Glavni meni

Parlamentarni izbori - 2020

Započeo DebeliZmaj, 18 Januar, 2020, 13:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

sasa ns 1

#161
ko nezna tesla je dobio prezime po ovoj alatni koj je njegov predak uspo¹no upotrebio ,,prilikom lobotomije pripadnika okupatorskog naroda,, .E ovo je politièki korektna izjava a ne ko vi sve se odma vidi nemora DB da vas ispituje ¹ta je pesnik hteo da ka¾e.
Nekad je pesnik hteo da ka¾e PRINCIP,TESLA ,NJEGO© sve primeri otpora okupatoru.
Sad toga nema samo servilna iskrivljena picousta glava koja vodi evropske integracije a za budale da neprepoznaju sluèajno prevaru ,tu je Vulin sa svojim velikim izjavama o patriotizmu

Splinter

Какав смо народ таква нам је и власт!
Небитни пролазник

zVuk

..jes vala, cak i preCednik onomad rece da narod ne valja...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Biker-Boy

Citat: zVuk poslato 24 Jun, 2020, 08:31
..jes vala, cak i preCednik onomad rece da narod ne valja...
Odma se setim Leèiæa i "udri milicijo moja...."
I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy



Samo daj jo¹ fontana, gondola, jarbola, navodnjavanje nam je besplatno...
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2020, 16:20
Upravo sam od oca saznao da je ceo gerontolo¹ki centar u Obrenovcu glasao i ako su u karantinu od kraja februara... Do¹li ujutru i svima pokupili liène karte, vratili popodne... Æale se pravio lud, ¹to nam je porodièna ve¹tina...

posaljes informacije novinama i pratis istrazivacko novinarstvo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Ja cuh juce da su neki glasali i pre izbora, da se valjda ne mesaju sa gomilom

Jecko

Mene sve ovo podseca na pre 10 godina...
https://www.youtube.com/watch?v=wdak6zdow2Q#

Ps. ne znam sto svi mislite da je nama preko toliko lose da se lazemo... bitno je samo da ne pripovedamo mi vama ili vi nama :D Vasi, nasi, vi, mi oni....a mi svi isti. [rofl]
Svako bira sta mu srcu drago, lepo rece Slaninar, nit je ovde vrh nit tu...samo nekom vise odgovara ovo a nekom ono...
100 tema na forumu o istom... :violina:

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Jun, 2020, 10:49
Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2020, 16:20
Upravo sam od oca saznao da je ceo gerontolo¹ki centar u Obrenovcu glasao i ako su u karantinu od kraja februara... Do¹li ujutru i svima pokupili liène karte, vratili popodne... Æale se pravio lud, ¹to nam je porodièna ve¹tina...

posaljes informacije novinama i pratis istrazivacko novinarstvo....
Poslao sam Kriku preko fb, javili mi se juèe da im po¹aljem isto to na mail i kontakt ako hoæu... Nisam jo¹ odgovorio...

DebeliZmaj

uvek je problem dokazati ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

©to? Ne veruje se svedocima kojima nije oduzeta poslovna sposobnost? Reè svedoka manje vredi nego recimo direktora doma iz sns?

Uskoro æemo svakako da proslavimo 200 godina sns-a u Srbiji, jedino ¹to je onaj olo¹ bio trgovac svinjama...




monsterbnt

Konaèan broj biraèa koji æe moæi da glasaju na izborima 21. juna je 6.584.376, objavila je Republièka izborna komisija (RIK) na sednici odr¾anoj u petak uveèe.

Onda na dan izbora...

RIK je na konferenciji za medije saop¹tio da je na dosad obraðenim biraèkim mestima upisano 4.218.385 biraèa, od kojih su glasala 2.122.773 biraèa, odnosno 50,32 odsto. (75% birackih)

A na sajtu RIK odluka od 06.06 kaze da ima 6.583.665

19.06 kaze da ima 6.584.376.

https://www.rik.parlament.gov.rs/tekst/sr/8230/broj-biraca.php

Da podsetim samo, za 100eu je bilo 5.5 miliona punoletnih + 1.7 miliona penzionera...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Al' ako niko ne zna da raèuna nema problema...

DebeliZmaj

nemaju svi punoletni gladjani pravo glasa ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Jun, 2020, 02:41
nemaju svi punoletni gladjani pravo glasa ...

Kako uopste gubis pravo glasa? Ne podjebavam, pitam... Zaista ne znam postoji li taj mehanizam kod nas uopste
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

jbt ... ustav i prava gradjana ... srednja skola ...
kaze zakon da na republickim izborima pravo glasa ima svaki punoletan, radno sposoban gradjanin....
za lokalne izbore isto stim sto kaze da moras imati adresu na toj tertoriji ...

e sad imas odredjan broj lica koja su sudskim putem lisena prava odlucivanja, ludaci, mentoli,
demencij itd ... oni recimo ne mogu ni da ugovor za nesto potpisu jer se smatra da nisu uracunjivi
i da nisu radno sposobni ...  sud ili zdravstvena institucija nadlezna za takvu odlukuo tome obavestava
lokalni organ samouprave koji lice brise iz evidencije ...

nekad su postojala ne znam da li i dalje postoje zakonska resenja da lica koja su radila protiv ustavnog uredjenja,
osudjeni za terorizam itd su isto gubili pravo da biraju i da budu izabrani ...

imas i situaciju da te brisuna licni zahtev .. zajebana procedura ali imas opciju da sam sebe obrises ..

a imas i lica na izdrzavanju zatvorskih sankcija, sto je nekim facama ovde poznatom, koja su izgubili pravo glasanja
na lokalnim izborima itd :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Debeli mukica... ;D Jednom sam bio u tvojoj ¹koli i to na èasu informatike recimo druge godine, verujem da si sve vreme ¹kolovanja hteo da se rokne¹ od manjka inteligncije unaokolo... Seæam se da mi nije bilo dobro kad sam iza¹ao, samo sam pomislio nadam se da ovi nikad neæe doæi na bilo kakve funkcije... Cenim da sam se zajebao, to je bilo 2007-me, verovatno su sad svi ti u sns-u... U¾aaaas...

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 25 Jun, 2020, 14:42
Debeli mukica... ;D Jednom sam bio u tvojoj ¹koli i to na èasu informatike recimo druge godine, verujem da si sve vreme ¹kolovanja hteo da se rokne¹ od manjka inteligncije unaokolo... Seæam se da mi nije bilo dobro kad sam iza¹ao, samo sam pomislio nadam se da ovi nikad neæe doæi na bilo kakve funkcije... Cenim da sam se zajebao, to je bilo 2007-me, verovatno su sad svi ti u sns-u... U¾aaaas...

ne boh znao skolu sam zavrsio pre vojske, dakle pre bombardovanja ...
informatika prva godina, dakle tim011 ... ;) ... a za inteligenciju necu nista komentarisem ...
ima ko se snasao, imao ljudi cak i uspesni programeri ima ko je osto glup kao i u srednjoj :)
znasucimo mi u matematici tuatologiju ... jbt birnarna armitmetika .. ja spavam ma casu
profesorka me budi i kao na tablu ja joj radim niz od 16 logickih polja ... pa joj objasnjam
|shift left, ...sift right ... xor ...masinske instrukcije .... i odem dalje da spavam ... jbg
|carica milica se popila na odmoru ne znam gde sa :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic