Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: OSVETE BAJKERA !?!  (Pročitano 413 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Panta Zemunac
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Super Tenere 750
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +90 (4%)
Zahvalnice: 14

14 Februar, 2020, 02:27 Ocena: 0
Ignoriši

rofl rofl rofl rofl

Upravo gledam drugi, razliciti snimak kako bajker u voznji, pokusavajuci autu da odvali retrovizor, gubi kontrolu i pada sa motora!?!  d'oh d'oh
Pa zar ne mogu da se sete da se pridignu i sa kljucevima od stana zveknu bocno staklo a ne da rizikuju bukvalno zivot?  ludak  nemam pojma nemam pojma
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2564 (23%)
Zahvalnice: 60

Odgovor #1 - 14 Februar, 2020, 11:02 Ocena: +1
Ignoriši

rofl rofl rofl rofl

Upravo gledam drugi, razliciti snimak kako bajker u voznji, pokusavajuci autu da odvali retrovizor, gubi kontrolu i pada sa motora!?!  d'oh d'oh
Pa zar ne mogu da se sete da se pridignu i sa kljucevima od stana zveknu bocno staklo a ne da rizikuju bukvalno zivot?  ludak  nemam pojma nemam pojma

Ti se baš nikad nisi iznervirao u životu Cheesy

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
Panta Zemunac
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Super Tenere 750
Kvalitet: +90 (4%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #2 - 14 Februar, 2020, 14:16 Ocena: 0
Ignoriši

rofl rofl rofl rofl

Ti se baš nikad nisi iznervirao u životu Cheesy

Ma kako nisam druze i to iz gaca da iskocim...oni su i trebali da reaguju ali ne na nacin da povrede sebe a krelcu nista. Ukazao sam na to samo iz razloga sto se nisu povredili jer su odmah ustali i podizali bajk...inace se ne bih izmotavao!
Pre 10tak leta, klinci vozili skuter iza Taxi Zastava 101 !!! (sigurno divljak ali to ne treba da me se tice). Klinci levo na raskrsnici, ja iz prve u njegovu traku a on lego na kocnicu bez ikakvog povoda, Disao nisam u tih par sekundi, cak ga i zakacim prednjom gumom kad on laganica do semafora. Stignem ga, stanem pored, u besu ne mogu u rukavicama otkopcati kacigu nego je sam malo podigao i viknem: ''majmune, za malo da ti se uselim sa bajkom na zadnje sediste, taman do bezanijskog groblja!!''...Koji kurac si mi se od mosta zalepio motorom do guzice, drzi ostojanje jer sledeci put...nije stigao jer uz majku i oca objasnim mu razliku izmedju dva razmaknuta fara od skutera i dva slepljena od Afrike. Nije morao da se izvinjava ali mu nije trebalo, :''ma koji kurac svi vi divljate gradom!?''...Sa kecom divljak, on ce da sprovodi zakon...spoljnom sakom, sa onom plastikom na rukavicama sam mu samarao zadnje bocno ali nije puklo. ..on kroz crveno. Da je krenuo da izadje, bila bi prva i u njega...koliko sam bio ljut jer sam se usrao od straha. Druze, u BGDu je ludnica, ma vise ni ne reagujes jer svaki dan neki ludak sedi za volanom...
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Motori  |  Vožnja i padovi  |  Tema: OSVETE BAJKERA !?!