Glavni meni

Aprilia Pegaso Trail 660

Započeo Ruske, 11 Februar, 2020, 01:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ruske

Manijaci, dosao je i taj dan da se moram rastati sa motorom. Mora se ulagati u posao, a motor trenutno najmanje zaradjuje.
U pitanju je Aprilia Pegaso Trail 660 2006god. Motor je kod mene 2 godine i za to vreme sam presao oko 10 000km. Trenutno je na motoru 53 000km i registrovan je do 07.2020.
Br. tel 064/0457029
Na motoru su radjeni svi servisi redovno:

-Kad sam ga uzeo, odmah je menjana pumpa za gorivo, stavljene nove gume (michelin anakee lll)

- Pre 6000km je promenjen lanac i lancanici

- Pre putovanja(pre 3000km) radjena reparacija dizne(preventivno), promenjene plocice, promenjeno ulje i filter ulja.

Motor ima dosta dodatne opreme:

-povisen vizir

-centralni stender

-uticnica 12v

-tank torba i bocne torbe (idu i kabanice za sve tri torbe)

-aftermarket Auspusi sa"db killer"-ima

-aftermarket stitnici ruku

-aftermarket fuzasteri

-aftermarket volan...

Cena je 2700evra

































Za bilo kakva pitanja stojim na raspolaganju :)
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

UFF

od cega je el. motor na prvoj fotki iza dzaka krompira?

i sto ne zatvoris taj lepljeni stiropor na vratima sa nekim limom i pop nitnama? :D



inace motor nov  :o srecna prodaja  [thumb_up]

Ruske

Hahaha, kako si ga samo uocio :D motor je od pumpe za navodnjavanje :)
Ma to su garazna vrata pored kotlarnice. Bitno je da dihtuje kako treba :D. Nego cista da se vidi da je motor garaziran ;)

Hvala za motor! :D
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

mali_zmaj

Ja sam sjedio na toj Apriliji na moto sajmu u Zagrebu davno,davno..,i razmi¹ljao kako bih ga kupio..,mislim da kao novi i nije bio skup..,dodou¹e tada je 12 000 maraka bio dobar novac! Jedan od malobrojnih motora te koncepcije na koji ja mogu sjesti!!
jin-jang

DUKE Vuk


Ruske

@DUKE Vuk jeste, ako mislis na bocnu tornbu. Sa takvom torbom sam napravio 3000km za 5dana bez problema.
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

DUKE Vuk

Mislim na ko¾u kojom je presvuèen rezervoar. Nekako kad gledam oglas volim da vidim te djelove motora, plastika, lima.... u kakvom su stanju, Ovako mi se èini ljep motor ali uz pretpostavku da je i ono ¹to ne vidim u savr¹enom stanju. Ma i ja lupam, opu¹teno...

Ruske

A too...Ma jeste, nego mora da stoji kada se stavlja tank torba, a i meni izgleda lepse motor :) Vidi se na prvoj slici sa jedne strane. U sustini mogu jos slika okaciti ali nisam hteo da preopterecujem post. Motor nema nikakvih gresaka... Postoji mogucnost kontakta sa prethodnim vlasnikom pa moze i on njegovu istoriju da kaze ako nekog bas zanima :D

Nemas brige, tu sam da odgovaram ;)
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

UFF

Citat: Ruske poslato 11 Februar, 2020, 11:50
Hahaha, kako si ga samo uocio :D motor je od pumpe za navodnjavanje :)
Ma to su garazna vrata pored kotlarnice. Bitno je da dihtuje kako treba :D. Nego cista da se vidi da je motor garaziran ;)

Hvala za motor! :D


pa rekao si da za SVA pitanja stojis na raspolaganju  [rofl]

a imam i ja nekoliko el.motora od ves masine i slicno sa kojima planiram da pravim tocilo, tracnu smirlgu itd pa mi je zato to trenutno zanimljivo :)

Ruske

Mozemo se dogovoriti pa i njega da ukljucimo u ponudu :D
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

Glava Dole

Koje zapazanje sunce ti... UFFe, dokumentuj kad budes pravio te sprave. Ideje deluju zanimljivo :D