Glavni meni

Treba mi graficka karta za komp , savet

Započeo PECA BMW, 20 Januar, 2020, 20:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Izdrogirali su se sa cenom, ni na komad nece dobiti toliko, znaci za rig od 6 karti ce traziti preko 1000€😂😂😂
Plus 2 napajnja od 850 idu umesto jednog krstenog.

despic

Cekaj, ne radi na dvi? Sta ako oces dva monitora.
Kako onda moze da se baci dve nezavisne slike sa jednog hdmi-ja? Nemoguce?... ili ima neka forica za split screen?
klasican divljak

dzimika

Moguce da mu je samo default stavljen hdmi pa ti mozes to da promenis, vidis da je samo za prvo paljenje

Kanarinac

Mislim da ga niste razumeli. Radi graficka i baca sliku, samo su se ventovi gasili jer je graficka hladna, pa je mislio da ne radi :)

despic

Nisi ti lepo procitao prvi deo posta sa dvi portom pa , gasio mu se komp...pa mu zmaj reko da proba sa hdmi
klasican divljak

PECA BMW

Citat: despic poslato 30 Januar, 2020, 03:33
Cekaj, ne radi na dvi? Sta ako oces dva monitora.
Kako onda moze da se baci dve nezavisne slike sa jednog hdmi-ja? Nemoguce?... ili ima neka forica za split screen?

Ima 4 x HDMI i jedan DVI  e dak sam instalirao drajvere na Dvi vise nije bilo slike samo na hdmi izbacuje sliku , valjda mi monitor ne podrzava taj dvi izlaz kad je u punoj snazi ? ?

A tera 4 monitora od jednom .


Sad imam drugu muku , komp radi dobro , instalirao za probu Far Cray 5 i sve na max tera igricu bez greske ALI kad upilim Winamp ili YT i krenem nesto da cakakm po kompu ono secka ?
Totalna mi misterja sta moze da bude , probao sve moguce drajvere za sve u kompu i nista , vinamp secka a igrice rade bez greske :D  . Jak winamp !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

nesic1

Који је биос, за копање или оригинални, пробај и прекидач у другом положају

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

PECA BMW

Citat: nesic1 poslato 31 Januar, 2020, 00:46
Који је биос, за копање или оригинални, пробај и прекидач у другом положају

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

Na grafickoj probao oba bios-a i nema razlike  , upravo sam stavio nov bios na ploci i gle za sad radi , mada uvek radi par minuta dobro , da ga ne ureknem .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

despic

Secka ti winamp??? Sad moras da se otvoris i za zvucnu  :violina:
klasican divljak

PECA BMW

Citat: despic poslato 31 Januar, 2020, 03:13
Secka ti winamp??? Sad moras da se otvoris i za zvucnu  :violina:

Za zvucnu sam se vec Doobro otvorio ! to ne manjka i to uvek mora da bude dobro .

Sredio sam komp , ipak je trebala samo prava verzija bios-a na ploci . Sad upalim 20 YT pustim film na BS i muziku i sve radi kako treba
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić