Glavni meni

Opel Antara 2,0 CDTI 2007g Vlasnik

Započeo gixxer, 14 Februar, 2020, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Opel Antara 2,0 CDTI 110 Kw 2007g .Licno sam vlasnik .Cena je 5690 eu
-Registrovana do 17,04,2020
-Prosle godine sam je licno uvezao iz Austrije iskljucivo za licnu upotrebu, i imam o tome kompletnu dokumentaciju
-Auto je u izuzetno dobrom i ocuvanom stanju, enterijer bez tragova habanja, cist, uredan i nezagadjen, kompletno u fabrickoj boji , nikada ostecen ili farban
-Ima svu mogucu opremu, osim koznih sedista : Klima, Tempomat, Centralna brava na daljinski, Svetla za maglu, El. podizaci X 4, grejanje prednjih sedista, Zatamnjena zadnja stakla, Parking senzori spreda i pozadi, Senzor za svetla, ABS, ESP, Mod za voznju niz brdo pod opterecenjem, Ugradjeno je  Webasto grejanje tako sto je spojeno sa fabrickim, nema posebna komandna jedinica, nego se sa fabrickim komandama ukljucuje, auto pocinje da greje kabinu 1 minut nakon startovanja, Ugradio sam nakon carinjenja NOVU Steinhof vucnu kuku, uradio atest i tako napravio pregled  AMSS, Sve to je kostalo  450 Eu, tako da je kuka upisana u hologaciju i posedujem svu dokumentaciju o tome
-Fabricke 18 cola alu felne, sa Allseson gumama, tj gume su za sva 4 godisnja doba
-Originalna kilometraza, sigurno nije vracana 156000 km
-Uradjen veliki servis
-Stavljeno je novo kvacilo i nov plivajuci zamajac, pre nego sto sam ga uvezao, mada za tim jos nije bilo potrebe
-Promenjeno ulje u menjacu i u oba diferencijala
-Katalizator i DPF filter NISU odstranjeni niti ponisteni, kao na vecini vozila kaja se prodaju
-Motor besprekorno pali i radi, ne izbacuje nimalo dima pozadi niti na cepu, turbina perfektna

Ne prijavljuje nikakve greske

-Automobil je pravi domacinski, bez ikakvih vidljivih ili skrivenih mana
-U voznji bez i najmanje zamerke
-Pogon 4 X 4 ispravan
-Ovaj automobil se mnogo razlikuje od mnogih oglasenih, dodjite i uverite se u validnost onoga sto sam napisao u oglasu
-Iako svi prodavci to napisu u oglasu, odgovorno tvrdim da je takav da apsolutno NE treba nista trositi na njega

-Prodajem ga samo zato sto sam kupio noviji auto
-Moze se pogledati i isprobati u Molu kod Ade u Vojvodini
-Hvala Vam sto ste do kraja procitali moj oglas,tel: 063-177-05-08




































gixxer


Lazic

Logièno, èim sam pomislio da zamenim gejmobil...