Glavni meni

Koje ste skupove posetili ove godine? Utisci?

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 17:55

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

MIKA ARHANGEL

Citat: Dr. Pop poslato 12 Decembar, 2010, 16:53
Citat: MIKA ARHANGEL poslato 12 Decembar, 2010, 00:56
Bio sam skoro svakog vikenda po nekom skupu, samo ne secam se svakog skupa kako je bilo iz objektivnih razloga. ( secam se do supe )
A jes i ovo da ne zaboravim da kazem : vredi otici opet

Mogao si bar izdvojiti va¹ skup, po meni je bio okmesto u Crvenki je bilo vrhunsko, mada malo prohladno za dane skupa, jedina zamerka Klopa, oèaj, sve ostalo OK...
Dr.Pop izgleda da mesas babe i zabe. Mene i ARHANGEL MK klub nemoj da mesas sa skupom u Crvenku.To u Crvenki je bio neki skup momaka koji su sa falch imenom pravili moto skup i neka im je na cast.Ocito ne poznajes moto scenu ili nikada nisi usao u privredni registar da bi vidio ko je ko.Ali nije ni vazno ne zameram ti,nisi obavesten.Uostalom zasto bih stalno morao da se objasnjavam i ispravljam sa nekima i da opravdavam moje postojanje i postojanje mojeg kluba ( jednog od najstarijih u zemlji Srbiji ).Izvinjavam se na mali Off

Dr. Pop

Takav naèin razgovora nije primeren, ali o tome æe mo na pp....
MK Arhangel

Panta Zemunac

Ne bih sada redosledom po datumu, veæ po seèanju...

Sremska Mitrovica...naj golemi, sa naj golemi kotliæ!!
Obrenovac...ki¹a!!
©abac...ki¹a!!
Baro¹evac æu pamtiti po padu, pred sam kamp :'(!!
Le¹nice...po prelepoj prirodi!!

®ao mi je ¹to nisam mogao iæi na skup u Istoæno Sarajevo i u Banju Koviljaèu!

Sve u svemu, skupove ne vezujem ba¹ za vreme, veæ za dru¹tvo i sam oseæaj! Normalno da æu iæi jopett...ka¾em, opu¹tenih par trenutaka, provedenih sa prijateljima, nema cenu!! [thumb_up] [thumb_up]

Charuga

Slucajno sam bio na Sokolcu inace nepodnosim moto skupove upravo zbog vec pominjanog...alkoholiisanja.....pucanja turiranja itd...... ko voli nek se pali na to.... ja se jednostavno najezim kada vidim takav odnos prema motoru.....
I iskreno nemoze me niko ubediti da su ljudi koji to rade istinski ljubitelji motora......

serbduck

 

Ove godine sam obisao vecinu skupova.

Nikada pucao !

Nikada divljao !

Ne pijem. Za celo leto popijem 5 piva.

Idem da se vidim s drugarima.
 
  Ekstremne situacije koje opisujete se i meni gade. Ipak preteraste jer je toga jako malo.

Ima "pucaca"  , ali oni svima smetaju, pa se obicno brzo smire.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Panta Zemunac

Pa ni meni nije ba¹ drago da slu¹am 'odlazak u crveno', pogotovo ako poku¹avam prozboriti koju sa drugarima ali to je sastavni deo skupova. I alkohol se ne sla¾e sa kw/ma i brzinom a opet...ljudi smo,neko voli da o¾e¾e!
Ba¹ u Smederevu, koje sam zaboravio pomenuti, a koje mi je ostalo u seèanju i po akciji policije, koja je saèekivala bajkere u samom gradu i preslu¹avala ih..takmièili su se, ko èe jaèe zapucati a ja nisam imao èepove za u¹i...ali ne mogu ba¹ birati kad ¾elim biti sa drugarima! [neampojma]
Nisu oni jedina brigaa i smire se posle par pivca!

Gavrolini

Citat: Charuga poslato 12 Decembar, 2010, 20:17
Slucajno sam bio na Sokolcu inace nepodnosim moto skupove upravo zbog vec pominjanog...alkoholiisanja.....pucanja turiranja itd...... ko voli nek se pali na to.... ja se jednostavno najezim kada vidim takav odnos prema motoru.....
I iskreno nemoze me niko ubediti da su ljudi koji to rade istinski ljubitelji motora......

a zasto mislis da nisu ljubitelji motora? Boca cija je inace cuvena pucaljka je clan mog kluba. On je sigurno jedan od najvecih ljubitelja motora. Pucaljka je jednostavno pravljena samo za pucanje i nista vise. To nije motor koji on vozi ,to je jednostavno igracka koja sluzi tome cemu sluzi. I ne mogu da verujem da bajkeru smeta zvuk motora i pucanje. Ja sam prisustvovao na brdo sustreta kad je vise stotina ljudi bilo okupljeno oko Boce dok izvodi svoju tacku sa ritmickim pucanjem i svaki put je dobijao aplauz. Cak ga je i bubnjar jednog poznatog benda 30min ispitivao koji instrupent inace svira jer nije verovao da neko muzicki ne obrazovan totalno moze sa motorom takav ritam da pravi. On nikad nije pucao nocu kad se sve zavrsi. E sad imamo par neobuzdanih clanova koji uzmu od njega kljuceve pa pucaju do iznemoglosti ali to nije boca niti je on za to kriv. A da voli motore ...voli!!!

