Glavni meni

Parlamentarni izbori - 2020

Započeo DebeliZmaj, 18 Januar, 2020, 13:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

znamju ovaj moj kamion ima 6400ccm i nosi 6,5 tona djubriva i kerozina
'ce da bude to dovoljno ili da ga malo pretovarimo? gibnjevi ce sigurno da izdrze, ionako mi prazan skace ko koza, bar cu udobnije da se vozim :D

DebeliZmaj

pa ne znam.... svakako svidja mi se ideja da se osoba poznata pod konspirativnim imenom ``kamiondzija`` samo raznese
ispred republicke skupstine ili tako negde ... andricev venac, tamo izmedj zgrada ... mozda da se zaleti kamionom u ulaz
realno snimice o njemu i film ....|
|
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 01 Jul, 2020, 00:27
Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2020, 19:37
Aj ¹to sam prezadovoljan izborima, nego me Maðari odu¹evili... [rofl]

ne brini kad se otcepe i oni tek ces tada da se odusevis pa posle vlasi pa romi pa hindjabi pa pandjabi mc pa hudini pa rusini pa mudini.....narednih 10.000 godina imamo za rasparcavanje.....samo sto lakse i sto duze,dok svaki Srbin koji je ikad bio Srbin ne bude imao drugu nacionalnost.

Jel me zajebava¹ da toliko ne prati¹ na èasu ??? :o  [facepalm]
6 Maðara u Vranju osvojilo 1265 glasova zahvaljujuæi Mi¹i Vaciæu i braæi Romima... :o Ni¹ta?



Elem...

Citat"RIK je danas, posle 14 dana napokon objavimo izborne rezultate!
Broje 14 dana i izbroje 102,48% jebem te ¾ivote...!!!!!

SNS          60.65%
SPS           38.00%
SPAS           3.83%
ukupno:   102.48%

Ovu statistiku ko je radio treba da ide u zatvor sa Vuèiæem. Em je preko 100% em nema nikakve logike. 334 000 je 38% a 123 000 je 3.8%

Sprdnja od dr¾ave!"





Dragan_kineziolog

Dakle, 60,65% od broja glasaèa koji su glasali je 953998.
Znaci, glasalo je 953998/0,6065=1572956
Na¹ao sam na internetu podatak da u Srbiji ima 6.584.376 glasaèa.
©to znaèi da je izlaznost oko 24%, ako sam dobro sraèunao. Nek me neko uputi ¹ta se de¹ava?
Tezak je zivot nas nindzi

mareskin

Citat: Dragan_kineziolog poslato 06 Jul, 2020, 10:48
Dakle, 60,65% od broja glasaèa koji su glasali je 953998.
Znaci, glasalo je 953998/0,6065=1572956
Na¹ao sam na internetu podatak da u Srbiji ima 6.584.376 glasaèa.
©to znaèi da je izlaznost oko 24%, ako sam dobro sraèunao. Nek me neko uputi ¹ta se de¹ava?

Matematika, statistika i zdrav razum u Srbiji?!? Ma, ajte kolega :D
A i pojaviæe se veæ neko u Dnevniku na nacionalnoj frekvenciji da vam to potanko objasni :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Zar hocete da Vam opet objasnjavaju ono sto je ocigledno i jasno? Da gube vreme na te sitnice a ljudi umiru od konrada? Pustite vlast i struku da svu svoju energiju i vreme posvete zastiti gradjana. Ne mogu oni da stignu svuda...

petar357

#226
Bez zelje da ze upustam u neku raspravu, rec je o falsifikovanom tekstu.
Ispred broja glasalih za sns uklonjen je broj 1, a ispred procenta za sps uklonjen je broj 10.

"Ovu statistiku ko je radio treba da ide u zatvor sa Vuèiæem. "

To sto je objavio Lazic nikada nije stajalo na sajtu rik-a, tako da bi mozda trebalo da ide u zatvor onaj ko objavljuje prepravljeno saopstenje.


https://www.rik.parlament.gov.rs/vest/9434/saopstenje-za-javnost-.php

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

klasican divljak

Dragan_kineziolog

Citat: petar357 poslato 06 Jul, 2020, 11:38
Bez zelje da ze upustam u neku raspravu, rec je o falsifikovanom tekstu.
Ispred broja glasalih za sns uklonjen je broj 1, a ispred procenta za sps uklonjen je broj 10.

"Ovu statistiku ko je radio treba da ide u zatvor sa Vuèiæem. "

To sto je objavio Lazic nikada nije stajalo na sajtu rik-a, tako da bi mozda trebalo da ide u zatvor onaj ko objavljuje prepravljeno saopstenje.


https://www.rik.parlament.gov.rs/vest/9434/saopstenje-za-javnost-.php


1953998/0,6065=3221760 ljudi koji su glasali
6584376 ukupno glasaèa, dakle izlaznost 49%.
Neki dan komentari¹emo, nije èudno da vuèiæ ima 60%, ja sam oèekivao 80%. Ali manju izlaznost. Jer na izbore u glavnom idu ovi ¹to moraju glasati za njega i babe i djedovi. U svakom sluèaju u Srbiji ima barem milion i po ljudi koji su dobili posao preko stranke, èija su djeca/bliznji dobili posao preko stranke, u glavnom ljudi koji zavise od SNS-a.
Kod nas uskoro idu ovi op¹tinski izbori, cekam samo da Dodik izjavi da æe preorati puteve u gradovima u kojima ne pobjedi :D
Tezak je zivot nas nindzi

Lazic

Citat: petar357 poslato 06 Jul, 2020, 11:38
Bez zelje da ze upustam u neku raspravu, rec je o falsifikovanom tekstu.
Ispred broja glasalih za sns uklonjen je broj 1, a ispred procenta za sps uklonjen je broj 10.

