Glavni meni

Parlamentarni izbori - 2020

Započeo DebeliZmaj, 18 Januar, 2020, 13:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivicat

Ni jedna vlast se nije promenila mirnim putem.

sasafilipovic

https://www.youtube.com/watch?v=MM64ynWN5BQ#

Serem se u zvaniènu realnost
U ¾ivotu mi ne treba ta gadost
Ponekad je primetim èisto
Da shvatim da je sve i dalje isto
Retorike bez ikakve veze
Face se izve¹taèeno keze
Na sve strane okaèili glave
Promocijom sebe se bave
Nepismenom bagrom se hrane
Truju naslovne strane
Baljezganje vi¹e nema meru
Povraæa mi se dok slu¹am kako seru!!!!

OD MENE IMATE BOJKOOOOT
®ELIM VAM KAVEZ I LOKOOOOT
NAPOLJU BESNILO KULJAAAA
NEKA VAS LINÈUJE RULJAAAAA
x2

(seratori)
za veæe plate i penzije
za dobra radna mesta
za bolji ¾ivot svakog graðanina
za iskorenjivanje korupcije
i bolji ¾ivot na¹e dece

Ovo im je zemlja iz snova
Sve dok se uzima lova
Pitoma stoka se muze
Beskièmenjaci se guze
Svakodnevno zabavljaju rulju
Tako ¹to se meðusobno pljuju
Al zbog interesa stisnuæe zube
Pa æe posle javno da se ljube!

OD MENE IMATE BOJKOOOOT
®ELIM VAM KAVEZ I LOKOOOOT
NAPOLJU BESNILO KULJAAAA
NEKA VAS LINÈUJE RULJAAAAA
x2

BOJKOOOOOT!

UFF

Citat: milomir22 poslato 18 Januar, 2020, 23:23
Zmaj pomilovan, godinu dana pre  [flashing] .

pisao je velikom vodji da je posteno odsluzio 3 od 4 godine pa je zbog primernog vladanja "pomilovan"  [rofl]

viper

Obesiti voðu. 😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mareskin

Citat: viper poslato 21 Januar, 2020, 11:29
Obesiti voðu. 😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Linèujmo Pavela!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ®or¾ poslato 21 Januar, 2020, 10:05
Naravno,da su Gavra i D¾imika u pravu,ova bagra neæe pasti na izborima.Sa ovakvim pajserima u opoziciji vladaæe,do poslednje kinte u dr¾avi.Vlast se napela kao u mideru,zbog najavljenog bojkota,a ekipa oko Ðilasa,æe izvesti kritiènu masu na ulicu ali juèe
ne postoji kriticna masa....postoji 20000 mladih huligana spremnih da ucino ono sto vodje od njih traze....sa tim da su gradski huligani svih boja podmireni od strane vlasti ...kao da ih nema...
navijaci crvene zvezdem partizana i rada su srusili milosevica, upadali u televiziju, skupstinu i gde god je trebalo....ostali su bili fikusi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balavurda

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2020, 17:38
Citat: ®or¾ poslato 21 Januar, 2020, 10:05
Naravno,da su Gavra i D¾imika u pravu,ova bagra neæe pasti na izborima.Sa ovakvim pajserima u opoziciji vladaæe,do poslednje kinte u dr¾avi.Vlast se napela kao u mideru,zbog najavljenog bojkota,a ekipa oko Ðilasa,æe izvesti kritiènu masu na ulicu ali juèe
ne postoji kriticna masa....postoji 20000 mladih huligana spremnih da ucino ono sto vodje od njih traze....sa tim da su gradski huligani svih boja podmireni od strane vlasti ...kao da ih nema...
navijaci crvene zvezdem partizana i rada su srusili milosevica, upadali u televiziju, skupstinu i gde god je trebalo....ostali su bili fikusi....
E zato treba privatizovati klubove, raspustiti i pohapsiti bagru, uvesti i primenjivati zakone za divljanje po stadionima kao u UK...al jbg, ne da udba.

eclipse4

sve mi znamo ovde iza monitora...al pogledajmo kroz prozor....nije tako? nije.....