Panta Zemunac

Znao sam jednog koji nije ne¹to preterivao sa piæem, nije 'divljao' sa bajkom, nije nikada ni pucao ali se na Zlatiboru, '09g. strovalio ljudima na glavu, sa bajkom, posred njihovog ¹atora, noæu dok su spavali....de¹ava se ali skupovi imaju neku dra¾. Da li æete kao ja na dan ili na ceo vikend ili neæete uop¹te doæi, to je svaèiji izbor!! [cheers]

Charuga

Citat: Gavrolini poslato 13 Decembar, 2010, 00:41
Citat: Charuga poslato 12 Decembar, 2010, 20:17
Slucajno sam bio na Sokolcu inace nepodnosim moto skupove upravo zbog vec pominjanog...alkoholiisanja.....pucanja turiranja itd...... ko voli nek se pali na to.... ja se jednostavno najezim kada vidim takav odnos prema motoru.....
I iskreno nemoze me niko ubediti da su ljudi koji to rade istinski ljubitelji motora......


a zasto mislis da nisu ljubitelji motora? Boca cija je inace cuvena pucaljka je clan mog kluba. On je sigurno jedan od najvecih ljubitelja motora. Pucaljka je jednostavno pravljena samo za pucanje i nista vise. To nije motor koji on vozi ,to je jednostavno igracka koja sluzi tome cemu sluzi. I ne mogu da verujem da bajkeru smeta zvuk motora i pucanje. Ja sam prisustvovao na brdo sustreta kad je vise stotina ljudi bilo okupljeno oko Boce dok izvodi svoju tacku sa ritmickim pucanjem i svaki put je dobijao aplauz. Cak ga je i bubnjar jednog poznatog benda 30min ispitivao koji instrupent inace svira jer nije verovao da neko muzicki ne obrazovan totalno moze sa motorom takav ritam da pravi. On nikad nije pucao nocu kad se sve zavrsi. E sad imamo par neobuzdanih clanova koji uzmu od njega kljuceve pa pucaju do iznemoglosti ali to nije boca niti je on za to kriv. A da voli motore ...voli!!!

Nebih da raspravljam o tome izneo sam samo svoje misljenje...... ja ako nesto volim zao mi je da ga maltretiram..... volim i svoj zivot pa se zato verovatno nebih usudio da se "nalocem" i sednem na motor.... a to da nesmeta buka..... meni smeta... sedis za stolom i trudis se da pricas a 2-3 sata sa 2-3 minute pauze motori se uvrcu u crveno...pale gume....pucaju.... a ucesnici i deo oko njih sa pijano iskezenim i euforicnim facama u nekom svom transu... verovatno im je to najludji provod.... meni nije neka se niko nevredja.....

Dzigi Boy

Ja nisam neki fan moto skupova, ali kada ekipa ide idem i ja, bio sam ove godine u Umagu po drugi put i to je stvarno skup koji vredi videti, napravio sam u turi skoro 3000km i bio sam 13 dana....

Bio sam u u NS sto je i logicno, i malo su mi svi bili previse pijani, a sokirao sam se kada sam video pandure skuterase toliko pijane da nisu mogli da stoje na nogama, znaci necuveno!!!!!! i sutra takav alkoholicarski pandur treba mene da zaustavi i da mi soli pamet????????????????

I bio sam u Rumi, tamo je bilo dobro i pevao je Jura Stublic sto je sasvim OK. znaci skroz pristojan skup.....

pit



                   Nis na ''Nocne vukove.Organizacija bilo odlicna samo je kisa zeznula malo ,ali je bilo mnogo poznatih bajkera iz cele Srbije a skup je pocastvovao i licno Hirurg iz Rusije vodja Nocnih vukova....mnogi su se slikali s njim.
                  Posle dve nedelje opet Nis ...uobicajen skup kao i proslih godina.Moz da prodje.
                  Jagodinu posetio na kratko ,uvek vredi otici,mnogo bajkera iz cele Srbije.
                  Zajecar extra kao i uvek ,ove godine ga ukomponovali da bude zajedno sa Gitarijadom pa je bilo do jaja  grad doveo poznate muzicare bina vrhunska....mada bajkeri i ovi kako se kaze rokercici nekad i nisu kompatibilni al ok nema veze ...vredi otici u svakom slucaju.
                   Bor se ne propusta na prelepom mestu  na borskom jezeru,domacini na visini zadatka.MOJ FAVORIT.             
                   Paracin ,super zezanje odlicna lokacija,vidi se da je skup uradjen da bi se ljudi druzili ,domacini se potrudili bas .
                   Odmah posle Paracina iste veceri se spustim do Svrljiga i odusevim se iako moto zurka dosta bajkera a ljudi iz Svrljiga nagrnuli ko da igra mechka....atrakcija.
                   

