Glavni meni

Parlamentarni izbori - 2020

Započeo DebeliZmaj, 18 Januar, 2020, 13:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Ako tako gledas, i za slobu je glasalo brdo ljudi, a posle kad su poceli da sahranjuju sinove i unuke onda doslo iz dupeta u glavu ...
Sa sizojem ( by Lazic ) proble sto ce ekonomski da nas ucrni gore nego Zlobica, Zlobicu je spoljni zid sankcija sprecavao da se zaduzi ...
Ovaj uzima kredite da bi podelio po 100e ... sta reci ... A opet to jesitno prema ostalim epskim projektima ... :) Umesto resava kanalizaciju
prave autoputeve ... ma sjajno ali od toga imaju stranci kroz brzi tranzit a mi i nemamo neke velike koristi ... osim mozda nekog sveze pecenog
kamiondzije ovde na forumu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: dzimika poslato 01 Jul, 2020, 13:02
ma nebitno sta radi, meni je drago da je uvideo svoju gresku da je glasao za pogresne, mnogi su shvatili to ali ne bi priznali sada ni da ih koljes
ali nema sada da je naglasniji i da preti kako ce ovo ili ono, to je trebalo da radi vec prve godine kad nisu uradili ono sto su obecali

Nije to gre¹ka - tipa, oklizne¹ se, pa zaokru¾i¹ pogre¹no.
To je rezultat naèina razmi¹ljanja - ljudi kojima je Toma grobar (bio?) prihvatljiv izbor za predsednika dr¾ave, da ne spominjem prvoroðenog. O tome se radi.

Ljudi koji ne znaju nabrojati 5 ministarstava iz glave imaju pravo glasa. Izbori su farsa i zabava za sirotinju. Kao pitamo se ne¹to...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

poredis babe i zave :)
svakako izbori su gotovi...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

izbori se nikada ne zavrsavaju...samo se kampanje periodicno ponavljaju.....ako neko donese odluku sada da nesto promeni u svojem zivotu to moze imati dalekosezne posledice po sve nas....recimo sizoje resi da se atentira......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ili neki kamiondzija natovari kamion sa djubrivom na bazi sumpora a preko noci nalio benzin i kerozina malo ... i
resi da licnim primerom pokaze ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Szerbül beszél, hogy az egész világ megértse téged ...
i tako ... madjari kolonizuju po jugu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: dzimika poslato 01 Jul, 2020, 11:15
Pa ti jesi glasao za njega i pre par godina i hvalio ga, zato sada nemas pravo glasa da se uopste bunis
Da nije bilo takvih kao ti sa pamcenjem ribice nikada budale ne bi dosle na vlast jer su isti ovakvi bili i devedesetih kad su bili na vlasti

prvo:
nisam glasao za vucica nego za nikolica. to su dve razlicite stvari (iako ista govna)

drugo:
njega niti nikolica u zivotu nisam hvalio,ako ima gde zapisano po forumu da sam ih hvalio,nadji mi,da vidimo sta sam hvalio.

trece:
ja sam se bunio od samog momenta kad im je pala zavesa i kad se videlo da od obecanog nista nema.zena (ne majka) koja zeli dobiti dete a nemoze.....i nakon 20 godina mucenja konacno zatrudni a zatim pljune dete i kaze "ma nije meni ovo trebalo" mislim da ne postoji...tako i oni grebali da dodju tu gde jesu,obecali nadao sam se da ce bar nesto ispuniti....na zalost.

cetvrto:
da nije bilo mene/nas sa takvim pamcenjem nego da je bilo vas sa dobrim i dugackim pamcenjem tada ne bi dobili oni nego bi ste vi sa dugom tradicijom pamcenja dobili na izborima.niste,nema sta dalje da se govori.
onda vam je dosla druga sansa,opet nista...treca nista......
ja svoju gresku tada uvideo i nikad vise niko iz moje kuce nije glasao,ispravio sam odmah gresku.....sto niste vi promenili nesto?gde ste vi/sad i ja.....evo,vec ce proci vek oni jos na vlasti,cini mi se odgovara vam?

peto i zakljucak:
posle onog kretena/manekena/majmuna/"izvini" pepeljuge i one druge mafijaske kurvetine i pionira u rasprodaji i porobljavanju Srbije djindjica ovi mi se cinili kao fenomenalan izbor da im se stane na put (jebi ga,stalo se samo jednom na put.....eto ga klinton-marioneta lezi u aleji velikana  [wtf] umesto da ga trpaju u ups pa da ga posalju klintonu obcno im kultura nalaze da ih spaljuju,pa nek mu urnu drzi u beloj kuci) (na zalost od svega togas uhapsise samo miskovica i posle hotelskog fajv star paketa zatvora pustise kuci)....

nikad mi zapravo nije ni bilo jasno sta li se prepucavam oko te politike kad mi ionako sve jedno ko je na vlast,al mislim da uvek to radim zbog drugih jer vidim kako pate,kao solidarnost.....i uvek bre da pomognem al sve se to na kraju meni obije o glavu ili iz dzepa....
nisam pametan vise.

eclipse4

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2020, 11:16
ekljipse ... definisi ``na posao kod mene`` ?


fali zarez izmedju.....pisem kako mi dodje,nekad pricam sa nekim,nekad slusam muziku,nekad igram tenkove pa nastavim samo dalje i mrzi me da ispravljam...a i kad bi ispravljao opet bi pogresio....

