Glavni meni

Moto sajam 2020

Započeo pajaxsg, 15 Februar, 2020, 22:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pajaxsg


Da li se isplati uzimati opremu na sajmu, generalno kakve su cijene? Da li bude jeftinije u odnosu na redovne cijene u prodavnicama? Kakav je izbor?
Sto se tice opreme, trebala bi mi jakna, hlace, rukavice, obuca, generalno sve osim kacige  :D

mareskin

Citat: pajaxsg poslato 15 Februar, 2020, 22:29

Da li se isplati uzimati opremu na sajmu, generalno kakve su cijene? Da li bude jeftinije u odnosu na redovne cijene u prodavnicama? Kakav je izbor?
Sto se tice opreme, trebala bi mi jakna, hlace, rukavice, obuca, generalno sve osim kacige  :D

Prednost je ¹to ima¹ vi¹e prodavnica na jednom mestu. Ja sam kupio nekoliko kaciga, èizama. rukavica itd. i cene jesu bile povoljnije. Ne koliko mo¾da neko oèekuje, ali ja sam pro¹ao jeftinije.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Ja sam pratio neke kofere za motor , dve nedelje pred sajam su poskupeli 40% a na sajmu smakli cenu 20% . Naravno odustao od toga .

Jos par slicnih slucajeva sam cuo , pa i prati malo cene .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

milomir22

Na sajmu je djoka zestok, ja prosle godine jurio gume, na sajmu sa nekom ekstra ultra akcijskom ponudom bile 20 evra skuplje nego kod mene ovde u KG-u. Dunlop qualifier 160/60i 120/70  zr17 dimenzija.

E sad, ako ides da gledas sta ima, kao i vecina nas, poneses $ pa gledas i mozda naleti nesto. Samo ne ocekuj previse.


Doziveh deja vu, svake godine neko otvori istu temu s istim ovim pitanjem uoci sajma.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Налети понешто на сајму, рецимо мој је комшија после дваес триес година нашао кацигу за себе. Он носи XXXL, па ако и нађе величину, она му мала. Најсигурније је дa нађе XXXXL, ал нема нигде
Друштво за заштиту од животиња

SSZGO

sve sto kupujem ikada kupujem na amazon.com ili najvecim web sajtovima. ne secam se proteklih 5 god da sam nesto kupio u radnji a da nije strucna oprema
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Ivicat


jevta

Citat: SSZGO poslato 17 Februar, 2020, 16:34
sve sto kupujem ikada kupujem na amazon.com ili najvecim web sajtovima. ne secam se proteklih 5 god da sam nesto kupio u radnji a da nije strucna oprema




mali_zmaj

Citat: pajaxsg poslato 15 Februar, 2020, 22:29

Da li se isplati uzimati opremu na sajmu, generalno kakve su cijene? Da li bude jeftinije u odnosu na redovne cijene u prodavnicama? Kakav je izbor?
Sto se tice opreme, trebala bi mi jakna, hlace, rukavice, obuca, generalno sve osim kacige  :D
Ja sam se prosle godine ponovio sa jaknom i hlacama na sajmu!! Uboli me neki popusti!! Tako da su me Modekina jakna i hlace ispale oko 180 eura!! I to dobra jakna i hlace!! Extremno sam zadovoljan!! Mogao sam jos jeftinije proci,ali nije bilo broja!! Al mozda i bolje,dobio dosta bolju jaknu za 20 ak eura vise!!
jin-jang

SSZGO

Citat: Ivicat poslato 17 Februar, 2020, 17:40
sto?

veliki izbor, brza isporuka, garancija, mogucnost vracanja, placanje karticom ili paypalom, placanje na rate...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Ivicat

Samo sto ne mozes na Amazonu da na primer probas kacigu da li ti odgovara. A da se zezam sa vracanjem, ne pada mi na pamet. Ne zelim da gubim vreme na tu igranku.

dzimika

Jel se zna mozda ko ce se biti na sajmu ili je jos rano? Cisto da znam da li da ga idem na njega da jurim neku opremu ili da pojurim sad pre sajma

UFF

a ja cu opet da zaboravim da posaljem mail za press pass

Kanarinac

Brate ni kad je onaj normalan sajam nema nista, a kamoli za ovaj sakati. Isto ko i sajam ski opreme, platio im ulaznicu, a nista zivo nema