Glavni meni

iskra bruslilca 2300w stara

Započeo woe23, 06 Februar, 2020, 20:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

woe23

Velika Iskra brusilica, stara veoma jaka masivna. Moj deda joj je bio prvi i jedini vlasnik, veruem da je izvorno stanje, nista nije menjanjo, brusilica radi perfektno, testirana je, sve je orginal

2300w / 8500vrt/min 220v 


za motokolege 70e 0606232360










UFF

au brate si ti normalan? :D

vidi sta ja prodajem za slicnu kintu, svemirski brod jbt

bez uvrede ali bolje valjaj felne, u to se bolje razumes


https://www.kupujemprodajem.com/Alati-i-orudja/Elektricne-brusilice/Bosch-Profi-Velika-Brusilica-GWS-24-230-LVI-90415400-oglas.htm?filter_id=

viper

Pa njemu treba toliko para 😂😂😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

woe23

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2020, 00:25
au brate si ti normalan? :D

vidi sta ja prodajem za slicnu kintu, svemirski brod jbt

bez uvrede ali bolje valjaj felne, u to se bolje razumes


https://www.kupujemprodajem.com/Alati-i-orudja/Elektricne-brusilice/Bosch-Profi-Velika-Brusilica-GWS-24-230-LVI-90415400-oglas.htm?filter_id=
pa je te zovu za nju???

Ivicat

Aaaa crni Uffe. Imas 4 negativne :D

ZEKA

"Nemam zadnju cenu, prednju cenu, srednju cenu, samo jednu i ona je napisana na oglasu a kome ne odgovara ta nek doda 10eur na nju i eto specijalne cene samo za njega jer nemam ni volje ni vremena za cenkanje."

Ovu cu ja da prepisem na sve moje oglase!  [clapp] [clapp] [clapp]

Kostić

ја моју продо за црвену човек ме седам дана запиткивао а јел ради - ради - а што је само црвену - а што те боли курац - а јел ради - ради после кад му стигла хвалио ме са оценама како сам ја добар и поштен

па јеботемиш то има 50 година па нек је осам пута искра немош за њу тражит вола на ражњу па нек ради још 50 година

woe23

sve je to istina, nego su mi pre nekoiliko meseci i nudili 70e i odbijao sam, dvoje i jedan jos koji je dosao uzivo da je vidi...... stvari se menajuju pa bi je sada prodao i za manje pare, ali opet ko je stvarno zainteresovan okrenuce ponudice nesto, i dogovoricemo se kao i uvek....... a to koliko trazim vidim po oglasima koliko zovu i sta mi sve nude u zameni, da to ne valja ne bih se niko kapiram javljao.......

ja sam je dobio tako da mi je sve cista zarada, uz nju sam dobio jos dve manje brusilice i gomile alata i masina i ova mi deluje bas kao visak......
i da je prodam za 30evra opet sam u plusu.....

UFF

Citat: woe23 poslato 07 Februar, 2020, 01:11
Citat: UFF poslato 07 Februar, 2020, 00:25
au brate si ti normalan? :D

vidi sta ja prodajem za slicnu kintu, svemirski brod jbt

bez uvrede ali bolje valjaj felne, u to se bolje razumes


https://www.kupujemprodajem.com/Alati-i-orudja/Elektricne-brusilice/Bosch-Profi-Velika-Brusilica-GWS-24-230-LVI-90415400-oglas.htm?filter_id=
pa je te zovu za nju???


juce jedan lik koji kupuje sigurno ali ako mu je donesem u zemun (ja bas i isao u zemun ali dobije kurac)
danas drugi kaze dolazi veceras po nju i nema ga, zato je sad cena skocila, i fixno naravno
fora je da imas nesto kvalitetno i da te to sluzi, pravi a ne trosi pare i onda trazis koliko hoces, ne moras ni da budes dobar prodavac kad se kvalitetan proizvod po dobroj ceni prodaje sam i ako ode super, ako ne ode opet super, ja sam sa ovom prezadovoljan ali sam krenuo da osvezavam svoje bosch plave alate pa ajde rekoh da okacim i nju, trenutno nema bolje brusilice na trzistu

woe23

slazem se sa tobom, imamo svi mi tih iskustava, ali mnogo sam bio neaktivan po oglasima, pa reko ae malo caskam sa ljudima i za brusilicu i za ostale oglase.......

nego gledam sve sto mi stoji i zauzima mesta i ne vidim funkciju u mom zivotu da prodam , pa koliko izvucem izvucem......ne pecam u stvarnosti, a kapiram da su oglasi i prodaja kao pravo pecanje.......

woe23

50E ova burgija =) ako nekog zanima

woe23


friziderdzija

aaaa....da te pitam ne¹to....jel ti èukara¹ po ovom forumu bilo ¹ta drugo osim oglasa???

castor

Aha. Komentare u oglasima...
It's the ride that matters, not the bike…