Citat: Taraba poslato 01 Jul, 2020, 12:14
To je onaj padez sto se koristi u inostranstvu - gastarbajtiv.

meni recimo najcudnije pricaju leskovcani a najsmesnije beogradjani sa njihovim naglascima reci,ali to je i dalje srpski jezik...jebe mi se koji padez,moze biti i taj gastarbaterativ ili kako god.

eclipse4

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2020, 12:56
neko mi napisa sms da ovaj radi ko konjusar ? wtf ? dzaba salje sms kad ja ne znam od koga je...

ma nisam nikad bio,volim sve vrste zivotinja.....sa nekima cak i komuniciram a daleko su ispod nivoa konja.....iskreno....cak ni svinjama nisu ravni.....
nego deder prover koji je to padez "napisa" ....i proveri da ti u dnu sms-a ne pise pera flober ili onaj bivsi clan alter ego?


despic

au brate ladno si glaso za nikolica
klasican divljak

eclipse4

jebi ga.....ubo ga iz keca u 4orku :)

ЯЭВОЛУТИОН

covek ide putem i na raskrsnici skrene levo...i padne u provaliju.....uspud u padu se pokajao sto je skrenuo ali popravnog u zivotu uglavnom nema....
e sad sa onoga sveta savetuje ljude da ne skrecu levo nego da idu pravo ili desno....ni sam ne znajuci sta je pravo a sta desno.....mozda desno vreba plamen a pravo duboka voda....
sve se svodi na tamni vilajet...ako uzmes kajaces se a ko ne uzmes kajaces se...
kao sto rekoh demokratija je kad svi imaju obavezu da glasaju, onda svoj glas shvataju ozbiljno i teze se manipulise.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

citam sta pise revolucijai i ima smisla al ..na pola krene muzika ... kamion 6to ton ide kao avion....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

ne ide nego juri
'ako uzmes kajaces se, ako ne uzmes kajaces se' vazi samo za normalne ljude.
Ima mnogo budala koji nit znaju tu pricu, nit je kapiraju kad im ispricas, nit se kaju...
mozda su vec na heroinu
klasican divljak

dzimika

Citat: eclipse4 poslato 02 Jul, 2020, 01:18
Citat: dzimika poslato 01 Jul, 2020, 11:15
Pa ti jesi glasao za njega i pre par godina i hvalio ga, zato sada nemas pravo glasa da se uopste bunis
Da nije bilo takvih kao ti sa pamcenjem ribice nikada budale ne bi dosle na vlast jer su isti ovakvi bili i devedesetih kad su bili na vlasti

prvo:
nisam glasao za vucica nego za nikolica. to su dve razlicite stvari (iako ista govna)

drugo:
njega niti nikolica u zivotu nisam hvalio,ako ima gde zapisano po forumu da sam ih hvalio,nadji mi,da vidimo sta sam hvalio.

trece:
ja sam se bunio od samog momenta kad im je pala zavesa i kad se videlo da od obecanog nista nema.zena (ne majka) koja zeli dobiti dete a nemoze.....i nakon 20 godina mucenja konacno zatrudni a zatim pljune dete i kaze "ma nije meni ovo trebalo" mislim da ne postoji...tako i oni grebali da dodju tu gde jesu,obecali nadao sam se da ce bar nesto ispuniti....na zalost.

cetvrto:
da nije bilo mene/nas sa takvim pamcenjem nego da je bilo vas sa dobrim i dugackim pamcenjem tada ne bi dobili oni nego bi ste vi sa dugom tradicijom pamcenja dobili na izborima.niste,nema sta dalje da se govori.
onda vam je dosla druga sansa,opet nista...treca nista......
ja svoju gresku tada uvideo i nikad vise niko iz moje kuce nije glasao,ispravio sam odmah gresku.....sto niste vi promenili nesto?gde ste vi/sad i ja.....evo,vec ce proci vek oni jos na vlasti,cini mi se odgovara vam?

peto i zakljucak:
posle onog kretena/manekena/majmuna/"izvini" pepeljuge i one druge mafijaske kurvetine i pionira u rasprodaji i porobljavanju Srbije djindjica ovi mi se cinili kao fenomenalan izbor da im se stane na put (jebi ga,stalo se samo jednom na put.....eto ga klinton-marioneta lezi u aleji velikana  [wtf] umesto da ga trpaju u ups pa da ga posalju klintonu obcno im kultura nalaze da ih spaljuju,pa nek mu urnu drzi u beloj kuci) (na zalost od svega togas uhapsise samo miskovica i posle hotelskog fajv star paketa zatvora pustise kuci)....

nikad mi zapravo nije ni bilo jasno sta li se prepucavam oko te politike kad mi ionako sve jedno ko je na vlast,al mislim da uvek to radim zbog drugih jer vidim kako pate,kao solidarnost.....i uvek bre da pomognem al sve se to na kraju meni obije o glavu ili iz dzepa....
nisam pametan vise.

