licno ne turiram jer me zao motora a ko to voli     pa boze moj .kako kazu stari latini.o ukusima ne treba raspravljati.

The One

Od¾aci - nama fino, èudna ekipa  [neampojma]
Zrenjanin - kod Vukova uvek èoporativno!
Smederevska palanka - vrlo ludo!
Debeljaèa - ki¹no al neumorno i neumereno dobro :)
Panèevo - kao kod kuæe!  [rofl]
Bela crkva - ujedno i letovanje  :D
Ada - familijarno, drugu noæ sam fizièki spreèena :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Toma RR

1.MK“Panonski vukovi“Zrenjanin:odlicna organizacija, puno ljudi ali su se razbezali kada je pocela kisa... onaj ko je ostao i malo pokisao sigurno nije zazalio... jako dobra svirka...
2.MK“No Limits“Kikinda: mesto prelepo, jako puna hlada, nije bio veliki odziv posto je u to isto vreme i skup u Sapcu...  vreme je posluzilo tog vikenda Kikindu... malo sto mi je zasmetalo sto su uvece svirali trubaci ali bilo je sve u svemu ok!
3.MK“De Wheels“Debeljaca:domacini ljubazni kao i uvek... lokacija odlicna... organizacija na nivou...skup nije organizovan radi vadjenja para ljudima vec  radi druzenja... hladovine i mesta za kampovanje na pretek... svirka odlicna... za mene jedan od najbolje organizovanih skupova u sezoni....
4.MC“Coyote“Pancevo: dobra organizacija,jako lepo mesto pored Tamisa... svirka na nivou... malo je bilo guzvanja ali dobro....
5.MK“Vrsac“Vrsac:kupanje na jezeru... domacini extra ljubazni... cene hrane i pica kao i u Debeljaci niske... kisa pokvarila malo skup... ali onaj ko je ostao gladan kuci sigurno nije otisao(domacini obezbedili prase  i jos mnogo pilica za DZ).... sve pohvale domacinima....   
6.MK“Muzlja“Muzlja:domacini prijatni i ljubazni,vreme je posluzilo skup sva  4 dana(cetvrtak,petak,subota,nedelja),puno mesta(stadion Lehel) ,nije bilo guranja i guzvanja... ekipa najbolja moguca... svirka je bila odlicna a tek striptiz i striptizete, ko je bio zna o cemu pricam... skup za svaku pohvalu...uvek cu ponovo ici kod brace Muzljanaca...
7.MK“Road Flyers“Muzlja:dobra organizacija,puno bajkova,za kampovanje jako lepo mesto sa puno hlada a opet za one koji ne kampuju puno sunca,mesto je po meni a i po drugima malo za tako veliki broj motora i ljudi ali sve pohvale za skup...
8.MK“Tornado“Kacarevo:prva motor zurka i otvaranje gluba,ekipa cela na jednom mestu,clanovi kluba Tornado su se istinski potrudili da organizuju ovu zurku i otvaranje kluba a verujem da ce prvi moto skup biti jos bolja.

Toma RR

Pucanje na skupovima mi ne smeta ako je  u granicama dobrog ukusa i zezanja tj sve dok traje svirka uvece do nekih 3h... najvise mi smeta kad je cinimi se u muzlji lik oko 4h ujutru  krenuo da puca neki lik  a u kampu mukla tisina,svi spavaju... a inace po mom vidjenju u Beogradu,Novom Sadu i Smederevu na skupovima ima najvise pucaca...

Dzigi Boy

Ne razumem sta nekome smeta pucacina????? Ako se nekom ne svidja taj ne ide i gotovo......ko da si otisao na more pa se nerviras sto se ljudi kupaju?????????????

Ni je ne pucam, ne turiram, niti spaljujem gumu, ali ako neko to radi ja podrzavam i tapsem......

Raja

Prosle godine sam bio svake subote na nekom skupu,sto sa opremom za prodaju sto motorom.Siguran sam da ono sto mi imamo u Srbiji nema niko u okruzenju.Ko kaze da nevoli skupove sve mi se cini da nije ni bio na skupu.Pa kako moze da se skupe nekoliko stotina motora i da svi budu isti kao bubice da nepiju da nepuse da nepucaju da nevoze motore da ne urlaju.pa sta bi bilo to pozoriste.Ja bi obavezao organizatora da ako nema sapcana budu u obavezi da pucaju bar 5 minuta i da zapale bar dve gume.Malo se zezamo da nebude ozbiljno.Ja na svakom skupu nadjem gomilu prijatelja i lepih stvari da uopste neprimetim stvari koje nevolim.Puno skupova je bilo dosta dobrih i vrhunskih a ima i onih koji nezasluzuju ni komentar.Nisu mi jasni ti organizatori,naprave lokalnu zurku lokalno okupljanje/sto je sasvim okej i za taj okvir odlicno/ i onda postave to na svim mogucim forumima. LJudi dodju ono medjutim,da nepricamo o losim stvarima. Izdvojio bi Sremsku Mitrovicu,Lazarevac,Bor,Smederevo,Uzice i bilo je tu jos poneki...

