Glavni meni

Koje ste skupove posetili ove godine? Utisci?

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 17:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Dakle, pitanje je jasno. Gde ste bili? Kako je bilo? Vredi li otici sledece godine?

Dzambo

Bio sam u Sapcu... bilo je blatnjavo, zaglavio sam se sa autobusom... Gavra je bio u elementu... ;D ;D :D

Gašpar

Ja sam bio samo u Beloj Crkvi, inace ne preferiram ovaj vid moto desavanja.
Sto se mene tice, nista specijalno... Kazu da je to jedan od boljih skupova u drzavi, mene onda samo zanima kakvi su ostali  :o

MIGE

ja u principu volim moto skupove.nazalost ,ove godine sam posetio samo dva,zbog manjka vremena a viska obaveza  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
bio sam na adi i u vojci   :-[ ili vojki,ebem ga   :D

Arpad

Ja volim skupove i posecujem ih kad imam vremena e ovako :Smederevo dobar skup ,Mc Srem ogroman skup dobar,Panonski vukovi Zranjanin upropastila kisa,Civija Sabac upropasti kisa i onako dosadan nista se ne menja godinama,Duhovi Ljeljenca Bosna upropasti kisa ,Zyntarew Senta dobar skup,Ns Raiders Novi Sad uh bilo je dobro drustvo,Mk Il Paradiso Sarajevo dobar skup puno ljudi a put preko Romanije extra,Red Fields Rumenka mala ali odabrana ekipa inace sjebb kisa,Predators Valjevo mladi ljudi ali se trudili bice od njih nesto,Mk Kula nije lose,Mc DeWheels Debeljaca dobar skup dobro drustvo uvek,Mc Patriots Temerin e ovo prepustam drugima jer sam u organizaciji ali po mom misljenju rastemo,Kojot Pancevo onako,Mc Daimler Farkaslaka Rumunija put extra po Karpatima skup unistio kisa,Road Flyers Muzlja na malom mestu velika guzva ali dobar skup,Black Dog Becej dobar skup kao i uvek,Moto klub Fruska Gora Irig mala al dobra,Takmicenje stunt raidera Mezobereny Madjarska extra provod,e toliko od mene ja sam se svugde extra proveo  ;) :P [cheers] [yahoo]

bucow

ove godine nisam ih bas sve ispratio negde do pola sezone a onda sam se slupo i ostatak propustio  [uuups]
ove sezone je po meni kisa upropastila dosta skupova inace su organizatori dosta poradili u odnosu na proslu godinu sto se tice organizacije
nebih mogo da izdvojim ni jedan uglavnom su svi slicni  [cheers]

Gavrolini

svaki skup je menje vise dobar ako je ekipa sa tobom dobra,oni sto se zale da je zanjih pola sata rucka nestalo kupus salate ne treba ni da dolaze. U Sapcu je ove godine mnogima skup pokvarila kisa mada to clanovima mk.Batana nije uopste smetalo,ko je bio zna sta pricam!

Stuntoholic

#7
Bio sam na moto susretima na kojima sam nastupao, inace ne gotivim ovakav vid moto okupljanja..
Volim da popricam sa nekim, saznam nesto novo, vidim neki novi motor ili tako nesto, ali ne mogu da shvatim one likove koji se napiju pa 2min drze motor u blokadi ili se zalecu po ulicama itd, itd...
Inace u Novom Beceju je bila dobra organizacija, u Zrenjaninu takodje, ali je kisa sprecila veci odziv ljudi..
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Gavrolini

Citat: Stuntoholic poslato 22 Oktobar, 2010, 14:21
Bio sam na moto susretima na kojima sam nastupao, inace ne gotivim ovakav vid moto okupljanja..
Volim da popricam sa nekim, saznam nesto novo, vidim neki novi motor ili tako nesto, ali ne mogu da shvatim one majmune koji se napiju pa 2min drze motor u blokadi ili se zalecu po ulicama itd, itd...
Inace u Novom Beceju je bila dobra organizacija, u Zrenjaninu takodje, ali je kisa sprecila veci odziv ljudi..
zamolicu te da ljude koje ne poznajes ne nazivas majmunima...mnogi od moji prijatelja piju i drze u blokadi motor po skupovima. To sto oni vole tako da se zezaju nikako ne znaci da su majmuni. O manijacenju po gradskim ulicama ima druga tema.