Taj isti Toma je bio u vladi, Vucic bio u Vladi, sta su onda pricali devedesetih da ce da urade Slobi i Miri pa kad su dosli do nekih procenata na izborima sta su prvo uradili? Usli u vladu sa istima? Hoces da mi kazes da si ocekivao da ce 15god kasnije da urade ista drugacije od toga?
O tom kratkom pamcenju ja pricam, jer ja se jos uvek dobro secam sta je Seselj pricao devedesetih i Vuk isto, i nemoj da mi kaze da je to pricao Seselj nije Vucic i slicno, ako si u stranci to znaci da podrzavas ono sto on govori, da je to i tvoj plan a ne samo njegov

A kad vec pominjes "zute lopove" zasto se niko nije bunio tada sto se rasprodaje? Bilo interneta i tada, svi su znali sta se za koliko prodalo i niko od naroda se nije bunio iako je znao dok gospoda naprednjaci nisu krenuli da pricaju o tome a oni prvi ucestvovali u svemu tome i ljudi koji njih finansiraju isto koliko i sve druge vece partije
Hoces da mi kazes da nemaju udela u Peconijevim mahinacijama a nisu izbijali iz njegove firme godinama cak i pre nego sto su dosli na vlast? Tacnije pa oni su ga i stvorili
Miskovic nije stekao bogatstvo za vreme zutih nego za vreme Slobe i Seselja, i tako jos ostali "biznismeni"

Ja ne kazem da su oni bolji, samo da su isti, da promenom 2000god nismo dobili nista, samo jos vise duga, samo novotarije koje nas zaduzuju jos vise kao pojedinca, a pogotovo kao drzavu
Ono sto je realno je da je trenutni sistem neodrziv i da ce puci, samo je pitanje vremena, jer jos uvek nisu stali gradjanima na grbacu dovoljno
Izgleda da sto su informacije dostupnije ljudi su sve gluplji i lakse zaboravljaju proslost

mareskin

Citat: dzimika poslato 02 Jul, 2020, 12:30
...
Ja ne kazem da su oni bolji, samo da su isti, da promenom 2000god nismo dobili nista, samo jos vise duga, samo novotarije koje nas zaduzuju jos vise kao pojedinca, a pogotovo kao drzavu
Ono sto je realno je da je trenutni sistem neodrziv i da ce puci, samo je pitanje vremena, jer jos uvek nisu stali gradjanima na grbacu dovoljno
Izgleda da sto su informacije dostupnije ljudi su sve gluplji i lakse zaboravljaju proslost

Bitno je setiti se ¹ta su oni radili pre i ¹ta rade sada, a ne ¹ta su prièali.
Ako se baziramo na dela, onda ovo sve nije iznenaðenje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

koliko lopova se okacilo o jasle drzave u zadnjih par vekova, mora dovesti do zakljucka da smo mi jako bogati....jer svako ko je samo bogat bi odavno bankrotirao....mada su ovi na vlasti kao pijavice....piju ali ne toliko da usmrte domacina....
ovde je sistemski problem...android...radi on ali sa mnogo bagova....posto para nemamo za OS onda bi nam radio i win mobile...ali njega ukinuli.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Jul, 2020, 14:18
koliko lopova se okacilo o jasle drzave u zadnjih par vekova, mora dovesti do zakljucka da smo mi jako bogati....jer svako ko je samo bogat bi odavno bankrotirao....mada su ovi na vlasti kao pijavice....piju ali ne toliko da usmrte domacina....
ovde je sistemski problem...android...radi on ali sa mnogo bagova....posto para nemamo za OS onda bi nam radio i win mobile...ali njega ukinuli.....

Zar je te¹ko dr¾avi uzeti kredit koji æe vraæati sledeæe generacije? Onda mogu da sisaju koliko hoæe. Za njihovog veka neæe zafaliti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Na primer kao sto su radili komunisti:

Citat
Srbija, zakljuèno sa poslednjim danom 2019. duguje jo¹ 1,9 milijardi evra, a najveæe obaveze su prema Svetskoj banci i Pariskom klubu poverilaca...
...
Dug prema tim poveriocima Republika Srbija otplaæivaæe zakljuèno sa 2041. godinom, i to Svetskoj banci do 2031, Pariskom klubu poverilaca do 2041, Slovaèkoj u 2020. godini i Kuvajtu do 2034. godine...

Kostić

једино што у србији може да ''пукне'' је да се укину пензије и социјала циганима и арапима и има да цвета ако нисте приметили на улицама има више мерцедеса и бемвеа него мрава и голубова живи се добро државне јасле никад неће да пропадну