Glavni meni

Parlamentarni izbori - 2020

Započeo DebeliZmaj, 18 Januar, 2020, 13:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar


sasa ns 1

kuka,motika i ostala orudja.Evo ko hoæe da koristi ima kod mene da se radi u ba¹ti

Lazic

Nije nam ba¹ta ni¹ta skrivila...

mareskin

Citat: Taraba poslato 07 Jul, 2020, 16:35
Nistmo odavno lincovali nikoga.

Eto kako se neke tradicije ugase tek tako :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2020, 02:53
Citat: eclipse4 poslato 01 Jul, 2020, 00:27
Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2020, 19:37
Aj ¹to sam prezadovoljan izborima, nego me Maðari odu¹evili... [rofl]

ne brini kad se otcepe i oni tek ces tada da se odusevis pa posle vlasi pa romi pa hindjabi pa pandjabi mc pa hudini pa rusini pa mudini.....narednih 10.000 godina imamo za rasparcavanje.....samo sto lakse i sto duze,dok svaki Srbin koji je ikad bio Srbin ne bude imao drugu nacionalnost.

Jel me zajebava¹ da toliko ne prati¹ na èasu ??? :o  [facepalm]
6 Maðara u Vranju osvojilo 1265 glasova zahvaljujuæi Mi¹i Vaciæu i braæi Romima... :o Ni¹ta?



Elem...

Citat"RIK je danas, posle 14 dana napokon objavimo izborne rezultate!
Broje 14 dana i izbroje 102,48% jebem te ¾ivote...!!!!!

SNS          60.65%
SPS           38.00%
SPAS           3.83%
ukupno:   102.48%

Ovu statistiku ko je radio treba da ide u zatvor sa Vuèiæem. Em je preko 100% em nema nikakve logike. 334 000 je 38% a 123 000 je 3.8%

Sprdnja od dr¾ave!"






iskreno uopste ne pratim scenu....al moja je poenta bila (ukapirao sam ja sta se desava i sta je bilo) da kad se otcepe i ta 3 madjara .... pa onda dalje redom :)


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 07 Jul, 2020, 00:23
Citat: petar357 poslato 06 Jul, 2020, 21:15
Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2020, 12:59
Da me ne mrzi mogao bih da ga trajnujem samo na osnovu toga ¹to je iritantan... Ili da mu iskljuèim net kuæi... ;D

Naravno da je iritantno kad prepravljene podatke objavis kao prave, pa bude¹ provaljen.
A ostali ti poverovali pa jo¹ izvode kao nekakve raèunice na osnovu izmisljenih cifara... 😃

Aj da ne budem neuljudan... Provalio si ti kurac u svom dupetu, RIK je to objavio pa posle ispravio, sami su priznali, al' je tebi ¹izoje vla¾ni san... Nema te 2 godine na forumu, nikad ne se nisi pojavio na bilo kom dru¾enju, nikad ni¹ta ni korisno ni lepo ni sme¹no nisi napisao, daj mi jedan razlog za¹to bi trebalo da si ovde... Meni lièno ne smeta¹ samo mi je ¾ao ¹to postoje takvi ljudi...

pa on covek dosao kao ban-zamena......ono ko vulin nesto.....pricas sam sa svojim drugim likom  [rofl] [rofl]

eclipse4


sasa ns 1

#247
gotov je,al moja ba¹ta jo¹ uvek nije okopana do kraja

Lazic

Nije jo¹ gotov ali uskoro... Gde li nam je petar0177...? Mo¾da ispred skup¹tine...

Taraba

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2020, 01:09
Nije jo¹ gotov ali uskoro... Gde li nam je petar0177...? Mo¾da ispred skup¹tine...

Bije decu u vrticu sto ne drze sliku velikog vodje u rancu.

Citat: sasa ns 1 poslato 07 Jul, 2020, 23:48
gotov je,al moja ba¹ta jo¹ uvek nije okopana do kraja

Ja sam moju izdigao 30ak cm i ogradio daskama, nasuo kompost i sad ne moram da okopavam nikada.
Em lakse za sadjenje/ciscenje jer ne mora se savija toliko, em samo prodjem i pocupam sta nikne od "travice" :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

30cm .... hm...
proveri da te neko ne prijavi za gradjevinske radove .. skroz sam ozbiljan
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

da, dozvoljeno je samo da naspes samo velicinu srazmernu velicini tukija
klasican divljak

Taraba

Ali clan 7.a. ne precizira cijeg tukija, tako da ne treba dozvola.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

a cime ti zalivas tu tvoju bastu...vodom iz cesme nije dozvoljeno a za koriscenje kisnice ti treb dozvola....samo random kisne kapi su dozvoljene bez placanja nadoknade za navodnjavanje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Suzama devica uglavnom. Imam i bunar zelja, al njega koristim samo kad device prestanu da placu. :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2020, 01:09
Nije jo¹ gotov ali uskoro... Gde li nam je petar0177...? Mo¾da ispred skup¹tine...

Tu je na forumu.....samo zavisi koju licnost trenutno glumi......ko vulin.....primetio u zadnje vreme da citora i odgovara samom sebi haha

TEEfqd

#256
qREDZGLHIKFJHT

El Jefe

Citat: TEEfqd poslato 10 Decembar, 2023, 19:35qREDZGLHIKFJHT
@redshadow
Активирали вас пред изборе? Ако ако, благо вама запосленима
Друштво за заштиту од животиња