Glavni meni

Thule poprecni krovni nosaci

Započeo gixxer, 04 Februar, 2020, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Poprecni krovni nosaci renomiranog proizvodjaca Thule, za vozila koje fabricki imaju uzduzne krovne nosace tkzv. skije, sirina-raspon im je podesiva, bili su na vozilu Ford Kuga, koje ima prililcno sirok raspon, u odlicnom su stanju, nisu izgrebani, nisu osteceni niti bilo sta slicno, imaju bravice za zakljucavanje protiv kradje, kljuc sam izgubio, ali imam jedan koji ulazi lako u bravice, treba samo bilo koji kljucar da podesi jezicke bravica po njemu, cena je 6000 dinara, pogledajte koliko drugi prodavci traze za ovakve, moguce slanje ili licno preuzimanje,tel:063-177-05-08












UFF

mogu da traze koliko hoce nece da dobiju kad se ni za aluminium nisu otvorili, gvozdeni praistorijski nosaci sa fancy imenom

gixxer


Taraba

Aluminijum je kurac ako moras da teglis neka teska sranja. Kosta 3x skuplje a grebe se i izgleda nakaradno.
Alu je za fancy kofere a celik za tegljenje OSB-a, kauca i slicno :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

istina

a ford kuga je pravo offroad vozilo za tegljenje kauca i osb-a?  [rofl]

govno neopevano od pozerskog vozila, samo izgleda kao suv a ustvari mokar  [rofl]

i ako vec hoces da teglis uzmes pa napravis sam, ako pucas kintu za najjaci brend onda ocekujes i najbolje materijale

sta ne moze od marinijuma da se napravi nosac koji ce da bude laksi a jaci od gvozdenog??

moze, ali kosta

e pa jebi ga oces vozis pozerski kurac od suv-a i thule nosace naravno da ce da kosta


gixxer

Ovaj Puff,mnogo nesto nadrkan u zadnje vreme,nista mu ne valja,sve mu smeta,ajjjjjajjj ;)

UFF

 [rofl]  istina

drkadzija teski stalno nesto sere

bucko


gixxer