Glavni meni

Купујем ауто до неких 600е

Započeo VR 46, 05 Februar, 2020, 20:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Као што наслов каже,купио бих ауто за ћалета,за потребе по локалу,у обзир долазе неке неке мање кубикаже,небитно дал је дизел или бензин,само да је до неких 1,6 запремине...


Ако неко од манијака има или зна да неко продаје нек шибне коју информацију.... [cheers] :violina:
Twist of wrist!

Gašpar


VR 46

Twist of wrist!

pajche

Suzuki swift 2000. god 140 000 presao. U mom vlasnistvu nekih 8-9 god. 5 vrata, ima plin. Ovih dana sam hteo na oglase da ga stavim, pa ako razmisljas u tom pravcu da ga islikam. Kvacilo, ulje, filteri, termostat, isparivac na plinu sve zamenjeno pre stotinak kilometara

dzimika

Koji ti motor u tom swiftu? Poznati su kao mali potrosaci i bio je jedan u oglasu koji sam hteo da idem da gledam da nije iskrsla kombinacija bez dinara da dam :D

Inace ja trazio isto tako nesto do pre par meseci ali nista nije bilo da ili nije trulo ili da nije unisteno skroz a da nije nesto preterano ni matoro, gledao kola iz devedesetih ali cak i za starudije iz 80tih su trazili tipa po 500, 600e

con3

To samo od nekoga koga znas inace to ti se cini jeftino a moze dosta para i zivaca da pojede i obavezno gledaj da li ima broj motora .

pajche

1.3 motor je u njemu onaj od ~ 50 kw. oko 11 L plina trosi

Kostić

има целих здравих малих за те паре ал то се одмах прода па чоек не може да дође до њих од препродаваца купи ћалету југића за те паре и нема да брине

VR 46

@pajche : Zainteresovan sam,sibni neke slike.....

@kosta: Ne bih jugelu,nesto maloo modernije :)
Twist of wrist!

milomir22

Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2020, 01:47
@pajche : Zainteresovan sam,sibni neke slike.....

@kosta: Ne bih jugelu,nesto maloo modernije :)

Floridu  ;D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

modernije a za 600eur?

biciklu?
trotinet?
htedoh da napisem traktor ali nema za te pare

VR 46

Модерно типа бар серво волана да има  [flashing]
Twist of wrist!

castor

E, jebiga Jovane, da ne ide¹ u teretanu, da si neka sekapersail'pederèina, pa da te i razumijem. Ali ovako ne mogu. Pa brate nije auto bez serva kao kocka, ide, okreæe se, jeste malo te¾e U MJESTU, ali ide...

Gledam i ja ovih dana ne¹to za ¾enu, ali je to 90% kr¹ te¹ki...
It's the ride that matters, not the bike…

VR 46

Купљен ауто,хвала свима  [dancing]
Twist of wrist!

dzimika


VR 46

Хјундаи Елантра 2001 1.6 бенз,на препоруку,од првог власника,купљен овде,сваки сервис уписан,задњи мост да се среди и лево крило,имам комбинацију за те делове. Мотор,мењач перфектни. Упалио на пола кључа,ентеријер очуван.
Twist of wrist!

dzimika

Dobar je to auto, u to vreme za male pare dobijao si veliki auto solidnog kvaliteta

Kostić

хтео си да кажеш да си купио труо аутомобил који лепо изгледа па добро што јес јес боље и то него добар здрав југо а и пежо без серво волана :-)

K0le

   'zdrav jugo'  je oksimoron,    pogotovo danas  [flashing]

Kostić

ено га код мог бившег таста од оних последњих са оним џомбама од браника ал није на продају јер не вреди ни 500 еврића