Glavni meni

nisan mikra 1996

Započeo mkt, 15 Januar, 2020, 02:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

Pa da
Uzeo ga neki preprodavac ganci
Sredio malo i prodao posle nedelju dana
Danas radili prenos
Zato sam i stavio da nemamnpojma kolko vredi
Doso covek pita kolko trazis ja reko evo ti za 450, on kaze dam ti 300 i teram
Reko evo ti kljuc odma
Odma to jutro otiso i kupio sporet sa turbo rernom

mali_zmaj

Daj sliku ¹poreta!!  ;)

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

mkt

neko koncar
imali smo vec takav i skroz smo zadovoljni bili

Gavrolini

Sad afriku zamenis za frizider i boli te kurac.

mkt

pa afriku zamenio i uzeo stan na karaburmi   [rofl] [rofl]

mkt


UFF


mkt


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

DA LI SI JEBENO RETARDIRAN?


eto ja da ti kazem ako niko drugi nece


auto moze da te preveze, rerna ne moze, a na autu mozes vala i jaja da isprzis kao na rerni
i kad su ta dva ikad vredela isto?

i prodali su ti jebenu rernu po ceni automobila u 2020oj godini tenologiju iz 1960te godine, nema ni jebenu induciju ni touch komande  [facepalm] [doh] [pop] :violina:

idanijel

Jbg al moze na gas.

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

El Jefe

Јел она џезва боје јоргована са белим туфнама на продају?
Друштво за заштиту од животиња

mkt

Citat: UFF poslato 27 Januar, 2020, 00:02
DA LI SI JEBENO RETARDIRAN?


eto ja da ti kazem ako niko drugi nece


auto moze da te preveze, rerna ne moze, a na autu mozes vala i jaja da isprzis kao na rerni
i kad su ta dva ikad vredela isto?

i prodali su ti jebenu rernu po ceni automobila u 2020oj godini tenologiju iz 1960te godine, nema ni jebenu induciju ni touch komande  [facepalm] [doh] [pop] :violina:

auto moze da me preveze jos neko vreme i pravac otpad posto nemam nameru da se bavim popravljanjem ili sminkanjem lesa
raspala mikra si lud jbt, ja hteo da se resim prodavanja i sl. tako sto sam hteo da odma oteram na otpad i resim se bede
tehnologija kakva takva dobra su krilca ispadala svaki put, cak i bez tach jebenog skrina
kuva kafu i pasulj isto kao i sporet sa digitalnim govnima
za 30 soma menii sporet radi posao, ne zajebavaj
verujem da je tvoja bolja svakako



mkt

Citat: El Jefe poslato 27 Januar, 2020, 00:46
Јел она џезва боје јоргована са белим туфнама на продају?
sve je na prodaju zavisi kolko se nudi

mkt

#34
nisam u gasu da se izdrkavam sa tehnikom jbg posto sam tek usao u prazan stan, realnije mi je da sam puko 70 soma na dusek nego na sporet i frizider
bar spavam ko beba posle 7 god kako treba, klopu mogu i na reso da spremim kako valja
Mazda i trafika su mi sasvim ok  [thumb_up]  za potrebe koje meni fale, mada ce trafika na oglase ili u zameu za neki exc cisto da se zajebavam vikendom  8) cist hir ;D
U planu mi je prosirenje porodice :)  pa gledam da do tad sastavim koliko- toliko da mogu normalno da zivim :) jer sam do juce bio podstanar i vracao dugove greskama iz proslosti  :'(
jebes belu tehniku i sajber kurajber efekte  :drka:  bar za sad dok ne izadjem iz krize
dzezve , serpe, lonci i poklopci su mi ostali iz perioda podstanarskog zivota jbg  [neampojma]  al kafa ima isti ukus iz koje god dzezve da je kuvam pa cak i iz kuvala  [thumb_up]
jbga ukus je isti  :)
mozda malo vise cirkam  ;)  al lekar je rekao da sam ok jos par godina, terapeut kaze da sam budala  :)
iskreniji nisam mohgao biti
pozdrav

nesic1

требало би да је јефтинији сада шпорет са индукционом ринглом, него пре 5 год, час се скува кафа

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

castor

mkt, samo onako kako si zamislio i kako misli¹ da treba. Dok bude¹ radio kako drugi misli da treba, ¾ivi¹ njegov ¾ivot. Ovako kad je po tvome - sam pao, sam se ubio. I da se ubije¹ kao zveèka, nema ni¹ta slaðe, jer zna¹ da je tako zbog tebe, a ne zbog ne znam ni ja koga...
It's the ride that matters, not the bike…

milomir22

Citat: nesic1 poslato 27 Januar, 2020, 11:12
требало би да је јефтинији сада шпорет са индукционом ринглом, него пре 5 год, час се скува кафа

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

Da ali ima plin koji je ista brzina kao i indukcija+je jeftiniji. Plin koristi kad god mozes, jeftinije je dosta nego bilo koja tehnologija na struju, pa i najnovija.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

Citat: mkt poslato 27 Januar, 2020, 01:25
verujem da je tvoja bolja svakako

nije bolja, ja nemam rernu  :(

Lazic