MIGE

Citat: Stuntoholic poslato 22 Oktobar, 2010, 14:21
Bio sam na moto susretima na kojima sam nastupao, inace ne gotivim ovakav vid moto okupljanja..
Volim da popricam sa nekim, saznam nesto novo, vidim neki novi motor ili tako nesto, ali ne mogu da shvatim one majmune koji se napiju pa 2min drze motor u blokadi ili se zalecu po ulicama itd, itd...
Inace u Novom Beceju je bila dobra organizacija, u Zrenjaninu takodje, ali je kisa sprecila veci odziv ljudi..
mislim da nije lepo nikoga vredjati.sta je svrha moto skupova?druzenje,zezanje,alkohol,neka sitna takmicenja i to je to.nazivati 95% ucesnika skupova majmunima,mislim da je neprimereno!  [veryangry]

Stuntoholic

Izvinjavam se, nisam tako mislio, promenicu to.
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Dr. Pop

Bio sam na solidnom broju skupova ove godine , ono ¹to mogu izdvojiti jeste Banja Koviljaèa, dobra organizacija i po meni sve na zavidnom nivou, i Predators Valjevo mislim da su napravili veoma lep skup uzeæu u obzir da su mlad ali veoma perspektivan klub .
Od ©apèana se oèekivao ok skup, tako da tu nema ¹ta da se komentari¹e, op¹ti utisak bi bio bolji da nije bilo ki¹e....
MK Arhangel

Laki-zr

Citat: Stuntoholic poslato 22 Oktobar, 2010, 14:21
Inace u Novom Beceju je bila dobra organizacija
Takodje bio sam na dosta skupova ali Novi Becej se pamti,i naravno sledece godine ne propustite...

SSZGO

ja sam ove godine bio na 3 skupa

na dva protesta

i na skupu na adi sam bio na defile voznji...


sa protesta


sa defilea na adi




oba protesta su bila dobra, toplo vreme puno motora...
jedino sto protest niej uspeo za Q ali ajde :)

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dul-boy

Ove godine sam bio u Trebinju(skup nista posebno ali voznja do tamo vrh...Bileca -Trebinje...najbolje krivine u mom zivotu),Kosovska Mitrovica(sjajan koncert,skup u skolskom dvoristu guzvanjac,voznja extra kad se izdvojis iz grupe...posle Kraljeva krivine do BOLA),Zlatibor(Moj najomiljeniji skup ove godine lose organizovan...voznja do Zlatibora vrh,problem je sto ove godine posle Ljiga asfalt ispucao pa su ga krpili katranom tako da kliza)Sremska Mitrovica (Jedan od boljih skupova ,steta samo sto nije pored Save i jedini skup koji je ove godine bolje organizovan  ,generalno 90%SKUPOVA  su za klasu losiji od predhodnih godina)Lazarevac (Izuzetan skup,na vestakom jezeru`Ocage`uvek dobar i izuzetno lepe DEVOJKE)Koceljevo(ppre moto zurka nego skup losa organizacija gladni para i Riblja corba odsvirala ove godine najlosiji koncert u zivotu)Ruma(gladni para lose mesto ...dobar koncert)Uzice(solidan skup dobro druzenje na lepom mestu...bilo je nekih lokalnih dzibera koji su mi malo pokvarili sliku)Obrenovac(na izuzetnom mestu ove godine `van gog`pretvorio skup u vasar)Sabac(Sjajan skup na sjajnom mestu,ako mozete da iskulirate `pucace`,ove godine bio potop) i to je to toliko od mene...

dul-boy

I da zaboravih Smederevo (prvi skup u sezoni pa svi hrlimo...gladni para,lepo mesto pored Dunava i svake god. se smrznemo ko P.) i Beograd(familija svake godine napravi odlican) moto skup,mada mi se cini i da su se i oni malo zasitili skupova a i vreme ih nije posluzilo)