Joker

E neka se debeli vratio, brzo ce on nazad..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balavurda poslato 22 Januar, 2020, 09:55
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2020, 17:38
Citat: ®or¾ poslato 21 Januar, 2020, 10:05
Naravno,da su Gavra i D¾imika u pravu,ova bagra neæe pasti na izborima.Sa ovakvim pajserima u opoziciji vladaæe,do poslednje kinte u dr¾avi.Vlast se napela kao u mideru,zbog najavljenog bojkota,a ekipa oko Ðilasa,æe izvesti kritiènu masu na ulicu ali juèe
ne postoji kriticna masa....postoji 20000 mladih huligana spremnih da ucino ono sto vodje od njih traze....sa tim da su gradski huligani svih boja podmireni od strane vlasti ...kao da ih nema...
navijaci crvene zvezdem partizana i rada su srusili milosevica, upadali u televiziju, skupstinu i gde god je trebalo....ostali su bili fikusi....
E zato treba privatizovati klubove, raspustiti i pohapsiti bagru, uvesti i primenjivati zakone za divljanje po stadionima kao u UK...al jbg, ne da udba.
nema veze sa privatizacijom klubove vec sa time sto drzava kontrise huligana.....dajuci im legalne poslove i tolerisuci ilegalne....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balavurda

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Januar, 2020, 16:06
Citat: balavurda poslato 22 Januar, 2020, 09:55
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2020, 17:38
Citat: ®or¾ poslato 21 Januar, 2020, 10:05
Naravno,da su Gavra i D¾imika u pravu,ova bagra neæe pasti na izborima.Sa ovakvim pajserima u opoziciji vladaæe,do poslednje kinte u dr¾avi.Vlast se napela kao u mideru,zbog najavljenog bojkota,a ekipa oko Ðilasa,æe izvesti kritiènu masu na ulicu ali juèe
ne postoji kriticna masa....postoji 20000 mladih huligana spremnih da ucino ono sto vodje od njih traze....sa tim da su gradski huligani svih boja podmireni od strane vlasti ...kao da ih nema...
navijaci crvene zvezdem partizana i rada su srusili milosevica, upadali u televiziju, skupstinu i gde god je trebalo....ostali su bili fikusi....
E zato treba privatizovati klubove, raspustiti i pohapsiti bagru, uvesti i primenjivati zakone za divljanje po stadionima kao u UK...al jbg, ne da udba.
nema veze sa privatizacijom klubove vec sa time sto drzava kontrise huligana.....dajuci im legalne poslove i tolerisuci ilegalne....

Upravo tako. Kad bi dosao gazda umesto drzave, on bi jurio profit. Sta mu treba veza sa budalama i kriminalcima.
Ovu bandu drzava sponzorise i kontrolise, ima masu budala koja ce na mig nekoga iz sluzbe da poleti da razlupa tudju, ili svoju glavu.

Ivicat

Nije uvek privatno vlasnistvo bolje od drzavnog. Cak sta vise, drzava treba da zadrzi profitabilne i strateske firme u svom vlasnistvu kao sigurnost svoje (finansijske) nezavisnosti. Jedna od pogresnih teza kapitalistickog drustva je da sve treba privatizovati. Teza nije pogresna za sve. Za malobrojne vlasnike je dobra :D

mareskin

Citat: Ivicat poslato 24 Januar, 2020, 08:13
Nije uvek privatno vlasnistvo bolje od drzavnog. Cak sta vise, drzava treba da zadrzi profitabilne i strateske firme u svom vlasnistvu kao sigurnost svoje (finansijske) nezavisnosti. Jedna od pogresnih teza kapitalistickog drustva je da sve treba privatizovati. Teza nije pogresna za sve. Za malobrojne vlasnike je dobra :D

A finansiranje fudbalskih klubova desetinama miliona eura dok oni svoje obaveze prema dr¾avi ne plaæaju, a prihod od prodaje fudbalera dele privatno je dobro :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Финансирају Звезду и Партизан, а Доњи Срем и Пролетер са Слане баре, ко јебе
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

a fk kablovi i fk putevi ko jebe??

balcan girl

lep te jebo debeli se vratio na forum  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4


sasa ns 1

#39
http://www.alloutgraphics.com/cust-gr1-suzuki-corona-decals.htm
evo ga ,suzuki jaèi i od Vuèiæija
evo ga i ameri ,i oni su jaèi od Vuèiæija
http://www.politika.rs/scc/clanak/448694/Berza-u-Americi-izgubila-1-700-milijardi-dolara-vrednosti-za-samo-dva-dana
¹ta mislite da li virusu pogoduje memla iz zgrade stare 100 godina a zove se skup¹tina..Tu je penzos varijanta pa bi havarija bila velika.