Glavni meni

Parlamentarni izbori - 2020

Započeo DebeliZmaj, 18 Januar, 2020, 13:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

prezadovoljan sam rezultatima izbora.
cestitke pobednicima, sto vas je vise to ce pre i intenzivnije rezultati vaseg rada doci do izrazaja.

opoziciji i ovima koji malo drugacije razmisljaju zelim uspeh u drugim planovima i sferama zivota.
negde tamo cete biti postovani. ako pak ostanete, delite sudbinu napredne srbije.

dobar pocetak price za sve!

Lazic

Aj ¹to sam prezadovoljan izborima, nego me Maðari odu¹evili... [rofl]

®or¾


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

„Feketebbben nincs hazugság“ или „У Врање нема лагање“,
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

i posle kazu NVO da Srbija nije dobra za manjine ... pa covece ima ih 10 ni toliko u gradu a dobili hiljade glasova...
st es vecu podrsku .... eto pravi primer evropskih vrednosti ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Kako se zove obilaznica oko Vranja? Hungaroring...

El Jefe

Ко је Роми Шнајдер? Циганка која има шиваћу машину
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

kome je danas rodjendan ... el jefe-u ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Jel zna neko koliki je danas kurs Forinte u Vranju?

DebeliZmaj

kolonizacija u vranju ...
sad ce madjare da zovu dodjosi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Mislim da su onih 6 ¹to ¾ive tamo ovih dana op¹te popularni... ;D

DebeliZmaj

eto cak ce domicilnoj populaciji dati sansu da budu madjarski odbornici;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: redshadow poslato 26 Jun, 2020, 19:34
prezadovoljan sam rezultatima izbora.
cestitke pobednicima, sto vas je vise to ce pre i intenzivnije rezultati vaseg rada doci do izrazaja.

opoziciji i ovima koji malo drugacije razmisljaju zelim uspeh u drugim planovima i sferama zivota.
negde tamo cete biti postovani. ako pak ostanete, delite sudbinu napredne srbije.

dobar pocetak price za sve!

sad tek vidim da je vucic zapravo pozitivan lik......a ja celo vreme pljujem po njemu....cim dobio opet izbore a narod cuti,znaci da im odgovara. na narednim izborima iskoristicu svoje pravo kao i moja porodica pa makar ih i prisilio da svi glasamo za njega.pa eto vam ga jos 100 godina na vlasti.
jebite ga u usta,dupe,omalovazavajte,pljujte,sprdajte se sa njim,otkrijte afere,al ostavite ga nek vlada....da nije dobar za zapad do sad bi vec bageri bili u skupstini.

Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2020, 19:37
Aj ¹to sam prezadovoljan izborima, nego me Maðari odu¹evili... [rofl]

ne brini kad se otcepe i oni tek ces tada da se odusevis pa posle vlasi pa romi pa hindjabi pa pandjabi mc pa hudini pa rusini pa mudini.....narednih 10.000 godina imamo za rasparcavanje.....samo sto lakse i sto duze,dok svaki Srbin koji je ikad bio Srbin ne bude imao drugu nacionalnost.



e da...da dodam.....dosta cujem na posao kod mene a i uopste u prici od hrvatskih kolega i poznanika "ova nasa hrvatica" aludirajuci na brnabic..... :violina: :violina:


dzimika

Pa ti jesi glasao za njega i pre par godina i hvalio ga, zato sada nemas pravo glasa da se uopste bunis
Da nije bilo takvih kao ti sa pamcenjem ribice nikada budale ne bi dosle na vlast jer su isti ovakvi bili i devedesetih kad su bili na vlasti

DebeliZmaj

ekljipse ... definisi ``na posao kod mene`` ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Taraba

To je onaj padez sto se koristi u inostranstvu - gastarbajtiv.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

neko mi napisa sms da ovaj radi ko konjusar ? wtf ? dzaba salje sms kad ja ne znam od koga je...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

ma nebitno sta radi, meni je drago da je uvideo svoju gresku da je glasao za pogresne, mnogi su shvatili to ali ne bi priznali sada ni da ih koljes
ali nema sada da je naglasniji i da preti kako ce ovo ili ono, to je trebalo da radi vec prve godine kad nisu uradili ono sto su obecali