"Ovu statistiku ko je radio treba da ide u zatvor sa Vuèiæem. "

To sto je objavio Lazic nikada nije stajalo na sajtu rik-a, tako da bi mozda trebalo da ide u zatvor onaj ko objavljuje prepravljeno saopstenje.


https://www.rik.parlament.gov.rs/vest/9434/saopstenje-za-javnost-.php

A svi znamo da je ono ¹to se objavi na sajtu rik-a jedina i prava istina... Dobro bre Petre4.5mm gde si ti 2 godine, sumnjali smo na najgore, ali avaj... ;D ;D ;D




Citat: despic poslato 06 Jul, 2020, 12:18
Auu lazicu
Da me ne mrzi mogao bih da ga trajnujem samo na osnovu toga ¹to je iritantan... Ili da mu iskljuèim net kuæi... ;D

El Jefe

Citat: petar357 poslato 06 Jul, 2020, 11:38
Bez zelje da ze upustam u neku raspravu, rec je o falsifikovanom tekstu.
Ispred broja glasalih za sns uklonjen je broj 1, a ispred procenta za sps uklonjen je broj 10.

"Ovu statistiku ko je radio treba da ide u zatvor sa Vuèiæem. "

To sto je objavio Lazic nikada nije stajalo na sajtu rik-a, tako da bi mozda trebalo da ide u zatvor onaj ko objavljuje prepravljeno saopstenje.


https://www.rik.parlament.gov.rs/vest/9434/saopstenje-za-javnost-.php

Колега Лазићу Падинбург вам не гине. Штоно ми рекао искусни посетилац, гледај сине да одеш ван сезоне, убило ме вађење кошпица из воћа
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


petar357

Citat: Dragan_kineziolog poslato 06 Jul, 2020, 12:37
Citat: petar357 poslato 06 Jul, 2020, 11:38
Bez zelje da ze upustam u neku raspravu, rec je o falsifikovanom tekstu.
Ispred broja glasalih za sns uklonjen je broj 1, a ispred procenta za sps uklonjen je broj 10.

"Ovu statistiku ko je radio treba da ide u zatvor sa Vuèiæem. "

To sto je objavio Lazic nikada nije stajalo na sajtu rik-a, tako da bi mozda trebalo da ide u zatvor onaj ko objavljuje prepravljeno saopstenje.


https://www.rik.parlament.gov.rs/vest/9434/saopstenje-za-javnost-.php


U svakom sluèaju u Srbiji ima barem milion i po ljudi koji su dobili posao preko stranke, èija su djeca/bliznji dobili posao preko stranke, u glavnom ljudi koji zavise od SNS-a.


Pa vidi.... U Srbiji ima 2,9 miliona zaposlenih. Ako je po tvojim informacijama 1,5 miliona ljudi zaposleno preko sns-a, to znaèi da je u poslednjih nekoliko godina od kad su oni na vlasti vi¹e od pola ukupno zaposlenih dobilo posao tj. broj zaposlenih se udvostruèio... Ili misli¹ da bi bolje bilo da su ostali nezaposleni?
Nezaposlenih ima 300.000, tako da po tvonoj raèunici od 1,8 miliona, 85 posto je zaposlio sns. Nije to lo¹ rezultat 😊

petar357

Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2020, 12:59
Da me ne mrzi mogao bih da ga trajnujem samo na osnovu toga ¹to je iritantan... Ili da mu iskljuèim net kuæi... ;D

Naravno da je iritantno kad prepravljene podatke objavis kao prave, pa bude¹ provaljen.
A ostali ti poverovali pa jo¹ izvode kao nekakve raèunice na osnovu izmisljenih cifara... 😃

eclipse4

odes na forum...napises nesto...popijes 100ml



i vratis se da odgovoris svom bratu iz glave  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: petar357 poslato 06 Jul, 2020, 21:15
Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2020, 12:59
Da me ne mrzi mogao bih da ga trajnujem samo na osnovu toga ¹to je iritantan... Ili da mu iskljuèim net kuæi... ;D

Naravno da je iritantno kad prepravljene podatke objavis kao prave, pa bude¹ provaljen.
A ostali ti poverovali pa jo¹ izvode kao nekakve raèunice na osnovu izmisljenih cifara... 😃

Aj da ne budem neuljudan... Provalio si ti kurac u svom dupetu, RIK je to objavio pa posle ispravio, sami su priznali, al' je tebi ¹izoje vla¾ni san... Nema te 2 godine na forumu, nikad ne se nisi pojavio na bilo kom dru¾enju, nikad ni¹ta ni korisno ni lepo ni sme¹no nisi napisao, daj mi jedan razlog za¹to bi trebalo da si ovde... Meni lièno ne smeta¹ samo mi je ¾ao ¹to postoje takvi ljudi...

El Jefe

Уууууууууууууууууууууууууууууууууу шта ти казооооооооооооо.
Тц тц тц тц
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

lazicu...ja mislim  da je poslat sa buljoljub foruma da nas spijunira
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Nistmo odavno lincovali nikoga.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?