Glavni meni

Dekorativni kamen

Započeo Joker, 13 Februar, 2020, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Da li se neko od manijaka razume u dekorativni kamen i gde mogu da ga nadjem.

Nesto ovog tipa mi treba, ili slicno ovome.  [cheers]

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

stovariste iznad hotela mladost u bulevaru jna.....ima i na avalskom putu ali ne znam kakav je izbor....ali idi pogledaj....ako uzmas ploce jeftinije ti je da uzmes struganicki.....na putu za divcibare....moze da se pregovara na licu mesta o ceni ako imas prevoz...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

stovariste iznad hotela mladost u bulevaru jna.....ima i na avalskom putu ali ne znam kakav je izbor....ali idi pogledaj....ako uzmas ploce jeftinije ti je da uzmes struganicki.....ili na putu za divcibare....moze da se pregovara na licu mesta o ceni ako imas prevoz...

https://www.prirodnikamenljig.rs/lomljeni-prirodni-kamen/zuti-lomljeni-struganik-prirodni-kamen-ljig-beograd/

obidji i ove imaju dobar izbor i rezanog
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Toga ima ko blata na ovcanskom putu. Plocice, lomljeni kamen, za fontane itd.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin


Krene¹ ka Mionici i pored puta ima¹ gomilu prodavaca prirodnog kamena. Verovatno mo¾e da se ugovara cena.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

ja trazio bas zeleni vladicin han, sledeci mi je bio grcki sivi
vizuelono su mi najprivlacniji a i kazu da su najcvrsci
kod nas su od 10 do 12eru po kvm a imamo i forumasa iz vladicinog hana koji mi je nasao po 6 ali dok platis prevoz i to najjeftinija varijanta pun kamion opet izadjes na minimum 10+

El Jefe

Декоративни Камион
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

имаш у каменилому на стражевици и за џ ако те не мрзи да сам обрађујеш

Joker

Znam za taj lomljeni, ima ga svuda, treba mi i on ali jurim nesto kao sa slike sto sam stavio. Hocu za neke spoljne zidove, ali da imaju pravilne oblike a da ne budu sitni kao oni sto ih svuda stavljaju.

Taman da idem da pogledam ove. Hvala svima
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ako ga seku na pravilan oblik dimenzije cigle i slicno to ce tek da te kosta, em dosta posla em jos vise otpada

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 16 Februar, 2020, 09:12
ako ga seku na pravilan oblik dimenzije cigle i slicno to ce tek da te kosta, em dosta posla em jos vise otpada
sece se u par dimenzija..naruciva sam pre sest godina za nekog....biraju komade gde ima najmanje otpada i samo ih formatiraju.....kosta vise ali izgleda kao tesani kamen ako neko ume da slozi kako treba...odaberes tri cetri sirne a duzina te ne zanima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ne znam bas precizno ali koliko se secam isti kamen lomljeni 10-12eur kvm a obradjen 25eur

da se uradi profi sa drkanje malim fugnama kostaju ruke koliko i kamen po kvm pa se prvo dobro preracunaj