Glavni meni

Auto guma na zadnjem toèku motocikla iliti going to the Darkside...

Započeo milomir22, 07 Februar, 2020, 22:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

auto gume se na motorima voze duze nego moto gume...zapravo nekad se nisu ni pravile....bile su gume za bicikle i gume za automobile....motori su nosili jedne ili druge....
ja ne znam cemu halabuke...zivite u srbiji...nije bezbedno....pa cak i ako ste po nekim vukojebinama oko srbije na kojih par hiljada ili par desetina hiljada kilometara ili milja , i dalje nie bezbedno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ауто гуме нису постојале те гуме за бицикле су ојачане и увећане и користиле су се за аутомобиле облик је наравно био исти уз неке мање измене типа радијал и дијагонал постављена платна или да не буде забуне јесте тачно је да су постојале само ауто гуме које су имале облик гума за бицикле које су имале облик гума за моторцикле колица контејнере пензионерска колица и слично ове савремене ауто гуме су за приколицу и погонски точак на савременим моторциклима са приколицом они стари су имали оне ауто гуме које су имале облик гума за бицикле бла бла бла  :drka:

ја бих ставио авионске гуме на кавасаки да брже иде

заобљена гума иде на возило које се ''обара'' у кривини равна гума иде на возило које се не ''обара'' у кривини па слободно можемо да изведемо закључак да ауто гуме бицикла гуме моторцикла гуме тенкић гусеница гуме у ствари и не постоје постоје заобљене и равногазеће

тужно је то што је прва гума била танка висока и заобљена : /

ЯЭВОЛУТИОН

opet si dobilo losu rakiju....

ajde malo proguglaj jer te memorija slabo sluzi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

да гуглам? ја сам рођен '66 у камиону

mrle

Citat: Kostiæ poslato 11 Februar, 2020, 15:03
да гуглам? ја сам рођен '66 у камиону
u krivini na zadnjem toèku

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Kostić

ја се возио са неком породицом 2014 ћале кева и син ћале мотор са приколицом иза њега син на неком кросу а кева иза исто мотор са приколицом имали ауто гуме а приколице биле лепе као пола посечене алфе клинац на кросу имо гуме од камиона

заправо ја се извињавам него како ја да нађем податке из доба југославије на том гуглу ето рецимо ако вам кажем да сам гледао трке цигара на ђердапу кад је отворен рећи ћете не ми никада нисмо имали трке цигара иди гуглај и ја одем и оно гле нема ал има податак да је мотор имо гуме од аутомобила али ја мислим да су ипак од камиона иако је исус имо тракторску гуму на глави али нећемо сад о томе

гума од бајса је порасла и турили је на мотор који и није био мотор него бицикл са мотором : - )

шалим се ауто гуме су оригиналне гуме за мотор јер гуме за мотор нису постојале додуше ни мотор није постојао ни бицикл ни римска кочија али гума за ауто јесте

El Jefe

Јеби га Коста дај и нама мало  те траве
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: mrle poslato 11 Februar, 2020, 15:06
Citat: Kostiæ poslato 11 Februar, 2020, 15:03
да гуглам? ја сам рођен '66 у камиону
u krivini na zadnjem toèku

Citat: niki64 poslato 11 Februar, 2020, 16:52
Sa 299+ uzbrdo....

cirkam vopi, citam ovo i krenuh da se smejem toliko jako u sred gutljaja... ali nema sanse da pljunem po tastaturi i monitoru pa progutah sve sa vazduhom i za malo dumrem zbog vas dvojice  [prebicute]

Kostić

у праву сте другови мотоманијаци поцрвенео сам е јел има неко гуму 145 17 и 120 17 узо би у поклон


mrle

Citat: Kostiæ poslato 11 Februar, 2020, 21:35
клинац на кросу имо гуме од камиона


daj brate Kosta, svrati ovih dana na Brdo, nisi bio godinu dana.



i ponesi to :)

Gavrolini

Covek zavrsio etapu na dakaru na badasu bez ikakve gume a vi se raskenjali o auto gumama :)

milomir22

Jbg nekad se vozilo na ovim tockovima, jer bolji nisu bili, pa sta im je falilo, niko nije imao pesak i kamenje u bubrezima.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Jbg, nekad nije bilo krivina na putu nigde pa su mogli da voze na tim drvenim tockovima

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

Citat: Kostiæ poslato 12 Februar, 2020, 12:42
у праву сте другови мотоманијаци поцрвенео сам е јел има неко гуму 145 17 и 120 17 узо би у поклон


kosta ta slika nije merodavna, pricamo o auto gumama na motociklu, a ovaj sa banjaluckim tablicama vozi bmw.

Kostić

ја причам о аутомобилским гумама које су заобљене стављали на моторцикл пре него што су измислили печурке и о заобљеном  и равном газу гумеи да су аутомобили имали заобљене гуме са уским газом и бла бла бла ко данас стави нископрофилну гуму 220 35 на мотор тај је јунак информ ере и измислио је влажан курац

бањојлучанин има италијанску таблицу а ово је кева у зачељу клинац се не види од кеве штета да му видите труцк гуме на кросу  :o

једном сам се возио са неким французом обишо европу кроз пола војводине пут у рупама чопер му са виљушком од три метра испред заврнули 160 180 иде чопер па само скакуће а лик ко ја сав у фронцлама ко и з контејнера да је испао на чопу напред гума од бајса позади биг фат

мрле неки дан см ишо до кулета прошо туда видо нема мултипле ја отишо ракију немам скупа кајсија

El Jefe

Био један таки са чопером у Новом Саду па га ухапсило, њега одвезло у једној марици а чопер у другој. А имо је ретровизоре ко гвоздене крстове.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

шта је француз згрешио друговима осим што је возио по непрописима

megaidiot

mozda nije hteo da casti drugove organe, a to nije po propisima, a za ove junake inform ere is jako u pravu.