Glavni meni

Povoljan SM XD

Započeo con3, 04 Februar, 2020, 23:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Kupujem neki laksi SM ,da moze da se registruje ,husqvarna 2007-8 sta mislite o tome sta da gledam ? Ako neko ima nesto neka ponudi , treba mi za voznju i van asfalta al da ne bude nesto skupo  ;DKTM neki 250-450 sada nema ni jednog  [veryangry] Uzas sta je sa cenama ovo izgleda kako su stariji tako i skuplji. ;D

dzimika




Taraba

Ima valjda Bishke jedan na prodaju LC4 SM.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

con3

Citat: dzimika poslato 07 Februar, 2020, 10:27
Evo ga SM
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=821655304976045&set=pcb.821655404976035&type=3&theater
Zvao sam onaj sivi i decko mi kaze da je sve u ekstra stanju pa cu ovih dana da odem da pogledam,pita me da li znam kako se cuje rad husqvarne pa me to natrealo na razmisljanje.

Taraba

Kod te 610 jedini drk je sto lanac bregaste traje dosta kratko, u poredjenju sa drugim slicnim motorima - tipa 15000 - 20000.
Drugi drk su podloske na kvacilu koje su sranje kvaliteta i imaju tendenciju da se istrose, raspadnu i upadnu gde ne treba. Ima neki lik ih radi od boljeg celika i prodaje na cafe husky.

Glavna jebada sa tim husqvarnama su sve manja dostupnost delova. Neke stvari moras bas da se iscimas da nadjes, ako ti treba original deo a ne tipa Proxx ili DID.
SWM je kupio licencu za te makine pa su dosta delova deljeni sa njihovim modelima, al je ipak cimanje juriti part number kod jednih, pa drugih itd.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

con3

Citat: Taraba poslato 07 Februar, 2020, 15:30
Kod te 610 jedini drk je sto lanac bregaste traje dosta kratko, u poredjenju sa drugim slicnim motorima - tipa 15000 - 20000.
Drugi drk su podloske na kvacilu koje su sranje kvaliteta i imaju tendenciju da se istrose, raspadnu i upadnu gde ne treba. Ima neki lik ih radi od boljeg celika i prodaje na cafe husky.

Glavna jebada sa tim husqvarnama su sve manja dostupnost delova. Neke stvari moras bas da se iscimas da nadjes, ako ti treba original deo a ne tipa Proxx ili DID.
SWM je kupio licencu za te makine pa su dosta delova deljeni sa njihovim modelima, al je ipak cimanje juriti part number kod jednih, pa drugih itd.
Zamenjen je lanac bregaste , ulje menjano na 1000km tako mi rece.Al mi to cudno sto me pita da li znam kako se cuje masina.

Taraba

Uglavnom tandrcu, ne kao LC4, ali tandrcu jbg.
Pogotovo ako im je kvacilo pri kraju, cuju se ko prekrupac :D

Pita te da ne bude ti dodjes i isprepadas se od zvuka, a on normalan za masinu.
Dolazlili su meni da gledaj 640 SM sa metalnim skid plate-om pa su mislii da ce implodira svake sekunde, a to normalan zvuk za LC4, samo glasniji jer sve odzvanja od skid plate.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

con3

Ma vozim ja KTM vec nekoliko godina i znam kako se cuje i video sam husqvarnu 100 puta ,icicu da pogledam .Nego sam video da pisu ljudi za te neke boljke pa reko bolje da se raspitam .


OKi

Citat: con3 poslato 07 Februar, 2020, 19:36
Ma vozim ja KTM vec nekoliko godina i znam kako se cuje i video sam husqvarnu 100 puta ,icicu da pogledam .Nego sam video da pisu ljudi za te neke boljke pa reko bolje da se raspitam .

Svrbi te :)

ProjectLord