Admiin

Meni pucanje ne smeta, sta vise i ja volim da pucam.

Admiin

A ovi ajnspricasi se ljute sto ne mogu i oni da pucaju.  [rofl]

Charuga

Citat: Admiin poslato 15 Decembar, 2010, 12:41
A ovi ajnspricasi se ljute sto ne mogu i oni da pucaju.  [rofl]

Bravo...provalio si nas.... [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [ludak]

pit


      Sto se pucanja tice ...simpaticni su mi neko vreme ...al kad ga preteraju ja se obicno pomeram odatle ako imam gde ako ne jbg trpim sta cu...
       Ne mislim da je to izuzetna atrakcija al kapoiram da je to deo vasara gde sam dosao.Isto kao preglasna muzika od koje nemoz da poricas sa drugarom.
      Organizatori bi trebalo da se malo preispitaju zasto se na pojedinim skupovima moze naci vise bajkera po gradskim kaficima nego na skupu a vecinaim ima tablice drugih gradova.

Panta Zemunac

Da ne ispadne sada, kako sam ja dao podr¹ku 'pucaèima'...samo sam hteo reæi da zastupam tezu da svako ima pravo da radi sa svojim bajkom ono ¹to, ja sa svojim ne bih! Sama buka smeta svakom, posle samo 15min a kamoli du¾e. Meðutim, bio sam, recimo u Le¹nicama (nisam siguran da sam pravilno ime napisao), gde nisam èuo ni jedno rokanje. Ne ka¾em da mo¾da nije bilo ali dok smo Serbduck i moja velikost tamo bili, niæ od toga! Zato u Smederevu, umalo pivska èa¹a nije pala sa stola od vibracija.
Prosto, ne moguæe je napraviti skup a da svi budu zadovoljni...Nekome je hrana gu¹t i ako ¹ta zafali...to je u¾as...Nekome su WC/i, noæna mora...Ume i vreme da zabiberi kao u Obrenovcu i ©apcu...ali za mene je skup i sama priprema sa odlaskom, taj put jo¹ ako je u dru¹tvu, razgledanje tuðih bajkova, dragost kada si sa nekim tebi znanim...ma sve do momenta kada se umoran strovalim u svoje gnjezdo da odmorim i spremim utiske, sve je to SKUP!
Ne seèam se u kom sam to mestu bio, pored Ibarske, kada je grupa bajkera dovela trubaèe. Momci opeglali duvku po'sata i oti¹li...posle se digla frka tipa ''a ¹ta æe trubaèi na moto/skupu''...tako da se ne mere svima udovoljiti!
Isto tako treba dati za pravo i onima koji ne misle da se sa time maltretiraju...pa ko ¹ta voli!!

serbduck



  Lazarevac koscati...trubaci i kisa...i ladno pivo u dobrom drustvu...

  Za svakog po nesto...

  Dobri su skupovi.

  E, ako odes sam i nikoga ne poznajes - moze da bude truba.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mrle

Citat: serbduck poslato 15 Decembar, 2010, 14:21


  E, ako odes sam i nikoga ne poznajes - moze da bude truba.



ja sam pre par godina oti¹ao u ©abac, sam. Muvao se sat vremena po skupu, naleteo na Yomana, on me odveo do Gordana, pita, rajka pitona... bilo je mnooogo dobro.


inaèe, volim da idem na moto skupove, ne pucam, malo nekad u crveno, i obavezno se ole¹im od alkohola.

Panta Zemunac

Citat: serbduck poslato 15 Decembar, 2010, 14:21
Lazarevac koscati...trubaci i kisa...i ladno pivo u dobrom drustvu...
  Za svakog po nesto...
  Dobri su skupovi.
  E, ako odes sam i nikoga ne poznajes - moze da bude truba.

Da, Lazarevac (spasiba tavar¹)...uf, bre pa ja sam samo stobom opeglao sedam skupova a ti si jo¹ koliko!?! [thumb_up]

ASTRAL MC

 Nis,MGNW lepa organizacija,dosta clanova ukljucujuci i predsednika Vukova licno,samo je kisa zajeb... stvari..
S.Palanka organizacija ista kao i prosle godine,cinimi se da su i posetioci bili isti,odlicna svirka i to je to...
Zlatiborska organizacija opet slicna kao i prosle godine samo Atomci su doveli dosta ljudi,sve ostalo klasika...
Paracinci su kao i prosli put ogranizovali dobar skup,samo je klopa bila splacina od pasulja i oni klinci koji su skavlikali u      polunarodnjackom fazonu Partibrejkerse,ali domacini su na nivou...
Kojoti su po meni napravili vise manifestaciju gradskog tipa za vreme novogodisnjih praznika,Vojvodina ima dosta motorista zato je bilo i puno kao sipak (metafora ;),svirke preglasne za vreme posle 1 ujutru,ali bilo je ok...
Za Bovansko jezero nemam nikakav komentar...
I na kraju nas skup u Krusevcu,dobro zezanje i opet kisa pokvarila sve..