Gavrolini

ajde bre pa nismo mi Sapcani valjda najgori :)

Gargi

#50
Ja sam bio na par skupova, al bem li ga ni ne seæam se vi¹e gde. Gde god sam bio ako je ekipa dobra onda tu nema ¹ta da se doda. E da setio sam se...Valjevo mi ostade u seæanju jer sam se smejao kao nikad u ¾ivotu i 2 dana me bolela vilica, i usput mi osa uletela ispod majice i izujedala me na 5 mesta, popu¹en d¾oint posle 100godina, kupanje smrt hladnom potoku, sedenja noæu pored one vampir vodenice(a da nesam znao), zbog ribe koja nas je davila svojim sisama, bliznakinja koja uop¹te nisu lièile,ali su... [rolleyes]zbog nezaboravne vo¾nje do Tare i na kraju zbog pokvarenog bureka od kojeg sam 3 dana crkavao i nisam mogao ¾eni da objasnim da nije od piva [zena]...hm...stvarno èudan susret.  Inaèe skupovi su postali stvarno èista monotonija, sve na isti kalup...defile-pasulj-streetfight-svirka. Kad me neko pita..i ???? kako bilo na skupu??? Ja ka¾em....paaaaa bio defile,pasulj,stretfight i svirka. A i svi se bre znamo vi¹e ;D ;D ;D dosadi¹mo jedni drugima [blahblah] [blahblah] ;D ;D  Mislim da bi bilo krajnje vreme da se smisli ne¹to novo, interesantno, da se masa malo i zabavi,zajebava. Ovako se pola raje raziðe po lokalnim kafiæima i diskotekama. Ovo je moje lièno mi¹ljenje, sigurno ima onih koji misle...¹ta sad pa ovaj ¹uketa, ba¹ su dobri skupovi.... Ja æu i dalje iæi po tim istim skupovima jer mi se eto ide negde, da se provozam, da maznem pivce, a i da vidim te dosadne lepe face :-*...i jo¹ ako svira Ðole David ...ihaaaaaj [yahoo] [yahoo] ;D . [cheers] [cheers]
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

CADILLAC

 [clapp]...KNM BMW Vrsac, tradicionalno dobra organizacija, apsolutno BEZ pucaca auspuha, BEZ paljenja guma, odlicni domacini, dobra hladovina, dobrodosli i drugi bajkeri, a ne samo vlasnici BMW-a , za koje je inace skup  specijalizovan, tamburasi,...10+
BMW BoxerClub Pancevo 666

Che

Citat: CADILLAC poslato 01 Februar, 2011, 09:09
[clapp]...KNM BMW Vrsac, tradicionalno dobra organizacija, apsolutno BEZ pucaca auspuha, BEZ paljenja guma,

A cime da pucaju? :D

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

gorki

THINK BIKE !

Che


ACO610

#56
Ove  godine   bio  sam  na  trinaest  (baksuzan  broj)  ;D  skupova  ako  neraèunam  skup  matiènog  kluba  IL PARADISO  iz  I.  Sarajeva. Pozdrav.  

ACO610

#57
Citat: Charuga poslato 12 Decembar, 2010, 20:17
Slucajno sam bio na Sokolcu inace nepodnosim moto skupove upravo zbog vec pominjanog...alkoholiisanja.....pucanja turiranja itd...... ko voli nek se pali na to.... ja se jednostavno najezim kada vidim takav odnos prema motoru.....
I iskreno nemoze me niko ubediti da su ljudi koji to rade istinski ljubitelji motora......

Ima  svega,  ali  najbitnije  je  da  gura¹  svoj  fazon,  ko  voli  nek  izvoli. Pozdrav  dru¾e.    [cheers]

------------------------------------------------------
ne briste [/quote] [/quote] [/quote] [/quote]  
sluzi to necemu

Bane sid

pozz.da podelim i ja neko iskustvo sa vama obisao sam dosta skupova ali nekako mi je naj drazi u sarajevu,potrudicu se i ove godine da odem.

Sandokan

u 2010. godini dosta skupova je sjebala kisa.inace meni je skup ko skup nista narocito,odlazim na njih da se vise vidim sa drustvom i rajom iz drugih klubova,i da vidim jos malko sta nam je preostalo od zemlje
vozi i uzivaj