Atirudra

Bio sam na nekoliko , od onih boljih mogu spomenuti skup u Zrenjaninu i u Adi . Na oba skupa sam otiso na kratko, iskreno da kazem volim motore i druzenje al mrzim buku , tako da je super al na kratko. Na oba skupa bilo mnogo raje i iz inostranstva, bili su ogromni po broju ucesnika, vredi ici na ova dva mesta jer su odlicno organizirani u svakom pogledu. U ADI mislim da je jedan od najvecih skupova uvek i super im je program,osim bendova ima i raznorazne sege , predstave humora takmicenja itd. Bilo je leto vruce i na ogromnom prostoru mnogo bajkera, oma pored je i bazen , koji je isto veliki za osvezenje tako da je uzvanje moze se reci 200 posto. U Zrenjaninu nisam ostao na nocni program jer je 130 km od SU i NE SPAVAM na susretima,ni u satoru ni pod drugim uslovima. Noc je za odmor i uz svo postovanje i ljubav ka motorima i svemu oko motora uvek se nade par idiota koji turiraju u po frke noci ujutro u 3 - 4 , i to mi bas ne ide u sklop uzivanja tako da izbegavam takovu situaciju. Ako se moze spavati dalje od bukeotici cu i dalje na neki susret nije daljina prepreka cak sta vise to je interesantnije. Eto toliko o ovim suretima. Bilo je na Palicu , bila bruka doslo par motora maltene na dve ruke se moglo izbrojati, vidio sam iz vana, isto vremeno je bilo i u Senti , tamo sam proso isto pored na ulici, tamo je bilo mnogo vise ucesnika, prosle godine sam ostao duze u Senti , bilo je jako interesantan program, tako da SENTU mogu preporuciti , naravno ako je isto vreme neki veci skup negde drugde onda bolje ici tamo.  [blahblah] Susrete volim jer dolazak do njih je voznja motora koji je najveca draz, nisam za alkohol ni za buku tako da ostanak je dosta vremenski ograniceno barem za mene. Da nadem neko pravo drustvo sigurno da bi se stvari promenili. Puno pozdrava svima [yahoo]
UHH skoro zaboravih, bia saa na moto cross takmicenju u -na Gornjem Bregu kod Sente, bilo je EXTRAAAA,puno raje gledalaca, hrane , shoping satora , bajkera i prasine do besvesti, inace organizuju vise puta godisnje vredi jednom videti, osim toga bio na Moto Cross takmicenju kod male pijace , uredili su teren i dobili international permition za takmicenja, prostor je ogroman , dolazi mnogo raje , interesantan je program. ehh sad je kraj VOZ -D -raaa
[rofl] cekaj malo bio sam i u Odzacima , veliki skup i prostor, program nisam saceko ne znam kakaff?!? Voznja do tamo jako interesting, po sumama i krivinamasmo uzivala (tada jos na Yamahi TDR 125 nisam znao sta je Honda TA )
-------------- -_- ---------------

Atirudra

neke od fotki su obradeni u fotoshopu koji nisam legalno nabavljao:) da bi dobili artisticki ugodaj ako nekome to lezi nek izvoli zato su neke fotke u crno beloj kompoziciji sa jednombojom propusteno. Jos fotki iz Odzaka i Moto Cross takmicenja
Gornji breg bas pred donje poljane :) Centar sveta maltene [rolleyes]
-------------- -_- ---------------

MIKA ARHANGEL

Bio sam skoro svakog vikenda po nekom skupu, samo ne secam se svakog skupa kako je bilo iz objektivnih razloga. ( secam se do supe )
A jes i ovo da ne zaboravim da kazem : vredi otici opet

Dr. Pop

Citat: MIKA ARHANGEL poslato 12 Decembar, 2010, 00:56
Bio sam skoro svakog vikenda po nekom skupu, samo ne secam se svakog skupa kako je bilo iz objektivnih razloga. ( secam se do supe )
A jes i ovo da ne zaboravim da kazem : vredi otici opet

Mogao si bar izdvojiti va¹ skup, po meni je bio okmesto u Crvenki je bilo vrhunsko, mada malo prohladno za dane skupa, jedina zamerka Klopa, oèaj, sve ostalo OK...
MK Arhangel