Glavni meni

Koju slajfericu kupiti?

Započeo Ivicat, 26 Januar, 2020, 15:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

rade na 110v....a tri faze su ovamo i tamo////
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ne po usa klime uglavnom na 220v kao i masine za ves itd... :)
pa vuku 2 x 110 sa malog trafoa :) oh yeah ...

a englezi tek sto imaju resenja za kablove :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

#82
U CA imam trofaznu ali u dnevnoj gde mi ne treba, a u kuhinji sporet spojen na monofaznu, a i sporet i bojler i ves masina na istoj fazi... al ja sam vec navikao, kad palim rernu gasim bojler, isto i kad palim masinu... tople ima uvek tako da nije frka... ako perem ves ne sme rerna i obrnuto i tako...

Nestane babi iza mene u pola kuce skoro struje, odem i nadjem dva topljiva izgorela osiguraca... stavim nove i vidim isto sporet monofazni a kuca ima 3 faze. Kazem babi kad pali rernu da ne pali ringle, ugasi bojler i sve vece potrosace... pricam mojima, kazem sredio i vise nema problema... "pa da, reko zeni da pogasi sve i nema problema... mogao si i sklopku da joj ugasis i tek onda ne bi bilo" [rofl] [rofl] [rofl]

Treba dobro gledati da se sto bolje rasporede veci potrosaci kad se radi instalacija. Kod nas kuci se pogodilo da se dve klime 18ice koje imaju kompresore 1,8-2kw pogode na istoj fazi, pa kad jedna radi a drugoj se upali kompresor koji na prvu povuce jos vise izbaci osigurac. Samo u spratnoj tabli obnuli faze na osiguracima i problema vise nikad :D

Sa jednom fazom ne znam sta bih, u danasnje vreme neupotrebljiv objekat kad po jednoj ne sme da se planira preko 3,5kw za standardnu odobrenu snagu...

ЯЭВОЛУТИОН

ma ovi iz eps nisu normalni.stavli svima limitatore...pa kako da mi radi protocni od 18 kw sa njihovim limitatorom..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Ako nekoga zanima, od sutra su neke slajferice u Lidlu na akciji...

nesic1

Док не покупе препродавци :D
И а вибрациона и ротациона

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

Ivicat

Sada sam isao da kupim dok ih jos ima. Uzeo malu vibracionu za coskove i vecu rotacionu. Videcemo zimus kako ce da se pokazu...

UFF

sve govna teska za bilo kakav ozbiljan rad

dobra strana je sto mozes jeftino da ih kupis, jebes im mater, sahranis ih, vratis i uzmes kintu nazad a posao zavrsen :)

Ivicat

Meni i ne treba za ozbiljan rad. Kad malo bolje razmislim, meni ne treba ni za kakav rad :D


Citat: UFF poslato 26 Januar, 2020, 23:53
amaterski ali deluje vise nego dovoljno kvalitetan ako se ne koristi cesto